Elu

Millise naisega sooviksid lava jagada Antti Kammiste, Jassi Zahharov, Rolf Roosalu ja teised meesartistid? (1)

Terttu Jazepov, Keit Paju, 8. märts 2018, 10:00
Antti Kammiste MATI HIIS
Naistepäeval on muidugi naised kõige toimuva keskmes - neile tuuakse lilli, tehakse üllatusi ning kontserdimajade lavad on hõivatud meeslauljate poolt, kes kaunitele naistele laulda tahavad. Uurisime tänavu naistepäeva kontserte andvatelt meesartistidelt, milliste naistega nemad tahaksid lava jagada ja loomulikult ka, kuidas nemad täna oma kalleid naisi meeles peavad.

Antti Kammiste: „Täna tahaksin koos musitseerida ühega, homme juba teisega. Kuid ma arvan, et Norah Jonesiga oleks tore lihtsalt koos aega veeta,” ütleb Antti Kammiste. „Hea tava on lillede viimine ja selles ma ei näe küll mingit probleemi,” paljastab Antti, kuidas tema omale kalleid naisi meeles peab.

Antti Kammiste MATI HIIS

Alen Veziko: „See, kellega ma laulda tahaks, on pigem seotud mingisuguste lugudega. Ma olen koos naisartistidega ka väga palju kontserte andnud. Võib-olla Lennaga võiks midagi koos esitada. Välismaistest lauljatest meeldivad mulle väga näiteks Pink ja Sheryl Crow,” sõnab Alen Veziko. „Ma arvan, et ikka klassikaline lilled ja tort ja käigu pealt mõeldud kingitus. Olgem ausad, jõulud ja naistepäev on minu jaoks kõige kiiremad ajad. Ega naistepäeval väga palju mahti ei ole kellegagi kohvikusse minna. Pigem on see, et hommikul alustad ja õhtul vaarud voodisse.”

Alen Veziko Ardo Kaljuvee (www.alen.ee)

Jassi Zahharov: „Hetkel ma ei oska öelda, kellega koos duetti tahaksin laulda, aga olen juba paljude lauljataridega koos esinenud,” sõnab mees. „Minu jaoks ei ole vahet, kas on 8. märts või 8. juuli, naisi tuleb ikka väärtustada. Oma abikaasale pööran tähelepanu iga päev. Sel aastal olen kahjuks naistepäeval tööl, muidu viiksin oma abikaasa hea meelega restorani lõunasöögile. Lilli kingin muidugi ikka.”

Jassi Zahharov TEET MALSROOS

Kalle Sepp: „Eks neid ole palju kellega esineks, aga kui keegi välja tuua, siis üks minu lemmikuid oleks kindlasti Kaire Vilgats.” Kalle muigab, et on naistepäeval äärmiselt originaalne ja kingib oma kallitele lilli. „Kuid seda saab alati teha natukene teistmoodi, võib-olla väikse vimkaga, aga kahjuks neid saladusi ei saa ma avaldada.”

Kalle Sepp ja Kaire Vilgats Tiina Kõrtsini

Valter Soosalu: „Ma ei oskagi öelda, millise naisega tahaksin esineda, olen praegu selle meesteseltskonnaga väga rahul,“ ütleb Valter, kes naistepäeva puhul annab kontserte koos Juss Haasma, Marko Matvere, Kalle Sepa, Koit Toome ja Jassi Zahharoviga. Kuidas Valter oma kalleid naistepäeval üllatab, jätab ta saladuseks. „See on väga eraviisiline ettevõtmine.” Kas standardne kommid-lilled jäävad viimata? „Võib-olla seda ka, aga mitte ainult.”

Valter Soosalu Martin Ahven
Rolf Roosalu Erlend Štaub

Samal teemal

8. märts 2018, 18:04
"Puuduta mind!" 16. saade | Naistepäeva eri - mida naised tahavad?
8. märts 2018, 13:16
FOTOD | Vaata, kuidas tähistavad naistepäeva Eesti kuulsused!
7. märts 2018, 16:10
ÕL VIDEO | Viru tänava lilleturul valmistutakse naistepäevaks: „Ootame ju terve aasta, et oleks midagi – tahaks teenida!“
7. märts 2018, 15:45
GALERII | NUNNUMEETER PÕHJAS! Mida kirjutavad eesti mehed naistepäevakaartidele?

1 KOMMENTAAR

j
jah 8. märts 2018, 13:18
et mis on naise ja puu vahe - puud saetakse ennem ja siis lükatakse maha, naine lükatakse enne maha ja siis hakatakse saagima.

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee