Rimo Hunt (Stanislav Moškov)

Õhtulehe jalgpallisaadet "Kolmas poolaeg" külastas Nõmme Kalju ründeäss Rimo Hunt, kes rääkis saatejuhtidele Siim Kerale ning Karl Juhkamile kamaluga põnevaid jutte.

Teemadeks tulid näiteks mehe pöörane teekond madalamatest liigadest Eesti koondisse, mida saatis pidev "lähme proovime" suhtumine ning elu Kasahstanis, kust ei puudunud lamba ohverdamine. Saate lõpetab loomulikult Coolbeti panustamisrubriik.

Meeleolukat kuulamist!

Jaga artiklit

1 kommentaar

E
Ei! Välismaa elu ei ole ikka see,kus elada tahaks,aga enda Eesti kodumaa on palju ohutum paik!  /   02:15, 11. märts 2018
Olgu see selleks! Siinses elus tuleb oma elu võtta nii,nagu ta on meile loodud.Võtta igapäev mingi jupp tegemata töid ette,kui vaba aega napib.Kuna me elame Eesti Vabariigis mis on välja kuulutatud ja isesisvaks tembeldatud,siis peaksime võtma elu vabamalt.Ei ole asjad nii hullud,nagu seda on välismaa riikides.Inimesed ei saa kohe kuidagi rahu,ikka põgenetakse ja võideldakse oma elude eest.Puudub puhas vesi,hügjeen,peavari,toit,magamise võimalused,töö jne.Meie! Meie peaksime mõtlema hoopis sellele,mis meie riigis tegelikult toimub? Antakse kui meie rahvale igasuguseid lubadusi ja teate kui pettunud võib igaüks olla.Rahalised plaanid lähevad valesse kohta ja loobitakse tuulde.Siin eestis on peresid,kelle elud on nii käest ära,et on jäetud lausa saatuse hooleks.Peaksime rohkem oma rahvast hoolima ja tähele panema,kes vajavad suurt toetust ja kes tulevad ots-otsaga kokku.Aga olgu pealegi,läheme eluga edasi.Minevik ei tule kunagi tagasi.Oli mis oli,aga võiksime olla palju julgemad ja kätte võtta need mured ja probleemid,mis meid ümbritsevad.Soovin omalt poolt kõigile tugevat tervist ja head!

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis