Eesti uudised

Superstaariks pürgija Elis Roost: kohtunike ees polegi üldse nii hull olla 

Kristjan Roos, kristjan.roos@linnaleht.ee, 8. märts 2018, 15:12
Elis Roost oleks enda sõnul üliõnnelik, kui pääseks teatrivoorust edasi ka stuudiovooru. Foto: TV 3
TV3 talendisaate „Eesti otsib superstaari“ seitsmendal hooajal on esimesed terad juba sõkaldest eraldatud, üks õnnelikest on lauljakarjäärist unistav tallinlanna Elis Roost.

Möödunud pühapäevases saates oli Elis Roost esimene, kes sai edasipääsu tähistava kollase kaardi. Kuigi kohtunik Mihkel Raua nägu tegi tema esinemise ajal üksjagu grimasse ning võis eeldada, et vaevalt kõige teravamalt kohtunikult jah-sõna tuleb, andis Raud talle siiski võimaluse jätkata.

Üks asi on see, mida näitab telepilt, aga mida üks noor inimene tunneb ise, kui seisab kohtunike ees? „Mina imekombel tundsin ennast üpris rahulikult. Kuna mul on esinemiskogemust ka, siis ei olnud üldse nii hull. Seal on kõik ju toredad inimesed ja ma ei kartnud eriti,“ tõdeb Elis ning lisab, et Koit Toomelt ja Eda-Ines Ettilt ta väga kriitikat ei oodanudki. „Mihklist ma ootasin sellist asja. Aga ma teadsin, et kui ta mulle midagi karmi ütleb, siis ta võib-olla ei mõtle seda 100 protsenti tõsiselt, vaid pigem näitleb selle saate jaoks,“ lisab ta.

Kohtunikud, isegi Mihkel Raud, polegi nii kurjad, leiab lauljanna Elis RoostFoto: TV 3

Samal teemal

„Sa oled väga karismaatiline inimene ja õnneks oskad sa enam-vähem ka laulda,“ kommenteeris Mihkel Raud Elise etteastet. Edas-Ines Etti oli veelgi positiivsem: „Mulle meeldis sinu tämber, seal oli sellist sügavust ja värvi. Sa oled ise väga kelmika näoga, see emotsioon on sul kohe näos kirjas, mida sa läbi laulu tunnetad!“

Laulnud terve elu

Kuigi Elis Roost on tallinlane, osales ta Tartu eelvoorus, sest pealinna katsetele ei olnud tal võimalik tulla. Kuidas sündis aga otsus saates osaleda? „Olen terve elu laulmisega tegelenud ja alati ka seda saadet vaadanud ja teadnud, et kunagi ma sinna lähen. Varasematel aastatel tundsin, et ei ole selleks veel valmis. Nüüd esimest korda tundsin, et olen valmis ja miks mitte proovida,“ selgitab ta.

Pole ka ime, Elis on nimelt muusikaga läbi-lõhki seotud – tema ema on koorijuht, isagi suur muusikasõber ja õed-vennad elavad samuti muusika rütmis. Ta ise õpib Otsa koolis kolmandal kursusel laulmist.

Kui kaugele loodab ta saates jõuda? Elis vastab, et oleks ülimalt rahul, kui jõuaks stuudiovooru. Mõni hetk hiljem avaldab ta, et muidugi loodaks ta ka finaali jõuda, kuid see kõlaks juba nagu suure unistuse täitumine.

Kes on aga Elise lemmikud varasemate aastate staarisaadetest? Noor laulja vastab, et eriliselt on talle meeldinud Marten Kuningas, Elina Born, ja tänavuse aasta saatejuht Karl-Erik Taukar. „See on väga äge, et nad ei jätnud pärast saadet muusikategemist sinnapaika, vaid jätkasid. Nad on väga palju saavutanud ja mulle meeldib väga muusika, mida nad teevad. Mul on nende vastu väga suur austus,“ kiidab Elis varasemate aastate osalejaid.

-----------------------

60 edasipääsejat jätkavad teatrivoorus

Pühapäeval kell 19.30 jätkub TV3 sari „Eesti otsib superstaari“ teatrivooruga. Eelvoorudest pääses edasi 60 osalejat, kes peavad taas kohtunike ette astuma. Kõige raskem voor toimub sel aastal Rapla kultuurikeskuses. Kohtunikud valivad välja need 10 poissi ja 10 tüdrukut, kes pääsevad stuudiovooru, kust edasi pääsemise üle otsustab juba televaataja.

------------------------

Varasemad võitjad

Esimese staarisaate võitis Birgit Õigemeel, teise (2008) Jana Kask, kolmanda (2009) Ott Lepland, neljanda (2011) Liis Lemsalu, viienda (2012) Rasmus Rändvee ja kuuenda (2015) Jüri Pootsmann.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee