Horoskoop | Eriline

PÄEVAHOROSKOOP: pühapäev, 11. märts 

Astroloog Maria Angel, 10. märts 2018, 23:00
 PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Marsi ja Uraani trigooni mõjul oled julge ja uuendusmeelne. On hea päev enese proovile panemiseks, spordivõistlustel osalemiseks, matka või seiklusrikka reisi alustamiseks.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Tuleb oma kapslist välja tulla ja proovida asju harjumuspärasest erinevalt teha. ehk suudad varasematele probleemidele uue pilguga vaadata, see aitab kiire ja tõhusa lahenduse leida.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Soodne aeg uute suhete algatamiseks – lihtne on tutvusi sõlmida ja teisele poolele välja näidata, et ta sulle meeldib. Kui keegi sulle meeldib, astu talle kindlal sammul ligi.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Tahad teha midagi uut ja huvitavat, astuda sisse uksest, mille linki sa seni pole usaldanud puutuda. Võib tekkida soov oma julgus ja füüsiline tugevus proovile panna.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Tahad juhinduda enda soovidest, tegeleda asjadega, mis sulle lõbu ja põnevust pakuvad. Kui keegi sind takistada üritab, tõstab sinus pead jonnakas mässumeelsus.

Neitsi
23. august – 22. september

Rutiinitaluvus on nullilähedane. Tahad kodus midagi ümber korraldada, ehk alustad lausa päeva pealt remonti ning kujundad ruumid väga põhjalikult ümber.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Aeg võib tuua põnevaid ja edasiviivaid vestlusi kaaslastega. Kui just kodused tingimused ja perekondlikud põhjused piiravalt ei mõju, hakkate kohe uusi ideid ellu viima.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Pikalt sa ei mõtle, ka ei võta sa aega plaanide teistega arutamiseks. Tunned, et nende põdemine ainult pidurdaks hoogu. Teed uljad mõtted kiirelt ja edukalt kohe teoks.

Ambur
22. november – 21. detsember

Tahad kõike väga kiiresti saada, nüüd ja kohe! Rahaasjade ajamiseks päev ei sobi, sest need nõuavad keskendumist ja kannatlikkust, ent aega ja kannatust sul nüüd ei ole.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Saturni ja Merkuuri kvadraat võib sinu hoo maha tõmmata. Samas kipuvad teised sind kaasa tõmbama seiklustesse, mis tunduvad päris põnevad.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Oled valmis kohe koos innukate sõpradega tegevusse sööstma. Ehkki alateadlikud hirmud sind tagasi hoida püüavad, ei saa kambavaimu jõu vastu kuidagi.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Sul võib tekkida soov oma karjäär ümber mängida, ehk näed terendamas võimalust tööalane kannapööre teha. Samas tead, et see oleks ebameeldiv üllatus su mõttekaaslaste jaoks.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Kalad! Uus eluaasta pakub sulle uusi põnevaid väljakutseid. Sinus on julgust ja tegutsemislusti, isegi seiklushimu. Oled ambitsioonikas, valmis vastu võtma suuri väljakutseid, näiteks proovima kätt kõrgemal ametikohal ja vastutusrikkamas rollis. Sõprade nõuanded ei pruugi alati olla õiged ja edasiviivad, mõtle eeskätt oma peaga.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee