Eesti uudised

Lapsevanemad üritavad Merivälja kooli direktorit ametist kangutada (3)

Toimetas Silja Ratt, 14. märts 2018, 13:42
Merivälja koolFoto: Tiina Kõrtsini
Merivälja kooli vanematekogu ja hoolekogu lastevanemate esindajad saatsid kolmapäeval Tallinna abilinnapeale Vadim Belobrovtsevile umbusaldusavalduse Merivälja kooli direktori Kaja Laanmäe tööle kooli juhtimisel.

ERR-i uudisteportaalile teadaolevalt heitsid lapsevanemad avalduses Laanmäele ette, et ta juhib kooli läbipaistmatult ja mitteväärtuspõhiselt, ei soovi teha koostööd ja tema panus põhihariduse viimase astme edendamisse on nõrk.

Samal teemal

"Allakirjutanud usuvad, et Merivälja kooli pikaajalises juhtimises Kaja Laanmäe poolt alates 1979. aastast on täna vajalikud vältimatud muutused," kirjeldas anonüümseks jääda soovinud kohalik elanik umbusaldusavalduse sisu.

Avaldajad leiavad, et kaasaegne koolijuhtimine ei ole koolijuhi monoloog, vaid õpilaste, õpetajate, tugispetsialistide, lastevanemate, kogukonna, linnaametnike ning linnaosajuhtide koostöö, mis põhineb vastastikusel usaldusel.

Veebruari lõpus kirjutas Eesti Päevaleht Merivälja kooli lapsevanemate murest seoses sellega, et direktori alluvuses töötanud abikaasa Peeter Laanmäe kohta on laekunud kaebused kaheksanda klassi tüdrukute seksuaalse ahistamise kohta ning samas töötanud direktori poeg Jargo Laanmäe mõisteti mullu novembris süüdi kokaiini omamises.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee