Jo Min-kiFoto: Kim In-chul/AP/Scanpix
Ohtuleht.ee 9. märts 2018 17:14
Lõuna-Korea näitleja Jo Min-ki, keda süüdistati seksuaalvägivallas, leiti surnuna.

Vähemalt kaheksa inimest süüdistasid 52-aastast näitlejat enda seksuaalses kuritarvitamises, vahendab BBC News.

Näitleja leiti surnuna oma kodust Seoulis. Arvatavasti oli tegu enesetapuga, kuid politsei pole seda kinnitanud.

Min-ki mängis peamiselt telesarjades, kuid osales ka mitmes mängufilmis. Ta oleks pidanud järgmisel nädalal politseisse ülekuulamisele minema.
Min-ki oli üks tuntumaid inimesi, kelle nimi toodi välja Lõuna-Korea #MeToo kampaanias.

Süüdistuste kohaselt ahistas Min-ki seksuaalselt ja vägistas Cheongju ülikooli tudengeid, kus ta viimastel aastatel õppejõuna töötas.

Mees eitas algselt süüdistusi, kuid 27. veebruaril vabandas ta ohvrite ees: "Kõik on minu süü, selles saab süüdistada ainult mind. Mul on sügavalt kahju ohvrite ees, kellele haiget tegin. Tänasest peale ei väldi ma oma vigade sotsiaalseid ja juriidilisi tagajärgi."

Kommentaarid  (8)

nuvot 11. märts 2018 07:45
küsis vist naiskolleegi käest, et miks too ilma trussikutega tööle tuli ja nüüd pidi ennast oksa tõmbama. Elu on julm aga õiglane
Voll 10. märts 2018 00:41
Et nüüd peaks kõik rahul olema.Nüüd hakkabki nii olema.Ühes uudises süüdistas tüdruk,et kutt rääkis ta ära ja pärast pistis sõrme....kohtunik küsis ,et miks te selle mehega voodisse läksite.Ei tea.Ei osanud vastata kohtunikule.Andke nüüd tüdrukud minna.Andke tuld!!Teie suurim võimalus.Ka neil,keda muidu ei vaadata.Aga kannatanutest,keda tõsiselt on väärkoheldud on selgelt kahju.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS