Eesti uudised

Burgerirestoranis pakutakse nüüd õlut. Kuhu jääb siider? (25)

Ohtuleht.ee, 6. märts 2018 14:01
Saku OriginaalFoto: Alar Truu
Hiljuti võeti Tallinna burgerirestoranis McDonald's restoranides müügile õlu. Aga kuhu jääb siider?

Ainsa õllemargina on kiirtoidukohas müügil Saku Originaal ja seda hinnaga 3.90. Muid alkohoolseid jooke hetkel müügil ei ole ja valikut laiendada plaanis pole. Restoranist kaasa õlut osta ei saa.

Samal teemal

"McDonald’s on restoran kogu perele ja me võtame arvesse kõigi pereliikmete ootusi. Seetõttu hakkasime me pakkuma kõigis kümnes Eesti McDonald’si restoranis legendaarset Eesti õlut, Saku Originaali," selgitab McDonald's Baltikumi tegevdirektor Vladimir Janevski, mis oli selle otsuse langetamise ajendajaks.

McDonald’sis õlle müümine ei ole tegelikult sugugi erakordne nähtus. "Restoranides on juba ammu õlut müüdud ning meie Balti naaberriikidest müüakse Leedu restoranides õlut juba kaheksa aastat," märgib ta.

Paljud eelistavad õlle asemel siidrit. Kas varsti on lootust burgeri kõrvale ka seda jooki rüübata? "Iseenesest mõistetavalt ei reklaami me õlut ühelgi moel ja samuti pole plaanis Baltikumis alkohoolsete jookide valikut laiendada."

Saku Õlletehase juhatuse liige Jaan Härms ütles ERRile, et koostöö McDonaldsi restoraniketiga sai alguse nende initsiatiivil ja soovist pakkuda laiemat joogivalikut täiskasvanud tarbijale, nagu see on teistes Eestis tegutsevates restoranides.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee