Andres Põld (Mati Hiis)

Pärast lühikest ja äkilist haigust suri ajakirjanik ja Õhtulehe vanemtoimetaja Andres Põld (46).

Tartu Ülikoolis ajakirjanikuks õppinud Põld on töötanud reporteri ja toimetajana uudisteagentuuris BNS, ajalehes Eesti Päevaleht, Äripäev ja viimased aastad Õhtulehes. Põgusa kõrvalepõike ajakirjaniku ametist tegi ta maa-ameti avalike suhete juhina, kuid hingelt ja vaimult vaba ajakirjanduse eest seisjana naasis sulerüütlite rivvi.

Andres jääb kolleegidele meelde oma uskumatult kiire töövõime poolest. Rääkimata kiiretest päevauudistest, mille kirjutamine ja toimetamine käis tal peaaegu samaaegselt info kogumiseks peetud telefonikõnedega, valmisid ka laupäevase ja esmaspäevase Õhtulehe pikad intervjuud Andrese käes hämmastava kiirusega.

Eeloleval laupäeval oleks Andres tähistanud 47. sünnipäeva ja pühapäeval täitunuks tal seitse aastat Õhtulehes. Kolleegid langetavad pea. Avaldame kaastunnet lähedastele.

Jaga artiklit

7 kommentaari

T
Toomas  /   10:20, 14. märts 2018
Kahju, et parimas eas töökad ja andekad mehed meie seast lahkuvad. Kaastunne lähedastele ! Samas oleks Andrese kolleegidel aeg võtta ülesse keskealise eesti mehe terviseteemad. Dr. Punab päris üksinda ei jõua seda teemat üleval hoida.
Selle artikli kommentaarid on eelmodereeritud ja seega ei ilmu kohe pärast saatmist.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis