Laps arvutisFoto: Tiina Kõrtsini
Eesti Päevaleht 1. märts 2018 07:30
Harju maakohus mõistis 34aastase Kalju Põldre hiljuti süüdi 11 lapse seksuaalses ahvatlemises ja kahe lapse kuritarvitamises ja süüdistuse järgi kokku 25 kuriteoepisoodis, millest osa jäi katsestaadiumisse.

Kõik lapsed olid 11-13aastased ja Põldrele võõrad ning ta lähenes neile suhtlusvõrgustikus valenimega konto abil. Põldrel õnnestus kohtuma meelitada ka üks 11aastane tüdruk, kellega astus ka vahekorda. 

Oma süüd osaliselt tunnistanud mehe karistused pandi kokku ja taandati, nii et liitkaristuseks määras kohus Põldrele neli aastat ja kuus kuud vangistust.

Põhja prefektuuri lastekaitseteenistuse vanem Reimo Raivet soovitab lapsevanematel lastega netisuhtlusest rääkida ja rõhutad, et võõraid ei tohiks sõbraks lisada ning minna temaga kohtumisele.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

Tasuja 20. oktoober 2019 10:34
Eestis, valitsuse,poliitikute heakskiidut traumeeritakse lapsi igatmasti nokulaulikutega...kuhu oleme teel??? Viimane aeg on lapsevanematel kontroll ülevõtta.Nokulaulikute lasteaedu ja koole tuleks boikuteerida,tulla tänavale j.n.e.
urr 1. märts 2018 10:59
eesti lastekaitse on päriselt pedofiilid töötajad ülbet valetajad laste käbärdavat ahistavad jälitavat meelitavad lapsi viivat metsa kasutavat lapsi ära käivat võõraste inimeste kodutes lapsi väkisi röövimas ja eesti lastekaitse grupi töötajat psöhholokid internetipedofiilid ja ahvatlemas lapsi
mamiis piiri äärest 1. märts 2018 15:58
ma mitte aru saama sellest kommist - seleta laits uueste . jään uutama
kas 2. märts 2018 14:53
tahad nõuandeid, et ise tegutseda?
Avaliku elu tegelane:) 19. oktoober 2019 19:53
Ma saan aru, et Sa soovid ainult head, aga palun...no palun! Kasvõi proovi natukenegi korrektsemalt kirjutada. Inimesed, kellele on internet vabalt kättesaadav peaksid oskama elementaarseid grammatikareegleid teadma.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS