Eesti uudised

Varro Vooglaid nõuab Eiki Nestorilt eluloosse NLKPsse kuulumise lisamist (136)

Siim Randla, 14. märts 2018, 04:43
Eiki Nestor Teet Malsroos
SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks Juhatuse esimees Varro Vooglaid palub riigikogu esimehel Eiki Nestoril lisada riigikogu kodulehel oma elulookirjeldusse, et ta on kuulunud Nõukogude Liidu Kommunistlikku Parteisse. 

Hiljuti leidis portaali Objektiiv vahendusel kinnitust fakt, et kuulusite 1980ndate aastate lõpus Nõukogude Liidu Kommunistlikku Parteisse, seejärel kinnitasite seda meedia vahendusel isegi, teatab Varro Vooglaid Nestorile ja juhib tähelepanu, et riigikogu kodulehel avaldatud parlamendi esimehe elulookirjelduses ei ole  NLKP-sse kuulumise kohta mitte mingisugust märget.

„Ilmselgelt on avalikkusel õigus saada parlamendi spiikri ja kõigi teiste rahvasaadikute eluloo ja selle olulise osana parteilise kuuluvuse kohta tõest informatsiooni. Seevastu on väär ja otseselt avalikkust eksitav esitada parlamendi kodulehel seda infot valikuliselt, eriti veel selles osas, mis puudutab varasemat parteilist kuuluvust,“ märgib Vooglaid, kelle sõnul oleks tungivalt soovitav, et Nestor kui parlamendi esimees tooks oma  elulookirjelduses ausalt välja, et  ta on olnud NLKP liige. „Annaksite sellega ka teistele rahvasaadikutele head eeskuju.“

Vaja oleks seista selle eest, et parlamendi kodulehel oleks esitatud kõigi parlamendiliikmete kohta terviklik ülevaade koos kuupäevadega, millistesse parteidesse või muudesse poliitilistesse ühendustesse nad on oma elu jooksul kuulunud, lisab ta.

136 KOMMENTAARI

n
Nalja nabani 16. märts 2018, 07:31
Paugutab puuhaamriga vastu lauda ja üle saja euro karmanis,Parem oleks sõnniku hargiga isamaa mulda väetada
e
eestlane 15. märts 2018, 17:04
Seltsimees Nestor on auga välja teeninud koha Kremli müüri ääres
Loe kõiki (136)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee