59
fotot
Maailmakulsa tippjuuksuri Sascha Haseloffi sõnul on selleaastased juuksetrendid inspireeritud loodusjõududest ja moodsast tehnoloogiast (Viktor Burkivski)

Maailmakuulsa tippjuuksuri Sascha Haseloffi sõnul on selleaastased juuksetrendid inspireeritud loodusjõududest ja moodsast tehnoloogiast. Tema sõnul põhinevad need üldistel moetrendidel, kus tänavu on märksõnadeks samuti looduslähedus, aga ka silmapaistvus ja omanäolisus.

 

Pastelsed toonid on ka tippjuuksur-koolitaja Helen Heinroosi sõnul juuksetrendide maailmas tänavu äärmiselt trendikad. Moevärvideks on näiteks helesinine, grafiidihall ning Heleni enda vaieldamatu lemmik pastell-lilla.

Helen räägib: "Moetoonides on tänavu inspiratsiooni saadud mineraalkristallidest. Nendeks on kvarts (pastell-lilla), asuriit (pastelne sinakas või roheline), spessartiin (pastelne oranžikas), terrakota (matt punane) ja grafiit (hallikas värv). Neid kõiki võib kanda nii puhtalt kui kombineerituna naturaalsete, maalähedaste toonidega, mis koos annavad juustele mõnusa õhulisuse ja liikuvuse. Iga värvipaleti ringis leiab erinevaid värvinüansse, heledast tumedamani või mahedamast intensiivsemani."

 

Soengud ise on tänavu pigem lihtsad ja tagasihoidlikud, oluliseks märksõnaks on õhuline ja kerge tekstuur. „Kõik on hästi õhuline, kerge ja hõljuv – jättes mulje, et soeng on justkui kiiruga kodus ise sätitud, mitte juuksuris tehtud,2 ütleb Heinroos.

 Vaata pilte ja videot!

Kuidas meeldib?

Jaga artiklit

11 kommentaari

V
Veel värve  /   09:18, 12. märts 2018
Ja kuhu see koerakollane jäi?
A
apiiii  /   22:22, 9. märts 2018
masendavalt rõve jälkus, okse kuubis! selline s1tt saab olla ainult haige kunstipervo fantaasias!
PIGEM TUNDUB SEE SATIIRINA, PILGE KAASAEGSELE MOELE!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis