Viimasel ajal on tulnud korduvaid teateid, et Läänemaal on nähtud asulates hunte ning möödunud nädalavahetusel puresid võsavillemid Noarootsis Pürksi küla keskel valgustatud peatänava ääres koera.

Silver Schönbergi koer Ruudi soovis laupäeva õhtul korraks õue saada, vahendab ERR. Õige pea nägi Silveri elukaaslane kohaliku söögikoha aknast, et neljajalgne sõber jookseb elu eest mööda asula peatänavat ja teda ründavad hundid.

Peremees jooksis välja ja tal õnnestus võsavillemid eemale peletada, kuid Ruudi sai kõvasti pureda ja tema elu päästmiseks tuli sõita Tallinna loomade kiirabisse.

Schönberg toonitas, et tal pole kindlasti soovi, et nüüd algaks massiline hundijaht, kuid see pole päris normaalne, et hundid niimoodi asulasse tulevad.

Vaata turvakaamera salvestist Lääne Elu ja ERRi videotest allpool!

Jaga artiklit

103 kommentaari

M
MIHKEL  /   09:55, 7. märts 2018
Mõni väidab, et näljane hunt inimest ei ründavatki. Et taoline juhtum olevat olnud viimati just nagu 1840.a. Ei ole õige. Meie end suguvõsas oli keegi veel sõjajärgsetel aastatel huntidelt pureda saanud. Nimelt ründasid hundid öösi õues olevat ketikoera ja peremees läks koerale appi. Kaigas või mis tal käes oli. Kuid nälginud hundid ei tahtnud sugugi niisama lahkuda ja tühja kõhuga jääda ning ründasid tülitajat ennast. Nii et mehel oli tükk tegu, et is terve nahaga tuppa tagasi taganeda. Kuid mitmeid puremishaavu oli ta sellegi poolest saanud. Nagu räägitakse olevat tal pärast seda ka sõrm amputeertud, kuna põletik ning mädanik läks sisse.

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis