"Ameerika talendi" kohtunik Simon Cowell (Reuters/Scanpix)

Telesaate “Ameerika talent” tegijad peavad hakkama kohtuuksi kulutama, kuna saate võtteplatsil sai üks saate vabatahtlik viga, kui üritas võtteplatsil ratastooliga üle kaablite sõita. Naine suri hiljem haiglas. 

Maureen Allen töötas Pasadena suurhallis, kus ka talendisaadet filmiti, vabatahtlikuna mullu märtsis. Kohtulahendist selgub, et võtteplatsil blokeeris üks suur kaabel ratastoolirampi, naine üritas sellest üle sõita, kuid ratastooli üks  ratastest jäi kinni ning ta kukkus väga õnnetult betoonpõrandale, vigastades selle tagajärjel oma pead, käsi ja puusa. 

Allen viidi haiglasse järgmisel päeva. Ta kukkus nõnda õnnetult, et pidi minema puusaoperatsioonile, lisaks sai ta haiglas infarkti, tema tervis halvenes aina edasi. Pärast kaheksat operatsiooni langes ta koomasse, lühikese aja möödudes ta suri. 

Alleni esindajad süüdistavad talendisaate produktsioonifirmat FremantleMediat, NBCUniversalit ja Pasadena linna naise surmas, mis oli kaudselt tingitud kukkumisest, mis oli omakorda tingitud talendisaate meeskonna hooletusest.

Mõne aasta eest käis "Ameerika talendi" saates ka eestlane, akrobaat Vello Vaher, kes jõudis saates veerandfinaalideni.

Jaga artiklit

2 kommentaari

N
naine  /   14:36, 24. märts 2018
Ega jah keegi teda sinna kutsunud polnud ja kirjas ju et vabatahtlik: Nüüd esindajad tahavad lihtsalt raha välja pressida. Loodan, et õiglus siiski pääseb võidule.
?
???  /   11:51, 8. märts 2018
No aga kes see käskis sealt kaablist üle sõita? Kas see oli vajalik? Ja teisi on ju hea syydistada kellegi surmas. Ise ta ronis sinna ja eks olnud naise tervis juba enne halb, aga keegi ei teadnud, paar matsakat ja tervis läks hullemaks, selles ei saa ometi teisi syydistada. Phh!

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis