Eesti uudised

Ärritunud naine: MTA ei suuda piirata mu abikaasa mängurlust, kahe nädalaga on mees kulutanud 7000 eurot!

Kristjan Väli, 8. märts 2018 21:18

99 KOMMENTAARI

a
A/ 10. märts 2018 08:22
k
10. märts 2018 21:42
kui sõltlane ennast ise aidata ei taha,siis pole kooselul mõtet jah.
m
Marko/ 10. märts 2018 08:21
Milles se MTA süüdi on.See on inimese enda probleem ja viga ,et mängib raha maha.
t
titi/ 10. märts 2018 01:58
mängu keeld internetti minu tuttav pani kestis nädal kui harjus elu läheb edasi
p
Poogu end üles!/ 9. märts 2018 15:49
Selliste klounide pärast peavad normaalsed inimesed passiga lotopiletit ostma nagu Põhja-Koreas!
l
Lonni/ 9. märts 2018 15:19
VÄGA HÄSTI elate ,kui perepeal on võimalus pere rahakotist nädalas ära viia 7000€ ! Enamusel Eesti rahvast sellist võimalust ( 7000 € ) ,omada nö. tagataskus , EI OLE ! See ongi ju nii , et kus on , sealt ka võetakse !
2
2 nädalat/ 9. märts 2018 15:47
See aeg oli siiski 2 nädalat.
s
sa lonni vist ei tea, et/ 9. märts 2018 21:07
mängur viib perest välja sellegi, mida VEEL olemas pole. Selles probleem ju ongi, viib maja tühjaks paneb maja panti, pere tänaval:) Ei, kulla lonni sellega see asi ei lõpe, asi läheb järjest põnvamaks. Pere tänaval, kodu müüdi, et võlausaldajad rahuldatud saaks, aga....ei, võlausaldajad jäävad rahuldamata, SEST vaba raha paigutatakse õnnetusse õnnemängu, ja....võlausaldajaid on rohkemgi veel. Anna veel nati raha...võlausaldajaid juba 3x rohkem, ähvarda perega, saab naise isalt raha, 4xrohkem võlausaldjaid, tapavad pere, mees redutab süstla või pudeli otsas, teeb mingi lükke, aga ta mõrvataks, sest peret enam pole ja tüübil mitte miskit kaotada POLE...ta pole enam maksesuutlik isegi pere või naisesugulaste arvelt. Aamen, olgu võlad talle rasked!
l
lumehelbeke/ 9. märts 2018 14:41
Järgmine lumehelbeke ei oska ise elada ja tahab, et riik tema perekonnaelu hakkaks korraldama. Ma ei saa aru, mis nende noortega tänapäeval on tehtud, et see abitus nii totaalne on?! Küll on joomarluses süüdi ministeerium ja arstid, küll hasartmängu mängimises maksuamet... Jätke järele see teisete süüdistamine ja hakake ise ükskord elama. Muidu tõesti ongi rahvuse ainuke pääsetee siia tuhandete moslemite toomine, et inimesed näeksid, mis asi on perekod, hõim ja rahvus ja õpiks uuesti elus ise toime tulema!
e
Eks/ 9. märts 2018 21:25
põhjus ongi see, et nad ei pea enam millegi eest vastutama. Ühtki kohustust ei tohi olla ( liiga rasked koolikotid, liiga palju kodutöid, liiga pikad koolipäevad jms) Nad on nii väsinud, haiged , abitud jne.
s
SMURF/ 9. märts 2018 13:21
EMTA tsenseerib internetti ja otsustab, mis on ebaseaduslik , mis mitte. Ikka selleks ,et Olympic Casino veebikasiinole teed puhastada. Ent blokeeringust mööda minek on nii lihtne, et sellega saab ka 5 aastane hakkama. Veeb on netikasiinosid täis, kõim maailma suuremad on EMTA keelatud nimekrijas... Mida see rumal naine siis soovib? Et EMTA saadaks neile koju esindaja ,kes arvuti kõrval seisab ja valvab ,et tema lapsik meheke pere raha maha ei mängiks?
o
Ohlallaa!/ 9. märts 2018 12:57
Minu küsimus: kustkohast võtab see mees 7000 EUR? On alles eluke :) Ilmselt on end kõigi kiirlaenufirmade "abiga" ammu lõhki ja põiki laenanud, tuttavatelt ja sugulastelt laenanud ning vanemad maha müünud...Mis sellisest oodata? Puhta sinisilmne peaks olema, kui mõtled, et niisugusest haigest inimesest veel hea abikaasa ning lastele eeskujulik pereisa saab! Põgene- viimane võimalus endal jalad alla saada ja elu üles ehitada, kui muidugi hoolid oma laste tulevikust...Arvesta sellega, et hasartmängusõltlasele on meie jaoks tunduvad ulmelised summad vaid numbrid ekraanil- ta ei mõtle, mida kõike selle raha eest saaks perele lubada, osta, teha jne. Temale pole vahet, kas 700, 7000 või 700 000...kõik kulutab ära üke hiireklikiga!
n
No/ 9. märts 2018 15:05
mida hädaldad ?
Kui sina oled vaena ei tähenda see seda, et kõik oleksid.
_kustkohast võtab see mees 7000 EUR? On alles eluke :) _
MIS ON SEE sinu ASI KUST KEEGI RAHA SEBIB ?
HAIGE.
k
kala/ 9. märts 2018 15:51
Kle, kui see mees oleks tõesti rikas, siis tema naine ei kurdaks siin õhtulehes, eksole ju. SMS laenuga laenatud raha pole kellegi rikkus, kulla inimene!
s
SMURF/ 9. märts 2018 18:50
Netikasiinos saad sa panustada kuni $200 klikile, 7000 euri maha mängimine on tunni aja töö,sest netikasiinod on nii peenhäälestatud ,et sealt ei saa sa tagasi mitte midagi!
Hasarmängusõltuvus on väga raske sõltuvuse vorm. Vaid heroiini sõltuvus on hullem. Ravi on raske ja pikaajaline... Ka brick & mortar kasiinod a la Olympic on tühjad ,sest keegi ei võida neis enam ammu mitte midagi. Everybody leaves some blood on the floor.
Raha rändab otse Karu taskusse, too ei viitsi enam isegi pihku itsitada.

e
ehh/ 9. märts 2018 12:27
oi.. te hästi elate .. tööd ei teegi aga kulutate?? Päris huvitav!
Aga lollidelt tulebki raha ära võtta- nii et midagi hullu ju ..ja raha ikka ringluses !
n
Naine/ 9. märts 2018 11:47
Korralda oma kodus kasiinoõhtusid ja kasseeri mehe raha endale, nii ei kaota sina ja mees saab mängitud.
e
eestimees rakverest/ 9. märts 2018 11:02
arst haigete peale ei karju.mõistust ei ole siis ei tule kaaaa.
e
Emmeliine/ 9. märts 2018 10:40
Ja sellisega latsed ka tennu? Vot see on see asi, miks minu ema ja vanaema on õpetanud meid õdedega omandama korralik haridus, eriala, mis meeldib ning selle eest korralikku töötasu teenima- et ei peaks mitte ühestki mehest materiaalselt sõltuma! Kui on hea mees ja toimiv, armastusega abielu ja lapsed, on mõistlik kodule/perele minevaid kulutusi jagada. Ja kui mingil põhjusel peaks elu muutuma ja ette tuleb võtta lahutus või lahkuminek, siis haridusega ning erialaga naine ei pea peast kinni hoidma, et oi, mis minust ja lastest nüüd saab ometi? Ükski mõistusega naine ei ela (ja veel koos lastega) koos sõltlasest luuseriga! See näitab pigem, et naisel ei ole hairidust, ega mõistust. Samas, kui on mõistusega inimene, saab alati hakkama, haridus pole esmatähtis. Aga mingist mõttetust mehest kinnihoidmine ja kirumine, miks mingi asutus ei aita tal mängurlust piirata...no tulge mõistusele, ausõna! Te väärite teineteist!
t
tuleb nõustuda/ 9. märts 2018 11:37
Me ei ela üle eelmises sajandis, kus naine oli mehe ülalpeetav. Esiteks on see mehe suhtes lugupidamatu, et pead seda enesestmõistetavaks, et tema kogu elu kinni maksab, sina vaid oled kodus ja sünnitad lapsi? Ma ema"palka" ei arvesta, see lõpeb enne lapse 2 eluaastat ära. Teiseks on ka emal laste heaolu ning suureks kasvatamise eest vastutus ja vastutuse esimene samm on just ettemõtlemise oskus! Võiks natuke mõelda, mis su lastest ja sinust endast saab kasvõi siis, kui olete maailma kõige õnnelikum pere, aga pereisa/toitja jääb töötuks, koondatakse, ei lei apikka aega tööd? Mis siis saab? Ma mängurlusest ja laialiminekust üldse ei räägi...Mis ema sa oled, kui sul endal ei ole mitte kui midagi hinge taga? Ei raha, ega töökogemust, ega haridust ?
m
MK/ 9. märts 2018 10:19
e
Eino Taruk/ 9. märts 2018 10:03
Liiga palju inimõigusi. Sundravi oli siinkohal õige.
e
Eino Taruk/ 9. märts 2018 10:03
p
pokkeriäss/ 9. märts 2018 09:38
Küsiks,et kelle raha see on või oli, mis maha mängitakse, Kas selle naise raha, mehe raha, mingi ühisraha või mingi firma töötajate palgarahad? Lihtsalt kes oskavad teenida suuri summasid ja kes ei oska, siis nende tasemevahe ja mõttemaailm on nii erinevad, et parem heaga lahku minna.Endalgi hulk aastatetaguseid juhtumeid, kus mingi väiksepalgaline,aga piiratud mõtlemisega elukaaslane ei saa aru, et miks ei tahaks kuskile väikse palga eest "tõelisele tööle" minna, vaid arvuti taga "konutada".Rääkimata siis veel sellest, kuidas mingite tuhandeeuroste kaotuste peale ollakse valmis kas meest maha lööma või end ise ära tapma ja kui võidetakse kümneid tuhandeid, siis ollakse justkui valmis mehe arvelt pooltele oma sõbrantsidele kalleid kingitusi tegema.
j
9. märts 2018 10:19
Julgen arvata, et pere raha
t
tiiger/ 9. märts 2018 10:29
Kui pere raha, siis sulgeda mehe ligipääs kontodele ja krediitkaartidele, milles küsimus? Kui mehe raha, siis on selline moraalilugemine sõltlasele nagu kurtidele kõrvadele...Ära raiska närve! Koli koos lastega välja, alusta uut elu. Ise ju käid tööl ja saad palka? Mine esialgu vanemate või sugulaste juurde, kuniks üürikorter leidub ja sedasi tasapisi hakka normaalset elu üles ehitama. Sültlane võib (kuid ei pruugi) hakata tõesti abi otsima vaid siis, kui näeb, et ongi reaalselt kõigest ilma (ka naine ja lapsed on lännu, sõbrad kadunud, rahast rääkimata...)! Nii kaua, kui oled tema kõrval, ei muutu mitte kui midagi- ajaraisk! Eesti film "Deemonid" on kohustuslik vaatamine kõigile, kellel on peres mängurlussõltuvusega inimene!
l
loe artikli kah/ 9. märts 2018 10:55
Küsimus on selles, et sina ei saa niisama kinni panna oma elukaaslase konto
m
milles küss?/ 9. märts 2018 11:14
Kui see on mehe konto, siis muidugi ei saa. See on ka mehe raha ja mitte keegi ei saa teda käskida kulutama sinu aj laste peale, kui täiskasvanud inimene seda ise ei taha! Meest maha jätta on võimatu? On palju abielusid ja kooselusid, mis ei kesta, elu tuleb ümber korraldada, et lastel oleks normaalne. Sellele nagu ei mõelnud? Enne laste tegemist ma mõtlen. Kas sa vajadusel üksi saad laste kasvatamise-ja materiaalse vastutusega hakkama? Nagu Fr. R. Kreutzwald kirjutas tuntud muinasjutus "Kui sa ise tegid, mis sa siis karjud!"
s
seda et/ 9. märts 2018 13:11
deemonid on ju kuulu(jutu?) järgi autori enda sõltuvuse pealt kirjutatud. lisaks on tal sõltuvus oma lapseootel naise kõrvalt tallinna tuntuima hotelli ööklubis astuda juurde suvalisele naisele ja avalauseks küsida, et mul on siin hotellis tuba, lähme.
näitlejaid muidu käib kasiinodes üksjagu.
o
olgu.../ 9. märts 2018 13:36
...enda sõltuvusest või mitte- väga reaalne ja hea film! Mu enda vend oli mängur ja sõltuvuses...mitte kaua õneks, äkki aastakese, kui sedagi, kuid mahamängitud summad olid...tohutud. See oli krooni aja lõpupoole. Teada saime sellest nõnda, et oli jube närviliseks muutunud- vahtis muudkui kella ja trummeldas sõrmedega lauda. Kusjuures täpselt nii oli, et vennanaine kahtlustas, et mehel on armuke (nagu Deemonites ka oli) , lisaks vend saabus töölt tunde hiljem, kuna kasiinos ju aeg lendab...Tänu venna mõistvale ülemusele saime õnneks jälile ning kohe abi otsima. Vend tunnistas meile ise kõik üles, tehti leping, et tema töötasu laekub abikaasa arvele, kes siis majandab ja arveid maksab. Kõikidesse kasiinodesse oli venna nõusolekul saadetud tema foto, et teda sisse ei lastaks jne. ma ütlen teile, et kui inimene ise oma sõltuvust tunnistab ja tahab muutuda, on see võimalik, aga väga pikk protsess ning võimalik vaid kogu pere toel! Õnneks siis neid internetikasiinosid veel ei olnud.
Janek Lauri/ 9. märts 2018 10:22
hasartmängud on sõltuvus ja tihti letaalne
v
VOT/ 9. märts 2018 15:08
hea komm, lambad jäävad lammasteks.
k
9. märts 2018 09:26
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
j
Jah/ 9. märts 2018 09:46
Miks ei tohiks? Sest mõne mehe ego ei kannata tarka ja tugevat naist välja aga ise areneda ka ei suuda?
j
jahile/ 9. märts 2018 11:52
Noh, eks elu seda pidi ju käib, et sarnased leiavad teineteist üles :) Targad naised tutvuvad ülikooli ajal , samuti ülikoolis õppivate tarkade meestega ning abielluvad jne. Ajudeta kunstküünte ja võltsripsmetega baaridaamid ja Maxima kassapidajad kusagil kolkas tutvuvad kohalike 6 klassi haridusega ägedate kuttidega, kes juhutööl soomes ehitamas käivad ja baaris nädalavahetusel oma rahaga lehvitavad...Loeb vaid hetk! Kohe ühte heita, kohe nimetada teineteist elukaaslaseks. Naljanumber, ausalt!
n
Naine/ 9. märts 2018 10:01
m
meešivinist/ 9. märts 2018 10:23

m
Milko/ 9. märts 2018 08:58
MTA ei saagi midagi teha. Hakkab kõiki ülemaailmseid internetikasiinosid sulgema? Just väikese eesti MTA seda suudakski. Nad on tõkestanud ligipääsu paljudele saitidele,ent paraku internet täis videosi kuidas seda tõkestust maha võtta ja voilaa..imemaailm avanebki..eestis legaalselt tegutsevatega muidugi,kiri ja blokk,a a see ei lahenda probleemi,sest maailmas kümneid tuhandeid saite. Probleem on inimese sees,keegi peale tema seda lahendada ei suuda, süüdistada võid kõiki maailmas,a see on vaid tuulega võitlemine. Isegi korra libisenud nii ja hasarthoo käigus paari tunniga paar tonni maha mänginud (targutajatele võin öelda,et selleks ei pea rikas olema,tol hetkel kasutad kõik oma raskesti kogutud raha ära,sest oled kindel et võidad) ja kui reaalsus kohale jõuab,siis on küll kehv tunne....tuleb ise oma veast aru saada ja ise tahta muutuda!!
m
Merit/ 9. märts 2018 08:51
Lollidelt tulebki raha ära võtta, sest nad ei oska sellega midagi mõistliku teha! Kahju, naine aga milleks sulle rumal mees?
v
Viimsi Voblad/ 9. märts 2018 08:41
Parem on raha otse viia poliitikute kätte. Soovitav suurtes kogustes ja kilekottides.
k
Kurjakuur/ 9. märts 2018 08:38
Maha ka ei saa ju meest jätta, siis peaks ju ise hakkama saama ja lapsele max 250 eur. Mis se naise asi on, kuhu mees oma raha paneb!
d
dr Põrgu/ 9. märts 2018 08:03
Võin aidata sõltuvusest vabaneda ja küsin poole kogu maisest varast.
v
Vabandan./ 9. märts 2018 07:55
Ma vabandan otsekohese ütlemise pärast aga minu arvates olete ühesugused ja väärite teineteist. Ega see MTA abiga rahapõletamise takistamine pole mängimisest mõistlikum ettevõtmine. Minu soovitus oleks, et mängige mõlemad ja tundke võitudest rõõmu.
e
Ei vabanda/ 9. märts 2018 11:38
m
Marit / 9. märts 2018 07:47
Su mees on lohhh lepi sellega!
t
teadja/ 9. märts 2018 10:12
jajah.. sa see golddigger kes klubides käib seelikut tõstmas ja jooke lunimas, lootes, et mõni rikkur korjab su üles.
t
taat/ 9. märts 2018 07:46
aga osta koju mänguautomaat ja saad rikkaks,las mees siis mängib terviseks
t
9. märts 2018 12:44
Taat, see on paganama väärt mõte!

s
Saada see mees,kus kurat/ 9. märts 2018 07:42
ja mine oma eluga edasi .kas ei saa aru ,et su mees ei tea enam mida teeb ,Talle on mäng tähtsam .kui Sina ja su pere .
o
ott/ 9. märts 2018 08:16
ta ei saa meest kuradile saata,sest see on mehe raha ja vaja saada omale ka suurt manti
m
millest, ott?/ 10. märts 2018 23:40
See mees mängib ju raha maha . Kui ta veel võlgu võtnud pole, siis hakkab võtma. Naisel pole seal miskit võita, kaotada on elu. Kui tal mõistus nüüd ei ärka, siis ta sureb üsna kohe. Põgenema peab see naine ja paberid korda ajama nii, et lahutus ja pigem paljajalu lume peale, kui võlgadega mulla alla.
k
Kiiremas korras/ 9. märts 2018 09:15
jäta ta. Rikub su närvid ja elu , ega ta mängimist ei lõpeta. Mängimine on talle tähtsam kõigest ja kõigist. Elasin sõltlasega, kes võis nädalaid järjest arvutis tulistada ja õlut kõrvale libistada. Kahjuks oskas ta esialgu väga hästi varjata oma pahet, kui kokku kolisime. See oli mu elu jubedaim aeg ja kogemus. Täielik luuser oli see mees ja on siiani selline.
r
raivo/ 9. märts 2018 06:49
üra ela sõltlasega ja kogu lugu.
b
Beartunnel/ 9. märts 2018 06:47
Kōigil kellel on keeld aga tahaks mängida.tōmmake endale arvuti Beartunnel VPN ja välismaa kasiinod avanevad taas
s
sinu mees?/ 9. märts 2018 06:14
hetkel on ta karu abikaasa,mitte sinu oma..
pöördu kohtusse ja nõua lahutust,miks kolmandaid oma suhtes süüdistad?
m
Maali/ 9. märts 2018 04:19
Kirjuta mehe meiliaadressilt kiri portaali klienditoele, et olen sõltlane ja mängin kõik raha maha, palun blokeerige alatiseks. Nad peavad konto kinni panema ja samalt ip aadressilt ei saa enam uusi kontosid luua.
m
maalile/ 9. märts 2018 06:20
no ja teiselt ip-aadressilt teeb mees jälle uue konto, eks? nõiaring?
m
Maali/ 9. märts 2018 07:12
Sama nimega ei saa kontot teha ja korralikud portaalid küsivad isikuttõendavat dokumenti
m
maalile/ 9. märts 2018 08:24
mis tal portaali korralikkusest, teeb mittekorralikku porteeli ja mängib jälle. kus kasu on?
m
mõtetu/ 9. märts 2018 03:26
mõtetu artikkel...mõtleks vaid,kui rikkur kaotab 7000 kahe nädalaga...vali siis kokkuhoidlikum mees...nii lihtne ongi...või on see teema jälle ÕL ajakirjanikelt sulest Välja imetud?...:p
j
Ja / 9. märts 2018 09:49
Jep arvab tõesti, et kõik, kes kuskil raha kokku ajavad, on suured õigekirjaoskajad?
p
Pdeenn/ 9. märts 2018 01:54
Soome tanklates ja poodides näed õigeid sõltlasi
p
Pdeenn/ 9. märts 2018 01:54
Soome tanklates ja poodides näed õigeid sõltlasi

m
9. märts 2018 00:39
Mul koolivend teenib 4000€ kuus. Kõik läheb Vanale Karule. Ja rohkemgi veel
n
no/ 9. märts 2018 00:38
ilmselt peaks mta uurima kust teil see raha tuleb, et selliseid summasid paari nädalaga kannatab maha mängida...
t
to no/ 9. märts 2018 06:23
ilmselt tuleks siiski uurida enne sinul oma ajusid, et miks nad ei suuda mõista, et esiteks on inimesed ettevõtjad ja teenida 7000 pole teab mis suur tulemuski veel, lihtsalt sinu võike 700 eurot kuus teeniv arunatuke ei luba soovi mõista seda. teiseks on inimestel suuri pärandusi, näiteks välismaalt tulnud, endalgi sõber, kes sai kanadast paar milli. jälle sina ei oska ettegi kujutada. aga pealekaebama oled kohe kõva mees, häbi sulle.
s
see/ 9. märts 2018 06:35
pole mitte pealekaebamine. vaid kui on kuritegelikul viisil saadud raha . siis on mitte teatamine kuritööle kaasa aitamine. ehkki eesti puhul on mta ise 1 suur kuritegelik asi. suletud ring. aidata ei saa keegi teine . mitte kunagi. ise peab tahtma ise ennast aidata.
t
to see/ 9. märts 2018 08:28
kuriteost saab teatada ikka siis, kui TEAD, et on kuritegu tehtud, siin tõmbleb kade inimene kadedusest lihtsalt, kes ei tea, kas kuritegu on tehtud ja raha on kuritegelik, aga kuna seda on rohkem kui temal, siis igaks juhuks läheks ja kaebaks. selline inimene on jäIkus.
w
W/ 8. märts 2018 23:39
Ja jaa, joomine tuleks odavam.
j
Jüriöö/ 8. märts 2018 23:33
a
ATamm/ 8. märts 2018 23:29
Vaata, päris põrgu hakkab siis, MTA hakkab uurima, kust teil niipalju raha, et saate iga paari nädala tagand 7000 tuhat maha maängida.
v
viulu krt./ 8. märts 2018 23:29
novot saan isegi aru, et sisse see ei too vaid viib vaid välja kuid ei suuda mängimata ka jätta-jube ring raha nagu saan aga enamuse palgast matan kasiinosse-ja mis see MTA. aitab sittagist sõltuvus on jube ja tapab
n
Noh,/ 9. märts 2018 06:01
pole õige, et sõltuvus viib ainult välja - Viiolile tõi küll vaid sisse, need väikesed summad mis kaotas, olid petekad.
Elab siiani nagu kuninga kass, ei kiusa teda kohtutäid, ei arestita kontosid, et kohaldata firmade asutamise keeldu. Isegi varastel on oma hierarhia, ühed on võrdsemad kui teised.
k
9. märts 2018 21:44
0
0ss/ 8. märts 2018 23:17
Pole viga, varsti vääname aktsiisid otsa ja siis mängib kahe nädalaga 7 tuhhi asemel vähemalt neliteist. Vôi läheb Läti mängima ja seal saab sama ajaga kôigest 3,5 tonniga hakkama. ;)
m
Mängur/ 8. märts 2018 22:53
Mis jamad, mul on kahe õhtu mängukäive nii palju. Kasu on nii 1000 euri sellest...

n
Nimi/ 8. märts 2018 22:47
No see ütlus et mis kergelt tulnud,see kergelt läheb,on nagu vanasöna ühte sibulat koorid,teist aga mitte
h
Haider/ 8. märts 2018 22:46
muidugi, MTA süüdi, Eesti riik süüdi, vot Putin aitaks!
z
8. märts 2018 22:57
Zirinovski aitaks kindlasti.
o
onubella/ 8. märts 2018 22:40
kergelt tuld, kergelt läind
n
Nimi / 8. märts 2018 22:31
Söltuvus on lai mõiste ja ka hasart,kui ei osata ette näha mis juhtuma hakkab,siis ei tasu ka seda ette võtta
n
Nimi/ 8. märts 2018 22:28
See kuidas noormees kahe nädalaga raha tuulde viskab ja ei vöida peab olema küll üks eriti rumal
n
Nimi/ 8. märts 2018 22:25
Saab ka kohtu kaudu interneti tökestamist teha
p
Peaks/ 8. märts 2018 22:24
ju heameel olema et on mida kulutada, minul küll pole.
n
Nimi/ 8. märts 2018 22:23

o
8. märts 2018 22:19
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
ä
8. märts 2018 22:58
Ära kunagi telli midagi Omnivaga! Neil on tavaline, et kojutoomise asemel viskavad teate posti, et sind ei olnud võimalik kätte saada ja kobi ise järele.
i
8. märts 2018 22:11
Igasuguse sõltuvuse küüsis oleva inimese probleem tuleb tema enda seest, mitte väljast. Ega teiste süüdistamine siin ei aita-probleem on mehes. Paned ühe koha kinni, leiab teise. Sõltlane on sõltlane
k
8. märts 2018 22:03
kannatust ,küll see raha võiduga tagasi tuleb
p
8. märts 2018 22:20
pole veel kellelgi tulnud.
t
8. märts 2018 22:54
tüüpiline sõltlase nõiaringis mõtlemine.
t
to 22.54/ 9. märts 2018 08:31
tüüpiline totuke, kes pole midagi kuulnud irooniast ja sarkasmist.
t
to to.../ 9. märts 2018 11:52
Irooniast ja sarkasmist ei saa umbes 90% kommenteerijatest aru. See viitab väga suurele noorte osale kommentaatorite hulgas.
t
to to to.../ 9. märts 2018 13:15
j
Jan/ 8. märts 2018 21:56
Õudne haigus on see.
Mul ka üks tuttav kohtutäiturite pureda, aastateks täisori.
Mis sest rahast või võidust tolku on - haige inimene mängib ju selle 100% uuesti maha.
Lõputu nõiaring.
p
P3t5/ 8. märts 2018 21:46
Rumaluse vastu ei ole rohtu.
Ennem saab joodik korralikuks kui rumal targaks.
s
8. märts 2018 21:37
Sõltlane ongi sõltlane, päästa ennast ja kui on siis oma lapsed ja vara! Kui vaja siis otsi spetsialistide abi, sest ka kaassõltuvus on suur probleem. Tegutse!
n
8. märts 2018 21:34
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
j
8. märts 2018 22:19
ja jaa, mängurid ju teenekad teenijad:) Võlad kaelas kindlasti, varsti pere tänaval...no kui ikka ellu jäävad. Naine peaks kiiremas korras lahutama, kuid maksuamet siin ei aita.
m
8. märts 2018 22:52
MTA poolne näilise kontrolli tekitamine ongi ainult tegeliku probleemi eitamine, mis ainult kasvatab probleemi ennast. Milleks selline pettekujutlus lähedastele tekitati? Kelle heaks töötab tegelikult MTA? Oskab siin veel keegi vastata? Maksupetturitest välisfirmadega seoses täpselt sama küsimus.
m
8. märts 2018 21:21
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
k
8. märts 2018 22:53
Kaassõltlastele on iseloomulik kõigi teiste süüdistamine.

m
Mida sa a ju deta kana,/ 8. märts 2018 21:20
MTA-d ses asjas süüdistad? Sinu vanamees ju, mis annad talle nii palju pappi kätte? ;)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee