Eesti uudised

UURING: noored töötajad ei talu lolle ülemusi

Toimetas Denes Kattago, 7. märts 2018, 13:22

7 KOMMENTAARI

k
Koll/ 8. märts 2018, 15:03
"üks on lo.l ja teine on laisk ja mina pean üksipäini rabama".
Küsimus on ikka selles, kes mida/keda lo.liks peab. Need vabakasvatuse viljad on nüüd ka juba vaikselt seal üle kahekümne piiri. Nad on endast nii heal arvamusel, et neile ei sobi ükski ülemus, sest on harjunud ise need köige-köigemad olema.
k
konsa/ 8. märts 2018, 14:44
UURING: noored töötajad ei talu lolle ülemusi
.-.-.-.-
ma isiklikult ei tea ühtegi inimest, kellele lollid ülemused meeldivad
t
Tööline/ 7. märts 2018, 19:16
Ega malelauda võib ju ka omada, kasvõi kullast aga kui mängida ei oska, ega nuppe liigutada, siis edu ei tule, nagu ka äris. Endine kuldsete kätega traktorist ikka firmajuhiks ei sobi, kui haridust ega oskusi pole, võibki laudaväravat süüdistama jääda, et toodang sealt ise välja ei tule. Muutusi kardetakse ja töötajaid ei usaldata, põhiline näib olevat ikka positsiooni omamine, mitte sellega kaasnevad ülesanded ja vajalikud oskused. Rumal ülemus on targale alluvale ikka nuhtluseks ja kauaks kokku ei jää.
s
See/ 7. märts 2018, 18:15
kõlab rohkem nagu "nõuame ideaalühiskonda, ja kohe praegu!"
See aga eeldaks sellise ühiskonna ja selleni jõudmise meetodite-vahendite-ideoloogiate-õiguste-kohustuste-.. defineerimist. Alles siis, kui on teada, mida tahame saavutada, saame selle poole ka püüdlema hakata. Aga mille poole me praegu püüdleme..??
n
N/ 7. märts 2018, 19:24
Inimlikku suhtumist tahame saavutada, mis siin defineerida. Juhtfiguurid aga soovivad iga hinnaga säilitada oma ego monumendid, mida tööline kummardamas peab käima. Paindlikust pole aga noor tahab elada ja seal, kus see talle sobilikum ja võimalikum on.
e
ettevaatust, libe jää/ 7. märts 2018, 19:45
"inimlik suhtumine" tähendab lumehelbekestele oma nutiföönis feissis kolamise eest kah palga saamist, kui "IolI ülemus" asju ohjes ei hoia
h
hmm/ 7. märts 2018, 15:50
Aeg ongi sealmaal et astuda Eesti NSV Liidust Läände. Peab ikka paika see et 40 aastat lammutatakse vana ja ehitatakse uut asemele. Ja läänekapitalismis paraku lollidel on vähe asu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee