14aastane Aimar (PPA)

Politsei palub kaasabi selgitamaks mullu detsembris Tapa erikoolist ära jooksnud 14-aastast Aimarit, kes hoiab kõrvale koolikohuse täitmisest.

Nooruk on telefonitsi kontaktis nii vanemate, sotsiaaltöötaja, politsei ja teistega, kes on saanud kinnitust, et nooruki elu või tervis ei ole ohus. Küll on nooruk kohustatud käima koolis, kuhu ta pole pärast talvist vaheaega jõudnud.

Poiss on lubanud kooli naasmist, kuid seda pole ta senini teinud ning nii kaasati tema asukohta tuvastama politsei. Mõni aeg tagasi lahkus poiss samamoodi erikoolist ning ka siis otsis teda taga politsei.

„Meie huvi on nooruk uuest nädalast tagasi kooli saada. Selleks oleme jaganud tema foto patrullidele, kontrollinud üle mitmeid kohti, kus ta redutada võiks ning palume muuhulgas avalikkuse kaasabi,“ rääkis noorsoopolitseinik Õnnela Kõva.

„Kui keegi näeb fotol olevat 14aastast Aimarit või teab, kus poiss öösiti peatub, siis andke sellest politsei infotelefonil 612 3000 kohe teada. Kõigi eelduste kohaselt viibib nooruk Viljandimaal, kuid ta võib olla liikvel ka mujal lähipiirkondades,“ lisas noorsoopolitseinik.

Jaga artiklit

7 kommentaari

M
mis kooli?  /   07:59, 3. märts 2018
oli ju koolivaheaeg.
E
Eesti mendid...  /   03:16, 3. märts 2018
ei oska lahendada rasked kuriteod, noormees pole riigi omand!! Las noormees elada oma elu rahus, ta niikuinii õpib elukoolis. Eestis on koolikohustus aga mitte õppekohustus, kui noormehel pole huvi käia koolis, siis võib koolikohustus täita ka kodus õppides. Sundtoomine ei ole lahendus.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis