Taylor Hickson (Taylor Hickson)

20aastane "Deadpooli" näitlejatar Taylor Hickson kaebas uue filmi produtsendid kohtusse, kuna võtetel saadud ränk vigastus kahjustab tema sõnul tema karjääriväljavaateid.

Näitlejatar filmis parajasti uue linateose "Ghostland" emotsionaalset stseeni, kui režissöör Pascal Laugier julgustas teda käega vastu ukseklaasi taguma. Kuigi Laugier ja produtsent kinnitasid Taylorile, et see pole ohtlik, purunes klaas, nii et näitlejatar lendas pea ja ülakehaga läbi ukse ja klaasikildudele.

Laugier'd pole Hickson kohtusse kaevanud, küll aga filmi tootjat Incident Productions, kes tema sõnul kas teadis olukorra ohtlikkusest või pidanuks teadma. 

Näitlejatar avaldas ka foto endast haiglavoodis. Tema advokaat toonitab siiski, et vermed ja paistetus on suures osas grimm või näoprotees. Ent Taylori vasak näopool sai rängalt viga ning talle tehti haiglas umbes 70 õmblust.

"Sestsaadik on ta saanud ravi, sealhulgas laser- ja silikoonravi, kuid nüüd, kus intsidendist on möödas enam kui aasta, on vasakul näopoolel jääv arm," seisab hagis. "Praegu pole teada, kas edasine ravi, sealhulgas plastiline kirurgia, võib vigastuse väljanägemist parandada."

Hagi sõnul oli kanadalanna enne õnnetust tiheda töögraafikuga ja edukas, nüüd aga ei leidvat ta kuidagi tööd. "Ta väidab, et põhjuseks on vigastus." Taylor Hicks on veendunud, et vigastuse tõttu jääb ta ka edaspidi rahalist kahju saama. Ühtlasi on vigastus põhjustanud talle psüühilisi üleelamisi.

Jaga artiklit

10 kommentaari

.
....  /   14:55, 11. märts 2018
Ei viitsi vaadata enam hollywoodi filme ühed ja samad näitlejad erinevates filmides,ja palju arvuti graafikat.
K
Kastuanud ajusid  /   11:30, 11. märts 2018
Absurd, keegi ei koputa nii kõvasti vastu aknaklaasi, et ta sinna sisse kukub. Ise kukkus ju. Kas tal soovitati läbi klaasi hüpata või? Ise tegi seda. Ehk oli narkopohmellis.

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis