Eesti uudised

Suri ajakirjanik Andres Põld (7)

Toimetas Jaan Väljaots, 13. märts 2018, 17:19
Andres PõldFoto: Mati Hiis
Pärast lühikest ja äkilist haigust suri ajakirjanik ja Õhtulehe vanemtoimetaja Andres Põld (46).

Tartu Ülikoolis ajakirjanikuks õppinud Põld on töötanud reporteri ja toimetajana uudisteagentuuris BNS, ajalehes Eesti Päevaleht, Äripäev ja viimased aastad Õhtulehes. Põgusa kõrvalepõike ajakirjaniku ametist tegi ta maa-ameti avalike suhete juhina, kuid hingelt ja vaimult vaba ajakirjanduse eest seisjana naasis sulerüütlite rivvi.

Andres jääb kolleegidele meelde oma uskumatult kiire töövõime poolest. Rääkimata kiiretest päevauudistest, mille kirjutamine ja toimetamine käis tal peaaegu samaaegselt info kogumiseks peetud telefonikõnedega, valmisid ka laupäevase ja esmaspäevase Õhtulehe pikad intervjuud Andrese käes hämmastava kiirusega.

Eeloleval laupäeval oleks Andres tähistanud 47. sünnipäeva ja pühapäeval täitunuks tal seitse aastat Õhtulehes. Kolleegid langetavad pea. Avaldame kaastunnet lähedastele.

Samal teemal

17. märts 2018, 00:01
„Tehke ise oma lehte!“
5. märts 2018, 00:01
Metsateadlane Toomas Frey: me oleme oma metsa juba seitse aastat ette ära raiunud!
13. veebruar 2018, 21:55
Iraagis ja Afganistanis sõdinud Eero Kinnunen: kõige hirmsam tunne on sõdurit lahingusse saata!
23. jaanuar 2018, 00:01
Särav IT-spetsialist Kristel Kruustük: meil pole vaja sookvoote, vaid häid liidreid, kes oskavad tunnustada väga erinevaid inimesi!

7 KOMMENTAARI

t
Toomas 14. märts 2018, 10:20
Kahju, et parimas eas töökad ja andekad mehed meie seast lahkuvad. Kaastunne lähedastele ! Samas oleks Andrese kolleegidel aeg võtta ülesse keskealise eesti mehe terviseteemad. Dr. Punab päris üksinda ei jõua seda teemat üleval hoida.
n
no 14. märts 2018, 08:04
Andres Põllu kirjutised olid väga huvitavad. Kahju, et noor mees pidi nii vara lahkuma. Kaastunne Õhtulehele ja omastele.
Loe kõiki (7)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee