Laadin videot...
1
foto

Õhtuleht avaldab Eesti 100. sünnipäeva puhul videote seeria, kus armastatud ja tuntud inimesed edastavad oma õnnesoovid meie armsale Eestile ning jagavad ka oma kõige eredamat Maarjamaaga seotud mälestust.

Maalikunstnik Navitrolla soovib Eesti inimestele jõudu ja jaksu probleemide ja muredega tegelemisel. "Inimesed on teadupoolest väga keerulised olevused – koguaeg on igasugu muresid, murekesi, probleeme, kõiksugu takistusi ja valikuid. Ma sooviksin klassikute sõnadega kõigile neile inimestele jõudu ja jaksu tegeleda probleemidega, millest jaks üle käib. Peaks aga aru saama ka sellest, et kui endale ei ole võimalik probleemist üle saada, siis ei maksagi sellele tühjale-tähjale oma aega raisata, vaid keskenduda tuleks põhilisele."

Vaata Navitrolla täispikka mõtisklust videost!

Jaga artiklit

2 kommentaari

J
Jüri  /   14:52, 18. märts 2018
Lihtsalt vapustav - meil Eestis on maru ilusad pilved ja järelikult on kõik hästi!!! :D :D :D
  /   13:47, 18. märts 2018
Kuna hea tervise tagamiseks tuleb elada looduse keskel siis selleks aitab kaasa oma auto moderniseerimine : Japsid toodavad kolme erinevat marki veemootoriga autosid,ning rekkaid. Veest eraldatakse vesinik,vesinik mootoris muutub uuesti veeks. Sedasi vesi ei kao kusagile. Vett reostavad naftasaadused. Auto,traktori,rekka,tsikli paaki vala vett aga mitte diislit ega bensiini : http://www.dailymail.co.uk/news/article-3169716/Motorcycle-runs-water-polluted-river-travel-310-mile... Traktori paaki valavad vett aga mitte diislit : https://vk.com/video6550766_169664491?og=1 Brasiilias,USA-s,Venemaal ja mujal on populaarne oma kodugaraazis paigaldada autole jupid millede abil auto mootor hakkab töötama vesiniku abil s.o. paaki valad vett !!!?! ja mitte bensiini ega diislit : http://elektritsaabtasuta.blogspot.co.uk/2018/02/bensiini-ja-diisli-asemel-valad-paaki.html?m=1 Venemaal toodetakse neid vidinaid mille abil teie auto hakkab neelama vett ja enam mitte bensiini voi diislit : http://m.stins.biz/auto/ Guru jutt on siin : https://m.youtube.com/watch?v=EerFbgs2V20

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis