Taavi Pukk (Teet Malsroos)

Eile alustas Tallinna Televisioonis uus jutusaade "Hannes Võrno 33 minutit", mis on tänase päeva jooksul saanud väga palju vastukaja. Omapoolse kommentaari andis ka Tallinna Televisiooni juhatuse liige Taavi Pukk.

""Hannes Võrno 33 minutit" on Tallinna Televisiooni jaoks uus ja huvitav projekt, mis sai juba enne esimest saadet ohtralt tähelepanu erinevates meediakanalites. Pärast saadet on tähelepanu veelgi suurenenud. Seega on kindlasti täidetud eesmärk, et televaatajad teaksid, Hannes Võrno on ekraanil tagasi, ja ta on Tallinna Televisiooni ekraanil. Tagasiside on olnud mitmekülgne. Võrnol on soovitatud meedia vahendusel saadet mitte teha, kuid täpselt samamoodi on tulnud meile ka vaatajate tagasiside, kes leiavad, et tegemist on väga hea saatejuhiga," ütleb Taavi Pukk, et kriitka neid ei heiduta.

"Mis puudutab saate teemasid ja ettevalmistamise protsessi, siis need on saatejuhi valida, otsustada ja läbi viia. Minu seisukoht on see, et saate edu osas teeb otsuse televaataja ja selleks on kindlasti vajalik pikem periood kui vaid üks saade. Igal juhul loodan, et saatel läheb hästi," sõnab Pukk, et saadet neil plaanis lõpetada pole.

Jaga artiklit

5 kommentaari

K
Kahju  /   15:30, 16. märts 2018
Esimene saade jäi vaatamata. Järgmine kord tahan küll vaadata.
T
Tallinna TV  /   14:18, 15. märts 2018
on ainus telekanal, mis vastuseks peavoolu meedia ajupesule ka teise nurga alt püüab sündmusi käsitleda. Kui kuulata ainult ühte hääletoru, mis ennast tõemonopoliks tituleerib jääbki mulje, et rohkem arvamusi ei tohigi olla ja kes teisiti mõtlevad on lollid. Kas ikka on?

Päevatoimetaja

Kristjan Väli
Telefon 51993733
kristjan.vali@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis