94
fotot
Samsung Galaxy S9 nutitelefoni suurejooneline VIP-pidu (Marek Metslaid)

Lutheri masinasaalis esitleti uusimat Samsung Galaxy S9 suurejoonelisel VIP-peol, kuhu kogunesid paljud suured ja väiksed nutifännid.


Õhtu noorim külaline saabus peole koos oma vanemate Tomi ja Anni Rahulaga 

Samuti käisid Samsungi galapeol uusimaid telefone proovimas Mihkel ja Polina Mattisen, Koit Toome, Beatrice, staarfotograaf Meelis Tomson, maratonijooksjatest kolmikud Liina, Leila ja Lily Luik ning Jana Abzalon, aga ka mitmed disainerid ja blogijad, sh ettevõtjad ja Instagramis laineid löövad Kaspar Tõnisson, moeblogijad Britta Talving ja Helene Vettik, disainer Kätlin Kikkas ja Tallinn Dollsi eestvedaja Mari Martin.

 Liina, Leila ja Lily Luik (Marek Metslaid)

Kõigil külalistel oli võimalik endast luua uue telefoniga isiklik Emoji, superaegluubis video või panna telefoni kaamera proovile hämaras valguses. Üks õnnelik külaline sai õhtu lõpus ka Galaxy S9+ telefoni õnnelikuks omanikuks.

Vaata pilte!

Staarfotograaf Meelis Tomson (Marek Metslaid)

Jaga artiklit

34 kommentaari

M
Moos  /   22:56, 7. märts 2018
Mis virisete siin. Jube!!
S
süsteem007  /   22:50, 7. märts 2018
Rahula piiga oli ju ERMis presidendi vastuvõttul ja vist sai sealt idee, et pisike laps vedada peole. :) Ermis olid ju Hansod oma pisikese kohal. Siis arvas, et äkki saab ka "lahedaks" nii lapse arvelt. Niigi igast haigused liikvel ja haiglad karantiinis (ei lubata külalisi).

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis