Autorollo kohtuasi.Foto: Alar Truu
Siim Randla 5. märts 2018 07:09
Tallinna ringkonnakohtu otsuse järgi ei pea Rain Rosimannus ja tema abikaasa Keit Pentus-Rosimannus pankrotistunud transpordifirma Autorollo asjas kahju võlausaldajatele hüvitama ja suure tõenäosusega vaidlustab  pankrotihaldurite esindaja selle.

Tallinna ringkonnakohus tühistas reedel Harju maakohtu otsuse osas, milles maakohus mõistis Rain Rosimannuselt välja 135 657,98 eurot ning viivise põhivõlgnevuse täitmiseni ning jättis menetluskulud tema kanda. Tallinna ringkonnakohus mõistis Siim Roodelt ja NJORD Advokaadibüroo OÜ-lt solidaarselt osaühingu Autorollo pankrotivarasse kahju hüvitamiseks 120 052,41 eurot ja viivise 51 123,55 eurot. Tallinna ringkonnakohus jättis rahuldamata osaühingu Autorollo pankrotihaldurite Martin Krupi ja Katrin Prüki hagi Keit Pentus-Rosimannuse ja Rain Rosimannuse vastu.Pankrotistunud Autorollo pankrotihaldurite esindaja vandeadvokaat Olavi-Jüri Luik kinnitab, et suure tõenäosusega vaidlustavad nad Tallinna ringkonnakohtu otsuse.

Samal teemal

Kommentaarid  (15)

oh taevas 5. märts 2018 13:59
... tule appi. Jälle on need rosinad puhtad poisid. Kus on meie riigis õigus ja õiglustunne. Var...astatakse, skeemitatakse, laristatakse maksumaksjate raha, aga kõik on õiged poisid.
kergelt tulnud 5. märts 2018 11:48
poliitrahavas,poliitika koos teie isikliku eluga probleemidega pole eesti rahvale meelepärane,kui oled teinud,siis julge ka tunnistada,see onupojapoliitika ajab inimesed hauda
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS