Krimi

Politsei otsib kahe Tallinnas toimunud liiklusõnnetuse pealtnägijaid 

Toimetas Silja Ratt, 14. märts 2018, 13:19
Politsei Robin Roots
Politsei otsib Tallinnas toimunud kahe liiklusõnnetuse pealtnägijaid. Üks õnnetus juhtus Mustamäe teel, teine Kristiine keskuse juures.

Kolmapäeval veidi pärast kella kahte sai politsei teate, et Tallinnas Mustamäe tee 24 hoone lähedal on maha sõidetud liiklusmärgid. Sõidukit, mis võis liiklusõnnetuse põhjustada, sündmuskohal ei olnud.

Kohale saabunud politseipatrull kontrollis ka ümbruskonda, kuid sõidukit, mis võis antud liiklusõnnetuse põhjustada, ei leitud.

„Isegi juhul, kui liiklusõnnetuses pole inimesed kannatada saanud ja on tekitatud vaid varaline kahju, kuid põhjustaja ei tea, kes on varalise kahju saaja, näiteks toimus otsasõit pargitud autole, liiklusmärgile või postile, tuleb sellest teatada politseile lühinumbril 112 ning tegutseda vastavalt korraldustele,“ sõnas Põhja prefektuuri liiklusjärelevalvekeskuse avariigrupi juht Tanel Pajumaa. „Kui kõik osapooled on teada ning liiklusõnnetuse asjaolud on selged, sujub ka kahjukäsitlusprotsess kiiremini. Kui on toimunud liiklusõnnetus ja te ei tea, kuidas antud olukorras käituda, helistage lühinumbrile 112.“

Juhtumi täpsemate asjaolude väljaselgitamiseks palub politsei abi inimestelt, kes võisid olla selle liiklusõnnetuse pealtnägijaks või nägid sel ajal piirkonnas kahtlase sõidustiiliga või kahjustatud sõidukit.

Samuti palub politsei tunnistajate kaasabi seoses liiklusõnnetusega, mis toimus teisipäeval kell 7.40 Endla tänaval Kristiine keskuse juures. Liiklusõnnetus toimus raudteeviadukti all, kus põrkasid kokku hõbedast värvi Škoda ja linnaliinibuss Scania.

Inimestel, kellel on infot nende liiklusõnnetuse kohta, palume võtta ühendust politseiga infotelefonil 612 3000 või saata e-kiri aadressile pohja.lmt@politsei.ee.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee