President Donald Trump (Scanpix)

President Donald Trump on telekaamerate ees üle elanud mitmeid prohmakaid, kuid viimatine on neist ehk kõige kohmetum.

Selle nädala kõige piinlikum hetk leidis aset pressikonverentsil, kus kõneldi imporditud terase ja alumiiniumi uutest tollitariifidest.

Ametiühingu United Steelworkers Union juht Scott Sauritch ütles vestluse ajal presidendile, et tema isa kaotas töö terasetööstuses.

Trump, kes on end nimetanud stabiilseks geeniuseks, vastas sellele: "Sinu isa, Herman, vaatab taevast alla. Ta on praegu sinu üle väga uhke."

Sauritch teavitas kohmetunult: "Ta on ikka veel elus."

Publik rõkatas selle peale naerma ning Trump vastas kiirelt: "Oh, on või? No siis ta on sinu üle veel uhkem!"

Jaga artiklit

21 kommentaari

K
kadunukesed  /   20:23, 10. märts 2018
Isegi tema kadunud ema, tõesti KADUNUD ehk juba surnud ema, kes oma pojaga enne oma surma mitmeidkümneid aastaid ei suhelnud,
ütles avalikkuses, et kui ta oleks ette teadnud milliseks kohutavaks inimeseks ta poeg Donald muutub, poleks ta teda mitte iialgi ilmale toonud.
Ema sõnul polevat tema poja kasvatuse puhul aidanud ei raskestikasvatavate laste asutused ega muud erikoolid, isa-ema poolt antavast kodusest kasvatusest-õpetustest rääkimata.
Ja nüüd on selline mees ameerika juutide käpiknukk-president.
R
ruudi  /   18:09, 10. märts 2018
Trump pidi ju meie jutumeeste ütluse järgi olema Putini poolt paika pandud Eks ta suur mees ole suure nupuga mis ka voodis käeulatuses Aga pisikesel korealasel on pisike nupuke voodis ja aitab sellestki Ameeriklased on endale väärilise presidendi saanud kes teste ei pelga

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis