Eesti uudised

Jõhker omakohus: valetamises süüdistatud naist peksti ja vägistati 9 päeva järjest (114)

Liis Vaksmann, 5. märts 2018 16:15
OMAKOHUS: Naise valetamisele järgnes jõhker omakohus: 9 päeva peksmist ja vägistamist. Pilt on illustratiivneFoto: VidaPress

„Ma lükkasin neid kätega eemale, kuid nad lubasid mulle peksa anda, kui vastu puiklen,“ kirjeldas noor naine, keda hoiti kinni üheksa päeva, mille ajal viis meest teda kordamööda vägistasid.

„Palun alustada kriminaalmenetlust minu vägistamise asjas ja palun süüdlased kindlaks teha ja vastutusele võtta,“ kirjutas Tiina (kõik nimed loos muudetud – L. V.) ühel 2003. aasta augustikuu pärastlõunal politseis valgele paberile.

Sündmused olid alanud üheksa päeva varem, kui Tiina valetas oma tuttavale, kellele oli mõnisada krooni võlgu, et võla tasumiseks mõeldud raha võttis temalt ära Toomas. Nii mindigi Toomase juurde, nõuti võla katteks telefoni ja võeti kaasa ka televiisor. Et karistus oleks korralik, peksis võlausaldaja koos oma kambajõmmidega läbi nii Toomase kui ka temaga koos olnud noormehe. Toomas püüdis küll selgitada, et Tiina jõi hoopis ise selle raha maha, kuid teda ei võetud kuulda.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23.08.2018
KOGU PERE KOHTU ALL: isa, ema ja tütar peksid ja pussitasid pereema armukest

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee