Eesti uudised

SKEEM: lennujaam sulgeb reisiterminali esise sõiduautodele 

Toimetas Denes Kattago, 2. märts 2018 09:56
LennujaamFoto: Robin Roots
Seoses uue parkimismaja ehitusega sulgeb Tallinna lennujaam alates 5. märtsist kuni 11. juunini reisiterminali esise niinimetatud „kiss&fly“ lühiajalise parkla sõiduautodele, sel perioodil saavad sõidukid reisijate toomisel ning viimisel peatuda Tartu maantee ääres asuval ajutisel seisualal.

Ajutisse parklasse saavad reisijad tellida ka endale sobiva taksofirma, lepingulised Tallinki ja Tulika taksod teenindavad reisijaid jätkuvalt reisiterminali ees.

Invaparkimiseks on lennujaamas A2 parkla, kust pääseb reisiterminali kõige paremini läbi ühistranspordikeskuse ühendusgalerii. Erivajadusega reisijatel on võimalik lennujaama teenindajate abi paluda helistades telefonil 6 058 288.

Lennujaamas parkimise eest on kõige mugavam tasuda mobiilimaksega vastavalt piletil olevale infole, samuti leiduvad maksemasinad kõigi terminali väljapääsude juures ning A2 parklas.

Ajutises „kiss&fly“ parklas on tasuta parkimise aeg pikenenud 15 minutilt 20 minutini, kuid pikemal peatumisel on mõistlikum kasutada A2 ja A4 parklaid.

Lennujaama parklaFoto: Tallinna lennujaam

Samal teemal

07.03.2018
Millises lennujaamas on kõige parem toit?
06.03.2018
Lennujaamas pomminalja teinud mees jäeti lennukist maha
04.03.2018
Praamikriisi tõttu on täna Hiiumaale kaks lisalendu
01.03.2018
TV3 VIDEO | Erik Sakkov: hädamaandumise teinud lennuk oli õnnelik õnnetus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee