Elizabeth II koos oma ainsa tütre printsess Anne'iga. (Reuters/Scanpix)

Elizabeth II ainus tütar printsess Anne ei ole kunagi moeori olnud. Mõistliku riietujana tuntud printsess leiab ka oma garderoobi taganurgast kandmisväärseid rõivaid.

Ajakirja People kinnitusel kandis printsess Anne (67) esmaspäeval Westminster Abbeys peetud tseremoonial mantlit,  mida nähti tema seljas esmakordselt juba 1970. aastate lõpul või 1980. aastate algul. Nii et see šikk rõivaese võib olla 40 aastat vana!

People'i stiiliekspert Joe Little märkis, et printsess kandis isegi samu aksessuaare mis vanasti: pärlkõrvarõngaid, kindaid ja tumesinist kotti. Rääkimata samasugusest soengust!

VAATA FOTOVÕRDLUST!

Jaga artiklit

4 kommentaari

K
keegi  /   13:12, 16. märts 2018
Ma küll samu aksessuaare ei näinud, kõik olid erinevad, ainult mantel sama. Ja mis siis, see ka praegu nagu uus. Põhiline, mida ma nende piltide juures tähele panin, et printsess on selle aja jooksul (33 aastat) täpselt sama figuuriga, et võis sama mantlit uuesti kanda. Ja see on igatahes palju märkimisväärsem.
J
Juulius   /   13:50, 14. märts 2018
Selle seltskonna riided elavad meidki ûle ja on kandmiskôlblikud ning väljanägemiselt nagu uued. Mis pôhjusel siis? Esiteks, kvaliteetkangad ning ülimalt korralik õmblemine. Teiseks , nemad kannavad omi riideid ainult ûks-kaks korda. Ja ehted? Nii nii sinisilm ei tasu ka olla, sest ehted elavad sajandeid, pärlid natuke vähem.

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis