2
fotot
Pamela Anderson ja poeg Brandon (AFP/Scanpix)

Rokkar Tommy Lee süüdistas oma poeg Brandonit kallaletungis. Mees on otsustanud tema vastu esitada ametliku süüdistuse ning ühtlasi nõuab Lee ka lähenemiskeeldu, vahendab TMZ.

„Olin koos oma kihlatuga voodis, kui mu poeg tuppa tungis ja mind ründas. Palusin tal majast lahkuda, aga ta lõi mu teadvusetuks. Politsei eest pistis ta plehku,“ säutsus hiljuti oma uue sõbratari Brittany Furlaniga kihlunud Lee teisipäeval.

Veidi enne seda oli ta Instagrami postitanud (nüüdseks eemaldatud) foto oma paistes huulest. „Mu süda on murtud. Annad oma lastele terve elu kõik, mida nad tahta võiksid, aga nad võivad ikkagi su vastu pöörduda. Tubli töö, Brandon. Suurepärane poeg!“

Los Angelese politsei esindaja tunnistas People'ile, et esmaspäeva õhtul oli Lee kodus aset leidnud intsident, misjärel muusik toimetati haiglasse. 

Lee tahtis, et poeg vabandaks, kuid poiss teatas seepeale, et kähmlus oli põhjustatud isa alkoholismist. 

Nüüd tahab Tommy, et poeg saaks kriminaalsüüdistuse, ning rokkar on otsustanud nõuda ka lähenemiskeeldu. 

Jaga artiklit

1 kommentaar

M
mati  /   16:10, 8. märts 2018
Vaevalt, et ta poeg ilma asjata isa vastu käe tõstis. Kui sa oled värdias ja käitud poiaga kogu aeg halvasti siis pole ka ime, kui tta su vastu käe tõstab. Kui paljud lapsed kannatavad igapäevaselt vanemate vaimse vägivalla all ja kui paljusid elusid see hävitab. Rihma saamine pole kunagi võrreldav aastate pikkuse vaimse vägivallaa, kus lapsi proovidakse maha suruda, et vanemad saaksid enda alaväärsuskomplekse maha suruda.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis