Lugejakiri

Kiri | Koligem valitsejad kuuks ajaks maale (16)

Arvo Mölder, pensionär, 15. märts 2018, 18:31
 
Õhtulehe lugeja vastab artiklis „Miks nii? Mõni auto läbib ülevaatuse üllatavalt kergesti“ sõna võtnud Tehnoülevaatajate Liidu juhile Andres Sootsile.

Teie sõnavõtust jääb kõlama, et kui koondada ülevaatused Tallinna, siis oleksid kõik (altkäemaksu – toim) mured sellega lahendatud. Olete sama sinisilmne nagu teisedki pealinna juhid.

Praegune valitsev klass tuleks saata kuuks ajaks kuhugi maakohta, kus lähim kauplus, kool, pangakontor jne on kümne-viieteistkümne kilomeetri kaugusel, ja võtta neilt autogi ära. Võib-olla nad taipavad siis lõpuks ometigi, millise sigadusega on hakkama saadud.

Tallinnas on tasuta bussisõit. Milleks on siis üldse isiklikke autosid vaja? Keelake ametisõidukite kasutamine linnas ära, sest paar autovaba kilomeetrit mõjuks ääremaa inimeste kallal ülbitsejatele kainestavalt. Mõelgem siis, kuidas sinna elu tagasi tuua.

Vorbitakse seadusi, mis ei aita parandada Eesti elu. Siis parandatakse neid omakorda. Kõik need vead peab rahvas kinni maksma, lolluste tegijad aga ei vastuta millegagi. Varsti on valimised ja seega on meil, kallis Eesti rahvas, aeg vaadata, keda usaldada ja valida ennast riigikokku esindama. Seal peaks olema 101 saadikut, aga vaadates parlamendi saalist tehtavaid televisiooni ülekandeid, on see üsna tühi. Kas neid ei huvita siis see töö ja kui nii, siis milleks me neid sinna üldse valisime?

16 KOMMENTAARI

k
Kuidas Arvo Mölder saab sellist teksti kirjutada ? 16. märts 2018, 10:29
Tema on surnud ju. Läks hauda noore mehena.
u
Urjuk 16. märts 2018, 09:43
Lisaks peaks neil ka käest ära võtma selleks ajaks nende autode kasutusvõimaluse ja ka maainimesest erineva rahakasutuse võimaluse.
Võiks proovida poliitikutega koduvahetuse telesaadete sarja tegemist.
Loe kõiki (16)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee