Eesti uudised

Komisjon ei leidnud linnahalli ülevärvimises Sultsi valimiskampaaniat (31)

Siim Randla, 8. märts 2018, 06:54
 
Erakondade Rahastamise Järelvalve komisjon lõpetas sotsist riigikogu liikme Rainer Vakra avalduse alusel alustatud menetluse keskerakondlase Märt Sultsi (pildil)  suhtes, kuna ei leidnudLinnahalli ülevärvimise juhtumis erakonnaseaduse võimalikku  rikkumist, milleks on avalike vahendite kasutamine valimiskampaaniaks või juriidilise isiku annetus.

Erakondade Rahastamise Järelevalve Komisjoni poole pöördus  Riigikogu liige Rainer Vakra avaldusega Linnahalli graafilise disaini projekti kohta. Avaldaja palus hinnata, kas tegemist on erakonnaseaduse paragrahvi rikkumisega, mis puudutaberakonna rahastamise põhimõtted ja teabe avalikustamist- erakonnal on keelatud kasutada erakonna või erakonna nimekirjas kandideeriva isiku valimiskampaania läbiviimiseks või selle teostamiseks avalikke vahendeid.Komisjon algatas Sultsi suhtes haldusmenetluse, kontrollimaks kas tegemist on erakonnaseaduse võimaliku rikkumisega, milleks on avalike vahendite kasutamine valimiskampaaniaks või juriidilise isiku annetus.  1. märtsi koosolekul otsustas komisjon haldusmenetluse lõpetada.

31 KOMMENTAARI

k
Käkk 11. märts 2018, 18:19
Eesti eesistumise maana tubli ja ilus saavutus, kas need M...d paremad olid? See oleks tuld valmis teha ja mitte niipea mahapesta. Ma imestan suhtumist. See sein polnud ju äsja laotud.
m
Mõtlik 8. märts 2018, 21:10
Õige kah, las Sults laristab aga linnaraha. Rahvas nõvvab! Paha pole siin midagi.
Koomikud.
Loe kõiki (31)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee