Eesti uudised

JONNI TÄIS: prügifirma küsib raha seitsme aasta taguse tühisõidu eest (24)

Maaleht, 8. märts 2018 09:46
PrügiFoto: Jörgen Norkroos
"Eesti juubel läks mul täiesti nahka ja tuju oli rikutud, kui päev enne seda tuli mu postkasti inkassofirmast Lindorff Eesti kiri võlanõudega," on Kõpu kandi mees Tõnu Tamm Viljandimaalt nördimust täis.

“Nad võivad mind muidugi nüüd selle 20 euro eest kohtusse anda ja seda põhjuseta, see kõige hullem ongi,” tõdeb nüüdse Põhja-Sakala valla Uia küla Saadunõmme talu peremees ja nimetab nõuet väljapressimiseks.

Asi sai alguse 2011. aasta teises kvartalis, kui Põltsamaa vallas vahetus prügivedaja ja Ragn-Sellsi asemele tuli AS Eesti Keskkonnateenused.

Jäätmevedaja, ASi Eesti Keskkonnateenused juhatuse liige Bruno Tammaru sõnul oli mainitud kinnistu sellel perioodil liidetud korraldatud jäätmeveoga ning kinnistuomanikul lasus kohustus anda jäätmeid üle ja tasuda teenuse eest, ning vedajal oli KOViga sõlmitud lepingu alusel kohustus kõiki jäätmevaldajate jäätmevaldajaid teenindada.

"Kuna jäätmeid üle ei antud, aga meie prügiveok käis kohal, oli kliendil kohustus tasuda tehtud tühisõitude eest," märkis Tammaru.

Refereeritud artikli täistekst Maalehes

Samal teemal

27.03.2018
Tallinnas saab prügi soodsamalt ära anda vaid ID-kaardiga
23.03.2018
Firma sai Mustamäel jäätmete vedamata jätmise eest kopsaka trahvi
17.03.2018
Prügifirma ei suuda prügi ära viia, aga Tallinn sõlmib aina uusi lepinguid
24.01.2018
Eaka jalakäija surnuks tagurdanud prügivedajad mõisteti kohtus õigeks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee