Eesti uudised

LUBADUS: Kaja Kallasel hakkab tagatoa asemel olema paljude inimeste ja arvamustega tagasaal

Eesti Päevaleht, 14. märts 2018 10:06

17 KOMMENTAARI

m
14. märts 2018 13:32
Mingi kibestunud kadedus võ?
e
Etteheiteid mitteomava peasekretäri vallandada laskmine demonstreerib ilmekalt pr Kaja Kallase suutmatust olla koostöövõimeline juht/ 14. märts 2018 11:58
Etteheiteid mitteomava peasekretäri vallandada laskmine demonstreerib ilmekalt pr Kaja Kallase suutmatust olla koostöövõimeline ja konstruktiivne juht. See käitumismuster resulteerub hiljem paratamatult kasinas koostöös teiste partneritega eesmärkide saavutamiseks.
Peasekretär, kellel oleks veel aasta kehtiv leping ja keda ajakirjanduses parteijuhtide poolt tunnustatakse tehtud hea töö eest ning mainitakse, et etteheiteid ei ole, lastakse ametist priiks ja makstakse talle 30'000 eurot kompensatsiooni, mis on tava eesti töölise KOLME AASTA palk. Lastakse ametist priiks, sest pr Kaja Kallas tahab saada erakonna esimeheks ja ilmselt ka Eesti Vabariigi esimeseks naispeaministriks.
Nüüd seda 30'000 eurot tekkivat puudujääki (seda võib julgelt nimetada puudujäägiks, sest näiteks Brexiti puhul Ühendkuningriikide osa mis euroliidu eelarvest kaob, sellest räägitakse poliitikute keeles euroliidu eelarves kui "puudujäägist") ei maksa ilmselt pr Kaja Kallas mitte omast isiklikust taskust (vaatamata sellele, et temal kõrgepalgaline europarlamendi ametikoht on).
Kas tõesti selline inimene, kes laseb vallandada ja maksta ühele inimesele hüvituseks kolme aasta tavainimese palga, kusjuures sellele vallandatavale töötajale etteheiteid ei ole (otse vastupidi) majandab parteid-mittetulundusühingut eesmärgipäraselt ja heauskselt? Miks seltsingu lihtliikmed ei anna seda asja prokuratuuri?
Kas see hoopis pole mitte seadustähega uurimise alla kuuluv teema ühingu rahade mittesihipärase kasutamise ja majandustegevuse pervеrteerimise alusel?
Ja selline finantsvahendeid pillav inimene tahab saada peaministriks veel suuremate rahade ja varade manu neid manageerima? Tule taevas appi!
.
Mis tagatoa asemel tagatoasaalist siin uus peasekretär räägida üritab?
Nüüdseks juba eelmise peasekretäri lahtilaskmine ametist, isikule kellele ei ole etteheiteid ja keda hoopis kiidetakse tehtud töö eest ja ka öeldakse et on suutnud seltsingule koguda rahalisi vahendeid usinamalt kui eelkäijad, hoopis näitab, et uus parteijuht ei ole koostöövõimeline. Ei ole konstruktiivne.
Seega rääkida mingist koostöövõimelisest tagasaalist on ülimalt argumendiõõnes tühikõnelus, mis täidab vaid sellest kõneleja autosugestiooni ehk enda ametis olemasoluõigustuse eneseveenmise eesmärke ja sellest rääkija samas solvab vaid arutlusvõimelist kuulajat.
m
14. märts 2018 11:35
muinasjutuvestja. kas sa pole märganud, et see pole enam juku kalle köögisaate ornitoloogianurk?
a
alan raadik allanraadik@gmail.com/ 14. märts 2018 11:35
Papa,papa ja veelkord papa!!!
t
Taat/ 14. märts 2018 11:26
Põhiline nõuandja on ikka papa Kallas!
o
on ju/ 14. märts 2018 11:24
k
kolla/ 14. märts 2018 11:22
Kui jumal aadamale ribikondist eeva valmis meisterdanud siis kukkunud valju häälega kisama,et aadam tuleks omale kohe naist valima.
s
Sass/ 14. märts 2018 11:13
e
Enn/ 14. märts 2018 11:26
Ja kutseid jagab saali tagatuba.

t
Tõnu Anton/ 14. märts 2018 10:50
Ise pole veel erakonna esimeeski, aga juba jagab ameteid ja muudki! Selline on siis reformierakondlik demokraatia. Reformierakonna unelmad on saada Kaja Kallase kaudu järgmistel valimistel valimisvõit ja siis oleks Kaja Kallas ka järgmine peaminister. See oleks aga küll Eesti riigile ja rahvale üks halenaljakas olukord. Meil oleks president, kellel pole ei omavalitsuse ega riigiameti juhtimise kogemust ja ka veel peaminister, kes samuti pole samuti olnud ei omavalitsuse ega riigiameti
töötaja. Agapole hullu. Juba aastasada tagasi ütles Vladimir Iljitš Lenin, et iga köögitüdruk võib juhtida riiki. Ta mõtles selle all suurt Venemaad. Asi see siis sellist väikest riiki juhtida nagu Eesti seda on. Ainult kahju hakkab enesest ja meie riigist. Siimu kõrvad hakkavad riigi valitsemise pildil jälle silma paistma.
a
aga/ 14. märts 2018 10:59
iga rahvas väärib enda valitsejaid...
j
jah,rahval pole mälu ollagi,/ 14. märts 2018 11:35
nagu üks kena kajakallas suu lahti teeb,siis mõned lähevad leili.
Pealegi oleme küsitluste tagajärgi näinud-
ikka Re ja KE küsitluste eesotsas.
Mingil juhul ei valiks kumbagi,muutusi on vaja.
õ
õllelaud möriseb/ 14. märts 2018 10:47
aga tempel käib kahe mehe järgi edasi
n
NKVD/ 14. märts 2018 10:45
Võib aga juhtuda , et Kajat ei valitagi esinaiseks ja uus peasekrtär lendab ka õhku....
o
oot, kossa kossa !/ 14. märts 2018 11:00
kuidas, et ei valita. See on välistatud, sest kandidaate on ju vaid üks.
t
teie aga muudkui rääkige/ 14. märts 2018 10:41
küll meie juba usume. Tandem Ratasega hakkab rahvast üha suurema kiirusega üle veerema.Tuleva ennenägematult uhked ja uskumatud maksud.Rikaste arv väheneb, nende poolt omandatud riigi kogutulu suureneb ja rõhuv enamus rahvast vaesub.
n
14. märts 2018 10:25
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
k
14. märts 2018 11:00
Kas on ka mõni inimene maa peal, kes teie meelest kellekski või kuskile sobiks?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee