Ilmselt tekitab naistepäev igal aastal paljudele meestele stressi. Naised on ju nii nõudlikud. Esiteks võivad nad solvuda juba selle peale, kui vastassugupool neile kohe hommikul lilleõit ei ulata. Teiseks ei ole saadud lille värv või õite hulk võib-olla selline, mis naisele meeldiks. Ja oh seda draamat, kui kaaslane üldse lille ei kingi.

Ühest küljest oleks seda lilleintriigi ju nii lihtne ära hoida, kui mees lihtsalt korra aastas kellaajaliselt kohustusliku lillekinkimise ära teeks. Teisalt tekitab meestes trotsi, kui neid midagi tegema sunnitakse.

Naistena eeldame sageli, et mehed aimavad meie soove pelgalt pilgust ning pisikesed üllatused ja lillekimbud peaksid olema igapäevaelu osa. Ent kui tihti me, naised, mehi üllatame?

Kui naistepäeval lilled saamata jäävad või kaaslane päeva lõpus need hooletult lauale viskab, tasuks mõelda, millal sai viimati mehele mõni armas väike üllatus tehtud.

Jaga artiklit

6 kommentaari

E
eks ta ole  /   11:57, 8. märts 2018
Kui palju olen abikaasat ootamatu koogiteo, teatrisse, kinno või jalutamakutsega üllatanud -aga see nüüd mõni üllatus ...naistepäevaüllatuse raske mehise koorma vastu see nüüd küll ei saa
N
naine  /   10:43, 8. märts 2018
imelik, naistepäevalgi on internet virisevaid ja inisevaid mehi täis

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis