3
fotot

Täna ilmus Kroonikas artikkel, kus psühholoog-nõustaja Atali Stahlman analüüsib Elina Nechayeva ja David Pärnametsa suhet. Elina on selle loo peale väga pahane ning väljendab seda sotsiaalmeedias.

"David presenteerib Elinat nagu tõukoera, loetledes üles kõik tema koolid, saavutused ja omadused. Mitte ühtegi lauset ei ole selle kohta, et Elina on väga ilus, karismaatiline, võrratu häälega. Mitte ühtegi lauset pole, kus David räägiks Elinast kui naisest ja tema võrratutest naiselikest omadustest. Ta sõnab, et ei ole armukade, aga räägib armukadedusest. Näljane räägib leivast. Selle mehe suu on tema vaenlane," sõnab psühholoog ajakirjas Kroonika

Elina Instagrami kontol oli kuvatõmmis artiklist ning selle juures tekst "Mul on selline tunne, et ajakirjanikud on kaotanud pea ja elavad oma negatiivsuse ja õnnetuse fantaasiates, mida nad rahvale serveerivad! Täielik absurd! Minul oleks häbi selliseid väljamõeldud rumalusi kirjutada..." Lisaks on Nechayeva postitanud Instagrami lühikese video, kus koer tema kätt lakub ning kuhu juurde on irooniliselt kirjutatud "Tõukoerade äratus".

(Kuvatõmmis)
undefined (Kuvatõmmis)

Jaga artiklit

19 kommentaari

B
blondiin  /   08:58, 29. märts 2018
Sellise psühholoogi,kes ilma asjaosalistega vestlemata avaldab lihtsalt mingi analüüsi mingi artikli alusel konkreetsete nimedega, suhtes peaks väga ettevaatlik olema. Iga psühholoogi töö aluseks on konfidesntsiaalsus. Tema klient peab tundma end turvaliselt ja olema kindel,et temaga seotud probleemid ei ole avalikuks arutamiseks ilma tema nõusolekuta. Mina sellise psühholoogi teenuseid enam ei kasutaks.
S
See ajakirjanik ja peatoimetaja tuleksid vallandada  /   20:49, 17. märts 2018
lihtsalt piinlik ja alandav, et meil avaldatakse taolisi artikleid
Selle artikli kommentaarid on eelmodereeritud ja seega ei ilmu kohe pärast saatmist.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis