Lugejakiri

LUGEJA: Mina olengi see halb naine, kes läks mehe juurest minema! (50)

Ohtuleht.ee, 15. märts 2018, 19:30
Foto: Vidapress
Lugesin artiklit elatisrahade kohta ja oi, kuidas see närvidele käib. 

Halb naine läks mehe juurest ära ja nüüd nõuab raha. Halb mees ei maksa lapsele raha jne.

Ma olen 20aastane ja ma elan tillukeses korteris oma pooleteistaastase poja ja emaga. Miks? Sellepärast, et ma läksin mehe juurest ära! Mina olengi see kohutav naine, kes läks mehe juurest ära. 

Keegi ei küsi, miks ma läksin, vaid nähakse minus ainult rahaahnet nõida. Tegelikus oli see, et olukord kus ma olin, tegi mind õnnetuks ja ei olnud ka turvaline lapse jaoks. 

Nüüd küsite, mismõttes ei olnud turvaline? Lihtne. Kui ikka mees hakkab üleliigselt alkoholi tarvitama ja sellega kaasnevad vihahood ja asjade loopimised, siis see ei ole enam turvalne.

Elatise osas jõudsime mõistmisele, vähemalt minu arust. Mees saab 800-1000 eurot kuus ja sealt  lubas maksta 200 eurot pojale. Ta elas maal,  kommunaalid ja üür olid väiksed, lõpuks kolis õe juurde ja ei maksa enam kommunaale ka.

Kuid kas lapsele laekus iga kuu 200 eurot? Vastus on ei! Oi, ma sõdisin iga kuu, et seda raha saada. Laekusid erinevad summad -  100, 25,50 eurot. 

Lõpuks ma enam ei viitsinud ennast alandada ja saatsin pikkalt. Maksab siis maksab ja kui ei maksa, siis saame ka hakkama. 

Muide, ma pole keelanud tal last vaatamas käia. 

Miks ei võiks riik teha kõige lihtsamat viisi ja vaadata, palju vanemad saavad raha, palju neil kulub maksudele ja elamisele ning kes kasvatab last ja siis otsustada.

Võtke ometi kokku ennast!

Samal teemal

21. märts 2018, 21:37
SUURES MURES EMA: kui alimendid saavad makstud, on pojal näpud põhjas!
19. märts 2018, 22:34
Isa: pärast lahutust kulub mul lastele kaks korda rohkem aega ja kolm korda rohkem raha
14. märts 2018, 22:34
Tuline sõnasõda elatise ümber: vilets vanem oled, kui lapsele maksta ei jõua! Mis vilets? Ise oled ju väljapressija!
13. märts 2018, 17:49
Juhtkiri | Elatusrahavanker tuleb kraavist välja sikutada

50 KOMMENTAARI

i
i dina h 30. märts 2018, 06:37
20 aastane,pooleteise aasta vanune laps....ja juba mehest lahus?Mis tahtsid sest mehest üldse oma elus?Kui juba peale esimest tüli lahku läksite?Nüüd siis järgmine mees ja järgmine laps? Aga esimesele lapsele mõtled üldse?
o
Otsustage ise... 16. märts 2018, 14:55
Abiellusin naisega kellel oli juba tütar, kelle isa oli teadmata. Kuna ise olen juurteta, ehk lastekodust, siis suured väljavaated elule minul puudusi...
(loe edasi)
Loe kõiki (50)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee