Eesti uudised

ÕL ARHIIV | „Kodutundele“ annetusi koguv firma ostis endale ligi 295 000 euro eest maja (428)

LISA KOMMENTAAR

Juhanes Kõh 19. juuni 2020 20:29
Ükski heategu ei jää karistuseta. Selline hädasolevate inimeste aitamine tuleb lõpetada ükskõik mis ettekäändel. Huvitav, kas nüüd hakkas kellelgi parem?
jep, 19. juuni 2020 23:12
juta 25. aprill 2018 11:28
Tee teisele head, saad ise s---ga vastu pead. Minu juures peab see paika.
6. märts 2018 14:57
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
.... 27. aprill 2018 00:07
Puhas eesti inimeste kadedus on järjekordselt teise rahakotis sobrada.
ain 5. märts 2018 06:54
ega paljalt palgaga ei ehita ju midagi!!!!
ei ehita palgaga jah 5. märts 2018 08:08
aga firmakasumiga võib juba üht koma teist ette võtta. Ja tegemist ongi produktsioonifirmaga kes suudab produtseerida ja oma produtseeritu kasumit teenima panna. Kodutunne on hea äriidee mis kindlalt müüb ja suuri vaatajanumbreid kogub. Kodutunde annetused vaevalt nüüd sinna majaostu läksid. Seda on pealegi võimalik lihtsasti kontrollida.

kunagine raamatupidaja 4. märts 2018 15:27
Enne kui siin jaurata ja "oma teadmisi" puistata, kallid kommijad, saatke revisjon ,kuhu vaja, ja siis võiks alles jauramisega alustada.
Kristi 5. märts 2018 11:20
Annetajana tahaksin teada:
1. Kas Kodutundele annetusi koguv firma ostis endale maja või mitte?
2. Kas saate produtsent, pr. Nilov elab firmale ostetud majas või mitte? Kas kommunaalkulud maksab ta ise oma taskust või läheb kõik firmakuludesse?
Kui jah, siis küsimus on, et miks annetusi koguda, kui nii hästi läheb? Tehke reklaam- ja sponsorrahadega seda saadet. Miks veel inimeste annetusi on vaja sel moel kerjata???
to Kristi 19. juuni 2020 20:54
Väga tore, et teie kui annetaja tahate midagi teada. Kõigepealt võiksite majandusteaduse algmeid uurida, et mõista, mis on firma, mis on raha, mis on kasum. Kui need põhitõed on selged, siis soovitaksin uurida, kas "pr. Nilovi" firma on teinud mõnele inimesele head või mitte. Ja alles siis hakake oma küsimusi, et mitte öelda põhjendamatuid süüdistusi loopima.
mati 4. märts 2018 14:24
kes ei teadnud siis nii see käibki see on ammu ju nii mis te nutade
kalew 3. märts 2018 09:16
jumalast õige, sõimake neid kes väeteid aitavad aga ärge puutuge no teatri rahapesusid, presidendi vastuvõttu, euroopa eesistumist, tallinna sadamat ega muud kus maksumaksja raha häbenemata laiaks lüüakse.
mati 4. märts 2018 14:33
miks ei tohi neid teemasid puutuda mis on sul NO teatriga mina juba tean guugeldasin edu sulle
6. märts 2018 10:14
Kuulge, te ise panite ju Kodutunde kõikide nende teiste skandaalidega ühte patta. Huvitav.
x 2. märts 2018 12:15
Saatejuht saab ju ikka sama palka ükskõik millise saate tegemise eest, st. kui heategevuslik saade siis peeta seetõttu palgast kinni. Produktsioonfirma samuti ei tooda heategevuslikke saateid odavamalt kui muid saateid ja kui saade on on telekanalile müüdud on sellel ka korralik kasum taga. Näiteks Margna produktsioonfirma võiks selliseid maju osta 5 tükki. Annetusteks saadud raha on kindlasti sihtotstarbeliselt kasutatud, see on ka kergesti kontrollitav.
5. märts 2018 10:00
Esiteks Margna ei produtseeri saateid, kus küsitakse vaatajate käest annetusi näidates nutulugusid hädalistest, kes vajavad paremaid elutingimusi. Inimesed muidugi annetavad, et abivajajaid aidata ja neile paremad elutingimused luua. Tundub aga, et saatetootmine on nii kasumlik, et saadakse ka ilma annetusteta ilusti hakkama. Hea teada. Enam pole siis vaja annetada, sest majandate ilma vaatajate annetustetagi ära!
Mari 6. märts 2018 10:17
Kas Margna kogub ka inimeste käest annetusi?? Minu teada mitte! Margna ja Kodutunde saade on ikka kaks eri asja.
Kodutunne kogub inimeste käest annetusi ja üritab end näidata heategijana, kes teeb inimeste kodudes remonti. Paistab aga, et esmalt aitavad saate tegijad ennast, siis antakse midagi ka näpuotsaga teistele, et oleks mida saates näidata. Seliste rahadega võiks palju rohkem inimesi aidata. Ja annetajatel on õigus küsida, kuhu ja kes nende raha kasutab.
Martinn 2. märts 2018 08:35
Täiesti normaalne tegevus. Ega UNICEF-i USA tegevjuhi palk on ka ligi miljon dollarit aastas ning tööautoks Rolls Royce. Inimesed, kes suudavad oma tegevusega aidata väga paljusid teisi inimesi, peavad olema selleks ka piisavalt motiveeritud. Näha selles midagi halba on vale. Tegemist on ikkagi ettevõtlusega, see lihtsalt aitab aidata abivajajaid. Siin kohal tuleks küsida: Kas kõik ettevõtjad ja kõrgepalgalised on halvad, kui loovad omale väljateenitud ressursside eest paremad elutingimused, selle aseme, et kogu tulu heategevusse suunata ja ise vaikselt ära elada?
Rolls Royce 2. märts 2018 11:44
Kuid samas maksavad oma töötajatele kerjuse palka? Mida me üldse nimetame heategevuseks? Kas seda et nirutame oma palgal olevaid töötajaid, siis hakkame annetusi korjama ja näitame ennast "heategijatena" ? Kui suur heategija on inimene, kes ise toodab abivajajaid juurde, et neid omakorda teiste abiga aidata, et nad ikka kuidagi ellu jääksid ja iseseisvaks ei muutuks, vaid ikka oleks abiandjate lõa otsas?
1. märts 2018 13:33
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
x 2. märts 2018 11:45
Kui taolistes saadetes abivajajad nutta ei lörista siis neid saateid ka keegi ei vaataks. Kui neid saateid keegi ei vaataks siis ka keegi ei annetaks. Kui keegi ei annetaks siis ei saaks ka kedagi aidata.
Hele 5. märts 2018 10:20
Kui aus olla, siis mulle on kah selle saate peaosalised vastumeelsed. Enamik naisi on erinevate meestega lapsed saanud ning mitte ühegi mehega pole suudetud normaalset kodu luua, kuid muudkui sünnitatakse aga lapsi juurde. Siis hädaldatakse, et oi, kuidas mees oli vägivaldne ja jõi. Kas neil naistel tõesti mõistust peas ei ole??? Kui kodus ei suudeta isegi elementaarset puhtust hoida, siis on midagi väga valesti. Ja miks ei käida enam kodudes vaatamas, et mis seisus need on? Kui Anneli Järvet veel saadet juhtis, siis käidi alati vaatamas ja sai näha, et kuidas olukord on.
d 1. märts 2018 13:07
See firma ei ole yldse loodud inimeste aitamiseks. Ainult otsitakse kuulsust ja raha taga, ning isegi sooritatakse maksupettusi sellega et ostetakse fima nimele elumaja ja elatakse ise seal sees.
Kui osta oma maja, siis seal tuleb ikka isiklikult v6tta pangalaen ning maksta oma palgast, mitte osta firma kasumitest ja siis elada selles r66msalt. K6ik need firma kasumid peaksid olema m6eldud inimeste aitamiseks ja mitte sellisteks investeeringuteks.
Ma ei näe üldse et see kodutunne oleks loodud 6igetel eesmärkide ja väga kahju kuna Eesti riigile väga kuluks ära üks heategevuslik saade, mis ei oleks üles ehitatud kapitalismil.
kas 1. märts 2018 10:24
siis kodutunde tegijad peavad sama viletsalt elama,nagu need kellele nad appi lähevad.mis ime see on ,et inimene ostis maja ja elab seal.kas peab onnis elama.miks te lähete kohe teise raha lugema.saade on ju väga hea .kas siis selles on midagi halba,kui minnaks ja tehakse mõne pere elamine korda.see on ju väga hea ja need inimesed on ju väga tänulikud.milleks on vaja seda tilka tõrva meepotti.siin ju abistataks vaeseid peresid.ei ole vaja kadetseda,kui teie elus on kõik korras.
d 1. märts 2018 13:13
Asi pole selles et osteti uus maja. Miks eesti rahvas on vihale läinud on sellepärast et maja ei ostnud eraisik, vaid firma, investeeringuna. Kui see saade oleks üles ehitatud puhtalt inimeste aitamiseks, siis igasugune kasum mis see firma teeniks läheks abivajajatele.
Vingujatele 1. märts 2018 15:47
Aga aidake ise! Korjake 24/7 leste ja töö kõrvalt raha ja produtseerige siis saadegi valmis . Jõudu !
Vaataja 1. märts 2018 22:54
Olen aastaid vaadanud seda saadet ja mõnel viimasel aastal on imestama pannud, et tehakse ära ainult 1, heal juhul 2 ruumi. Varasematel aastatel tehti kogu korter/maja korda. Kas enam ei annetata nii palju, kui varem?

Mina. 1. märts 2018 10:15
Sellepärast ma pole kunagi nii annetusi teinud,annetuse rahast võetakse kõigepealt vajalik osa iseendale ja siis alles antakse teistele.Olen annetusi teinud ja inimesi aidanud otse käest kätte.
1. märts 2018 10:11
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Maanaine 4. märts 2018 16:52
Pr.Niloviga on ennegi olnud probleeme ja segadusi rahaga.Maksis oma prügivedu ja üüre Kodutunde arvetelt.olen ka kolmel korral toetust andnud,aga nüüd on lõpp.telemehed ei oska omi asju ausalt ajada.Ka T.Lepp ajas rahad segamini.Töölt vallantati ju.Kas kanal 2 on valele pühendunud firma?
1. märts 2018 10:03
Rohkem ei anneta mitte üks sent.
jahh.. 3. märts 2018 21:43
ilmselt mina ka mitte. kurb ja pettunud olen :(
Aasta arst 1. märts 2018 09:51
Enamus siin kommenteeriaid võib kuuluda avastamata psüühikahäirega inimeste hulka. Seda on umbes Eestis 17%
maakas 1. märts 2018 09:18
Ja üldse on nende heategevuseks annetatud rahade tulevik väga küsitav. Puudub kontroll, et kust ja kuhu !?
igaüks 1. märts 2018 10:27
mõtleb oma riktuse tasemel.ju te ise teeksite nii nagu kirjutate.
maakas 1. märts 2018 09:12
See raha, mis annetatakse, on ju mõeldud raskustes elavatele peredele elamistingimuste parandamiseks. Ma ei saa aru, siin kommenteerijad räägivad Eesti rahva kadedusest!? Kas nende arvustajate arvates on headele tavadele sülitamine ja raha kasutamine enda heaolu parandamiseks õigustatud ? Selline, nagu Nilov, ei tohiks tegelda rahadega, mis mõeldud hädasolijatele! Seadused on aga selliste poolt, sest nende tegijatel võib samu seadusi endal vaja minna !!!
TITI 1. märts 2018 02:12
on väga hea kui inimesi aidatakse ja kui suure töö tulemusena on ka endale teenitud tasu asjalik selles pole midagi imestada kuid kadedus see on juba eri teema täname
kõigile mõistetav signaal 28. veebruar 2018 21:52
Antud tegu saadab annetajatele selge sõnumi... KOGUNENUD RAHA ON NII PALJU, ET PIKKA AEGA POLE MINGEID ANNETUSI VAJA.
Aitäh, et ütlesite, nüüd pole muretseda vaja.
2. märts 2018 11:47
Selle aasta esimene saade näitas et rahadest tuli puudu, sest remonditi vaid köök. Vannituba, kuhu tavaliselt tekib kõige rohkem hallitust, jäi remontimata. Küll üksik naine sellega saab ise hakkama.

Kõhutunne 28. veebruar 2018 21:28
Mis hundi käes, see hundi kõhus
28. veebruar 2018 19:41
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Kui 28. veebruar 2018 20:05
ridaelamu maha müüdi, küllap saadi ka sealt kopsakas summa
usun, 28. veebruar 2018 19:39
et maja on ostetud natuke teiste vahendite kui annetustega. saadet müües teenitakse päris suured rahad aga eestlased nagu nad on kahtlevad igas kopikas ja tahavad pabereid.natukene kannatust enne kui kedagi süüdi mõistate.süüdlase ikkagi selgitab kohus ja loodame ,et eestis on veel ausaid kohtuid.
Saadet 28. veebruar 2018 19:55
müüaksegi ju tänu sellele,et see on heategevuse saade.Milleks küsida annetusi kui firma kontol on sellised vahendid.Heategevus pole mõeldud kasumi teenimiseks.Meie külas asuv tööstus andis puitmaterjali just selle pärast ilma tasuta,et väideti heategevust raskustes olevale perele.
annetaja 28. veebruar 2018 21:57
Kui firma teenib suurt kasumit, siis milleks inimestelt annetusi nurutakse? Raha pidi ju abivajajatele koguaeg puudu olema?
Mis sogad? 28. veebruar 2018 22:42
Kes ja miks plaanib kohtusse pöörduda?
inimesed ja firmad annetavad rahasid 28. veebruar 2018 19:12
ja selge on see, et siis peab ka kontroll olema.
elu on näidanud 28. veebruar 2018 19:10
et sellistes ärides aetakse ikka ja jälle rahakotid segi.
lugeja 28. veebruar 2018 18:20
On ikka inimestel kadedus,et maja osteti,kontor peab ju kuskil olema!Kui palju nad aitavad vaeseid lapsi.Lõpetage kadedus!
huvitav, neid rahasid 28. veebruar 2018 19:06
kontrollib? Kuhu ja kuidas annetaused jõuavad?
bassein 28. veebruar 2018 19:52
peab jah igas kontoris olema
mis kadedus? 28. veebruar 2018 22:00
Kui annetusi nurutakse vanainimestelt , siis peaks olema ka läbipaistvus ja vastutus! Mis kontor- eramajas basseiniga?
lugejale 28. veebruar 2018 22:37
Need samad kadedad inimesed annetavad-aitavad vaeseid lapsi. Kodutunne teeb palgalist tööd. Ilma nende kadedate annetajateta kodutunne jääb tööta. Loomulikult on vaja kontrollida annetuste sihtpärast kasutust.
raamatupidaja komm, 2. märts 2018 20:46
täitsa asjalik.Ainult, et need kõiksesuuremad sulid peidavad end annetuste taha.Sellega tehakse endale suitsukatet.
Maanaine 4. märts 2018 17:04
Kontor ei pea olema lux maja,sauna ,basseini jpm.Selgelt elatakse ülejõu käivatest(mõistusevastastest)asjadest.Seda tahame tv vaatajad avalikult teles teada.ka kõik teised osalised on Kodutunde rahade eest alati uutes riietes ja jopedes.Kas sellele ikka peab nii palju kulutama?Pole näha et aitajad aitavad vaid osalevad luksuses.
Liisu 28. veebruar 2018 17:46
Mõistlik oleks oodata ära 2017 majandusaasta aruanne kus näha eelmise aasta käive ja kasum ja kohustuste suurused (sh laenud) . Eeldatavasti ju firma või siis ta ise pidi võtma selleks kinnisvara ostuks laenu ja seega kui tegemist ettevõtte kohustusega peab ka see laen olema 2017 aasta majandusaasta aruandes välja toodud ning siis on võimalik tuvastada mille arvelt see maja osteti. Arvestades ettevõtete tavapäraseid laenutingimusi kinnisvara ostuks, peaks olema säärase laenu igakuine makse tagasihoidlikult võttes ca 2000 - 4000 eurot kuus ehk kasum peaks olema ju päris korralik:) Ehk ootame ära 2017 majandusaasta aruande, siis peaks olema selge värk mille eest mida ja mille eest osteti. Hetkel tundub nagu väheke vara ettevõttele ja prouale kaela karata kuna tegelikku infot ju ei ole. Kui aga andmed laekuvad, siis kuna antud ettevõtte tegeleb annetuste kogumisega avalikkuselt, siis on selline huvi igati õigustatud, eriti kui on kahtlus, et rahakotid kipuvad segi minema ja varasemalt (koristaja teema 2015 a) on ka segi läinud. Ja kannatamatutel uudishimulikel - pmt võib igaüks maksta 3 eurot, võtta selle ettevõttega seotud kinnistu kohta avalikust e- kinnistusregistrist elektroonilise väljavõtte ja sealt on näha kas üldse või mis summas ja kelle kasuks on pandud hüpoteek antud kinnistule. Võib-olla rahuldab see pisut esmast uudishimu:)
vanaema 4. märts 2018 12:08
Tüüpiline eestlase käitumine,et kõigepealt lööme maha ja siis teeme kunstlikku hingamist,kui teeme!!!
Ants 28. veebruar 2018 17:25
kui Nilov annab asja laimamise eest kohtusse seoses kodutunde väidetava raha omastamisega ja ta saab õiguse siis kritiseerijad pange pael....randmele.inimene tõmmatakse enne oksa kui selgus majas.
Kuule 28. veebruar 2018 20:11
inimene.Endale elamiseks ei osteta villat firma rahadega mis kogub annetusi.Kõik annetavadki sinna tänu selle saate formaadile,tänu sellele müüakse reklaami ja tänu sellele toetavad firmad ning ettevõtjad.On selge,et saadakse tulu ,aga mitte ükski ei annetaks kui firmal on selline raha arvepeal.Isegi saekaatrist küsitakse tuhandete eurode eest materjali ,väites,et kõik heategevuseks.Praegu tuleb välja,et inimesed on annetanud mitme aasta jagu ette.Sinna annetavad isegi need kes ise on vaesed.
las aga annab 28. veebruar 2018 20:16
tal on ennegi selle rahakoti segiajamisega probleeme olnud. Annetuseks peaks oleme mingi MTÜ , mitte OÜ. Inimesed annetavad omast arust vaestele, aga rikastub Nilov....

siin on tööd 28. veebruar 2018 16:43
KAPOle ja palun valgustage rahvast, mis sellest asjast saab.
Ha-haa! 28. veebruar 2018 20:16
Kas arvate tõesti, et KAPO hakkab erafirma rahaasju uurima :D :D :D
,,A,, 28. veebruar 2018 16:37
Igati tore tüdruk! Ning keegi ei pea kapitalistlikus ühiskonnas tasuta midagi liigutama.
Nimi 28. veebruar 2018 18:47
Olen kokku puutunud selle "toreda tüdrukuga". Nilov ei pea tasuta liigutama, aga tema lendab suvalistesse väikepoodidesse, söögi - ja majutuskohtadesse sisse, nõuab tasuta toitu ja öömaja. Kui leti taga olev teenindaja soovib antud teemal oma ülemusega rääkida, siis plärtsutakse ja ülbitsetakse- kas te ei tea, et me oleme Kodutundest.
Täiesti ära tõusnud tädi.
ossinovski pooletoobine 28. veebruar 2018 16:36
Mina ostan bensiinijaamad ära kes teab kelle raha eest.
Renks 28. veebruar 2018 16:28
Just sellepärast ma ei annetagi sest üldjuhul kuritarvitatakse annetusrahasid.
Eestlane ikka oma lemmiktoidu kallal :D 28. veebruar 2018 16:25
Uskumatult kade on ikka see rahvas. Ei vaata saadet, ei ole sinna annetanud, aga tulevikus vist peaks tegema seda, kuna siinsed arulagedad laimajad seda enam ei tee :D
Firma omaniku kommentaar on siin : ÕIEND ÕHTULEHES ILMUNUD ARTIKLI KOHTA.
Head Kodutunde sõbrad ja annetajad!
Olen kurb, et Õhtulehes ilma minupoolse kommentaarita avaldatud artikkel on pannud teid kahtlema Kodutunde aususes. Ma ei tunne, et peaksin end õigustama ajalehes, aga oma sõpru tahan ma hoida ja seetõttu selgitan olukorda siin, Kodutunde lehel.
Maja, kus ma elan, on minu ettevõtte nimel. Selles pole midagi ebaseaduslikku. Igal toimival ettevõttel on kasum, on õigus maksta sellelt dividende. Eduka telesaate eest makstakse raha, on olemas reklaamitehingud - nii see toimib.
Annetuskonto on täiesti eraldi arveldusarve. See ei puutu muu majandustegevusega mingil moel kokku. Iga asi, mis sealt makstakse, on dokumenteeritud ja rahastab tõesti ainult Kodutunde ehitustegevust, nagu saatejuht ekraanilt kinnitab. OÜ Õuetuba on aastaid maineka raamatupidamisfirma klient ja kõik on seaduslik.
Miks selline lugu siis ikkagi ilmus? Arvan, et ehk solvumisest, sest otsustasin oma kommentaarid anda mitte Õhtulehele, vaid Eesti Ekspressile (see lugu pole veel ilmunud). Miks nii valisin? Sest EE oli esimene meediaväljaanne, kes ei tahtnud vastuseid "homseks meili peale", vaid soovis kokku saada, süveneda, näha, mida Kodutunne ja mina üldse teeme. Mul ei ole midagi varjata. Aga minu valik on rääkida sellega, kes normaalselt küsida oskab.
Mul on kahju, et lihtsalt sellepärast, et keegi soovib skandaaliga ajalehte müüa, kannatab praegu minu pere, meie Kodutunde meeskond, ja kahtlusi külvatakse ka meie vaatajate ning toetajate hinge.
Loodan teie mõistvusele ja sõprusele.
Alati teie,
Kristi Nilov
NB! Õhtulehe jaoks on selle postituse refereerimine keelatud. Teistele lubatud ainult täieliku tekstina, lühendamata ja toimetamata.
tore jahh 28. veebruar 2018 16:46
Väidab ,et firma omandis olevas majas pole midagi ebaseaduslikku. Ei ole tõesti kui maksad ka riigile erisoodustusmaksu selle eest. Seda ta aga ei tee. Ka palgad firma 2 töötajal on naeruväärsed, lihtsalt jätab tööjõumaksud riigile maksmata. Miks peaks annetajda sellist skeemitajat usaldama?
küsimus 28. veebruar 2018 18:04
Miks on maja firma omandis? Ega see 500 miljonilise käibega firma ole,et kanna firma bilanssi mida iganes soovid. Maksuametil on siin tööd ja tegemist küllaga.
küsimus ka 28. veebruar 2018 18:33
Ma ka tahtsin ettevõttele korteri osta. Kokkuvõtteks tuleb üüri maksta ettevõttele kui tahad seal ISE sees elada. Kui kinnisvara eraisiku nimel siis tee mis tahad aga kui ettevõtte nimel siis peab ka sellelt mingi kasum tulema...või mõistan seda valesti? kui sina nii ees skeemitad siis teised kõik järgi samamoodi tegema. Maksuamet võiks siis jah tõesti rohkem uurida kas kõik on korrektne
Kõik oleks korras 1. märts 2018 01:13
Nõus , et ostate maja. Täielik õigus selleks. Kuid nüüd tekkib aga. Esmalt eetilist laadi. Firma mis elatub TOETUSTE BAASIL pluss muidugi formaadi müük telefirmale, kuid see viimane ei lähe arvesse. Arvesse läheb see, et sinna majja asub elama firma juhtiv töötaja või omanik. Kui oleks sinna majja elama pandud mõni abivaja, pole mingit probleemi ega sõnavõtte. Teiseks. Tegemist on siinjuures kuritegeliku ja firmat kahjustava tegevusega, sest tasuta seda maja rentida ei tohi, isegi mitte juhtivale töötajale, sest siis on tegemist varjatud hüve saamisega ja see on juba MTA rida. Ei viitsi sedarohkem lahata aga see lugu on igast küljest mäda.
Aga kui 1. märts 2018 09:11
sponsorite ja reklaamrahade müügist tuleb nii palju raha, siis miks peaks veel inimeste käest annetusi küsima? Ma annetasin, kuna arvasin, et muidu ei saa hädas olevaid peresid aidata ja nende elamistingimusi parandada. Kuna summad pole mitte väikesed, mis on annetustena sinna läinud, siis on meil ka õigus nüüd küsida, et mis toimub.
Kui nüüd tuleb välja, nagu pr Nilov ise kinnitab, et tegu on olnud lihtsalt eduka telesaatega, millega müüakse edukalt reklaami. Ehk Kodutunne küll tegeleb "heategevusega", kuid lõpuks saavad tegijad ikkagi kõige suurema "heategevuse" osaliseks. Kanal 2 saab aga kõrged reitingud? Nojah, eks meie, annetajad, elame edasi oma paneelikates ja saame vaadata, et on inimesi, kes elavad veelgi kehvemates tingimustes... Eks lollid oleme ;)
PS: muide annetuskonto saajaks on OÜ Õuetuba. Meie ei saa kontrollida, kuhu sealt annetatud raha edasi liigub. Kas maja ostmiseks või ehitusmaterjalide ostuks.
On mis on, aga kahtlused on olemas ja enam Kodutundele ei anneta!
üks küsimus 1. märts 2018 09:21
Kas produktsioonifirma alt raha võtmine ja teiste õnnetusest kasu lõikamine on eetiline?
Arno 28. veebruar 2018 16:10
On loomulik, ei kes teisi aitab, peab esmalt iseend aitama, siis on ta ka teiste aitamisel edukam. See, kui palju on suudetud teisi inimesi aidata, siis selle kõrval on see soetatud elumaja kommiraha. Kus on kirjas, et inimene ei või ka omale, tehtud töö eest soetada asju.
Arno le 28. veebruar 2018 22:46
Aitajad on ju annetajad. Kodutunne teeb palgalist tööd ja ei ole mingit õigust hädas olevate laste aitamiseks annetatud raha ENDA AITAMISEKS KASUTADA. See on sulaselge . . .

maamiis 28. veebruar 2018 15:48
pea lõikab,tubli aga vanasõna on selline.igal oinal oma mihklipäev.ootame.
njah 28. veebruar 2018 15:25
Võimalik, et mõned inimesed nüüd, peale seda paljastust siin, enam ei anneta. Ja õieti teevad, milleks nuumata kedagi kes sellest nii suurtes summades isiklikku kasu saavad. Ise "ehitavad" abivajajatele kodusid üle selliselt, et need on lausa tuleohtlikud. Aga facebookis kodutunde lehel kommentaare vaadates tundub, et neid annetajaid ja fänne on ikka veel omajagu. Inimese pimedusel pole ikka piire. Kaldun arvama, et päris palju annetajates on need, kel endal ehk suurt midagi polegi, aga süda läheb härdaks selliste pisaraidkiskuvate saadete peale ja annavad viimasegi hinge tagant ära. Andsid enne ja ilmselt annavad veelgi.
jah 28. veebruar 2018 17:32
Seal on sellised "täiskohaga emmed" ikka täiesti tagajalgadel. Kodutunnet kiidetakse kui kõigi vaeste ja hüljatute aitajat ja Nilov on nende jumalanna. Rahapuudust neil selle artikli pärast kindlasti ei teki.
Siis selgub, kas kõik on õige. 28. veebruar 2018 15:10
Maksuamet ja Kapo asja uurima, et selgus majja tuua!!!
konnasilm 28. veebruar 2018 15:05
Eestlase peaaju on nagu valmistoodang, sa võid sinna ka oksendada ja sa võid päris kindel olla, et nad söövad selle ikkagi rõõmsalt ära. Toon võrdluse: "Haigekassa nõukogu kinnitas juhatuse esimehe Rain Laane ametitasuks 7800 eurot kuus". ja mitte kedagi ei huvita, mitu maja see mees vähihaigete arvelt kõrvale paneb. Mõttekoht
kõik riigiametnikud lüpsavad riiki, 2. märts 2018 20:52
eriti riigiettevõtete juhid,seepärast ma ei imestagi,et ühe süsti eest tuleb maksta 150 eurorubla.
lea 28. veebruar 2018 14:48
mis siin ikka targutada ja oletada, las Lust läheb Kuuuurijaga kohale , avab aastaaruanded nii nagu NO99 tegi ja vaatame kuhu läheb raha kas paremale või vasakule..
nuuuuu 28. veebruar 2018 15:50
ikka 28. veebruar 2018 18:01
s 28. veebruar 2018 14:29
Nilovi asemel annaks ma kõik need essuloopijad kohtusse! Häbematud soperdised. Inimesel on firma, ta müüb oma tööd TV-le, müüs oma ridaelamu ja ostis uue maja. Kas ta peaks onnis elama, et eestlased rahul oleks?
Vabandan väga, 28. veebruar 2018 14:44
mina ja minu lähedased ei annetanud selleks Kodutundele raha, et keegi saaks selle raha eest saateid toota, seda TV-le müüa ja "heategijat" mängida. Kui see on tõesti teleprojekt, siis peaks saate sponsoritelt saadavate rahadega hakkama saama. Kuid inimestelt küsiti samuti annetusi ja me annetasime, s.h vaesed pensionärid annetasid oma niigi napist pensionist, et hädasolevaid peresid aidata. Mida nende annetustega tehti? Kuhu raha läks? Kas on eelarved ja projektirahastused kusagilt kõikidele näha/vaadata? Aga jääb mulje, et lollid olime, et pimesi saategijaid usaldasime. Igatahes mina sinna küll oma raha enam ei anneta!
To 14:29 28. veebruar 2018 14:56
Ja veel koduhoovi luba küsimata pilte tegema minna. Kas see on ikka lubatud?
To: To 14:29 28. veebruar 2018 15:52
Eino kus selline asi lubatud on! Igasugu susserdajatest kirjutamine ja pildistamine on kõige hullem kuritegu üldse! Neil on ju ikkagi õigused!
majaomanik 28. veebruar 2018 20:21
maja peaks ikka oma raha eest ostma, mitte firma raha eest, eriti veel annetatud rahade eest! Firma majas ei ole seaduslik ise oma perega elada, vara peab firmale kasumit teenima!
Mütsita Mees 28. veebruar 2018 14:27
Miks osta maja firma nimele? 295 000.- - käibemaks 20% = 245 800.-. Kui osta selline maja eraisikuna (käibemaksu tagasi ei saa), raha tuleb n. su enda ettevõttest saadud dividendidest (tulumaks 20%), siis on tegelik kulutus 245 800.- asemel 354 000.-. Kui osta selline maja eraisikuna teenitud palgast, siis on tegelik kulutus sots.maksu ja töötukindlustuse võrra veelgi suurem (need kokku vist 33%), seega 354 000.- x 1,33 = 470 800.-. On ikka suur vahe, kas su firma peab teenima tulu 470 800.- või 245 800.- Maksuametil on mille üle mõtteid mõlgutada.
pluuto 28. veebruar 2018 14:08
kust temagi saab, ikka annetustest ja pääseski ebamugavast ridaelamust oma majja!

12332 28. veebruar 2018 14:06
See on ju ilmselge, et tasuta ei tee Kodutundes keegi tööd. Terve meeskond peab ka kuskilt tasu saama. Iseasi kui suured tasud kellelegi määratud on. Kui Nilov on boss, siis tema tasud on muidugi olulisemalt suuremad.
Jas 28. veebruar 2018 14:05
Tööjõumaksud
Tööjõumaksude ja käibe suhe: 1.85% Kuukeskmised näitajad
Tööjõumaksud: 798.42 EUR
Maksud töötaja kohta: 399.21 EUR
Hinnanguline keskmine brutopalk: 767.83 EUR
Hinnanguline keskmine netopalk: 628.15 EUR
Ega see teletöö tegemine suurt sisse ka midagi too.
OÜ Õuetuba palgad siis :P
28. veebruar 2018 14:16
Selliste sissetulekute juures suudetakse ometi kallis maja osta? Maksuamet ei tee oma tööd?
28. veebruar 2018 14:32
Ja kus sa ise s..ratas elad? Palju palka saad? Mine ja kaabi maksuameti ukse taga, äkki saad preemiat!
mis tähendab 28. veebruar 2018 14:33
maksuamet ei tee tööd? Võibolla inimene laenas raha, sai emalt või isalt vahendid, ehk on inimene aastatega säästnud..kas pean maksuametile oma rahakoti sisu pidevalt kontrollida andma???
to 14:32 28. veebruar 2018 14:49
Ei, ma ei ela sellises uhkes häärberis, nagu proua Nilov. Kuid vähemalt ma tean, et ma olen ise kõik oma töö ja vaevaga välja teeninud, mitte annetusi kerjanud. Proua, teil võiks häbi olla, et niimoodi inimeste heasüdamlikkust kurjalt ära kasutate ja siis siin kommentaariumis inimesi inetute nimedega sõimate. Kas kardate, et meepott võetakse ära? Sellised lood teevad karuteenedkõikidele tõelistele heategevusprojektidele, sest kui usaldus kaob, siis varsti ei anneta keegi enam!
www 28. veebruar 2018 15:48
Ääretult rumal inimene oled. Maja osteti firma nimele !!
Mis emast ja isast sa jahud...
totu oled! 28. veebruar 2018 19:08
Mis siis, et firma nimele, mida siia maksuamet puutub? Inimene müüs oma eelmise elamise maha ja ostis uue ning vormistas selle firma majaks! Kus te võtate, et tema kasutas annetatud raha maja soetamisel? Need vahendid võis ta muretseda, kust iganes..
28. veebruar 2018 20:31
ja tema teeb ka tööd ja saab selle eest raha.
Teeline 28. veebruar 2018 20:45
Maja osteti firmale. Ja firma raha on tõesti maksuameti kontrolli all.
Teeline 28. veebruar 2018 20:48
Kui sa seaduseid ei tunne, ära targuta. Isikliku rahaga firmale kinnisvara ostmine pole turulkäik.
14.32 28. veebruar 2018 22:52
Huvitav,mis inimene selliseid kommentaare kirjutab ? Kas kinnimajast ?
28. veebruar 2018 14:23
Kes seal nii väikese palga eest töötavad. Väike palk, väike pension tulevikus.
Jas 28. veebruar 2018 14:44
Seda nimetatakse OÜtamiseks ja tänu sellele jääb meie riigil saamata päris palju sotsmaksu.Tegelik saadud tulu võetakse välja dividendidena,millelt tasutakse ainult tulumaks.
dividendid polegi siis 28. veebruar 2018 15:53
enne kinni makstud, no on ikka pursuid.
Teie Lenin koksas NEP-manid seega õigustatult ega te maha saa jääda
tobu 28. veebruar 2018 15:54
Palgal ja pensionil ei ole enam mingit seost.
Teeline 28. veebruar 2018 20:51
Palgalt makstakse sotsmaksu. Sotsmaksu suuruse järgi arvestatakse tööaastaid. Tööstaaži järgi arvestatakse pensionit.
Jas 28. veebruar 2018 14:25
Sellest palgast jääb vist natuke puudu ,et asuda firmale maja eest turuhinnale vastavat üüri,mida nõuab EV seadus.
Seda võiski arvata...sest Niloviga oli ju ka 28. veebruar 2018 13:48
Anneli Lahel ja Kesrsti Tootsil lahkarvamusi ja tülisid. See täitmatu tegi saatemeeskonnale ja tublile saatejuhile tõelise karuteene. Ei iial ühtegi senti mingile Nilovile, saatejuht avagu pangas nimeline arve kodutunne.
28. veebruar 2018 15:40
Toots ei saanud sealt ju palkagi ja ka telefoniarveid ei makstud kinni. Jaan Toots hakkas juba vihaseks minea ja mainis et miks peab Kodutundes töötaisee veel peale maksma.
mm 28. veebruar 2018 13:33
pigem on küsitav kas isiklik eluase on ettevõtlusega sotud kulu v tuleb eraldi maksustada, kui nad eraisikutena seal üüri maksmata elavad. kui ostad maa tüki on enamvähem selge, et seisab ja kogub väärtust aga maja-korter, kuhu sisse kolid on küsitav. isegi kõik heakskiidetud mtüd löövad kogu papi läbi ja jääb puudugi. selle case puhul ma ei usu et see on annetajate raha mis sinna majja läks, hea kui annetajate rahast remontideks jagub - aga eks tehakse infopäring kui huvi on.
28. veebruar 2018 13:41
Kerjus helistab uksekella. Kui majaproua ukse avab, ütleb kerjus: "Armuline proua, ma ei ole kolm päeva mitte midagi söönud."
"Vaat see on alles tahtejõud!" hüüatab täidlusele kalduv daam.
28. veebruar 2018 13:05
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
aga 28. veebruar 2018 13:25
maailmapraktika ongi selline,et abivajajani jõuab 10% annetustest ja ülejäänud voolab fondimeistrite taskusse!
Kurb 28. veebruar 2018 12:51
Ohh, raha raha raha. Ja ongi mark täis ja annetustega kööga.
Ei ole 28. veebruar 2018 17:36
Kaugel sellest, vaata nende FB lehekülge, kõik kirjaoskamatud täiskohaga emmed on püha viha täis, et keegi nende iidolile ja tema saatele halba teeb. Seal käib selline kiidulaul ja halleluuja, et paha hakkab.
Siin on tööd Katrin Lustile! 28. veebruar 2018 12:31
Las uurib ka selle firma raamatupidamist! Aastaid on juttu olnud, et kodutunde emand seda raha suuresti oma hüvanguks kasutab.
Ku 28. veebruar 2018 12:43
Selleärast ma polegi kunagi kodutundele annetanud.
ju 28. veebruar 2018 18:43
Ma ka. väldin ka neid kodutunde reklaamiga tooteid. pigem eelistan vähiravi fonde vms
Aleksandr Kilusk 28. veebruar 2018 12:30
See on väga alatu nii kui Kodutunde produtsendi poolt ja nii kui ka firma omaniku poolt KRISTI NILOV nüüd tema pärast jäid paljud abivajajad abist ilma ma ise mittu korda teinud annetusi et teised saaksid abi aga kui tema niimodi teeb siis mina enam ei korda sellist viga ja sina KRISTI NILOV kodutunne produtsent sa oleksid pidanud mõtlema ikka enne abivajate peale mitte ainult enda peale nüüd sinu pärast jäid paljud abist ilma vot selline petja sa oledki.😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡
nagu mina aru sai 28. veebruar 2018 18:54
annetajad andsid raha ikka inimeste abistamiseks,töömeeste palkamiseks,materjalid, sõidukulu, jms-sellest saan aru. aga et firma teenib ka sellega kõvasti kasumit on tõesti kahtlane. Palju on ju neid abivajajaid aga nad sõeluvad vaid mõned välja. Viimast saadet jälgides siis jäi kõrvu ühe mehe lause,kui hallitusest mainis..et kodutunde ehitus kiire ja odavate materjalidega. Ehk siis mitte kvaliteetne ja odavalt ära saada. Ise pole annetanud, eelistan pigem vähifondi,lastefond jne Siiani meeles kui oli kunagi artikkel et K.Nilov tellis enale koristaja ja maksis ettevõtte kaardriga.
Muhv 1. märts 2018 17:39
Kirjavahemärke õpitakse algkoolis kasutama. Täiesti loetamatu tekst.

Ursula 28. veebruar 2018 12:16
Mul tekkis kommenteerijate kohta küsimus ! Miks keegi oma nimega ei kommenteeri 😂😂 (mitte paha pärast)
Voldemar 28. veebruar 2018 12:31
28. veebruar 2018 16:02
Ursus on Poola traktor
2. märts 2018 20:59
on ka mõnele väga meeltmööda.Tegelikult on see ühe linnakese nimi Warssawi lähedal,samamoodi nagu ka Nysa.
Milleks 28. veebruar 2018 14:34
sulle nimed vajalikud on?
Marju 28. veebruar 2018 12:14
Jama. Ma olen iga kord 5.- eurot maksnud (nädalad 4 korda), et lapsed saaksid paremad elutingimused, kui vanemad on eluhammasrataste vahele jäänud. Nüüd aga, vabadage mind "Kodutunde" saate tegijad, ei tee ma enam mingeid annetusi. Kuidas saavad olla inimesed nii ahned ja vastikud. Kõik tuleb ju välja. Nilovil olid enne ka mingid jamad korteri remondiga, no ei võta õppust. Ma arven, et see saade on omadega õhtal. Kahju saatest, aga ühte ahnet tegelast ei tahaks enam toetada.
aadu 28. veebruar 2018 12:29
kas sulle ei saa tulla pähe,et äkki myys ridaelamu ja lisas sinna ka hoisuseid ning siis ostiski
firma kontoriks 28. veebruar 2018 12:34
oleks võinud kiriku osta..
siis oleks kõik legaalne...
mida need hoiused siia puutuvad?
12:29/ aadule 28. veebruar 2018 13:35
Hoisused on hoidmiseks, kui maja oksjonile läheb, on midagi jälle võtta.
Xxx 28. veebruar 2018 11:56
Arvata oli et nad seal rahasid rämedalt rotti panevad nagu Eestis kombeks.
Abivajajate vahel tehti ka kõva vahet kellele laminaat peno peale,kellele heas kirjas olijatele või kellegi tuttavatele kaminad ja saunad.
Kui annetan 28. veebruar 2018 11:55
siis juba isiku arvele,aga mitte sellele firmale,ei ole esimest korda,kui rahad leiavad teise tee.Paneb imestama,kus on nüüd majanduspolitsei.
annetaja 28. veebruar 2018 11:35
ei tea kas annetatud rahad lähevad vasakule?
? 28. veebruar 2018 12:22
Kas on veel kahtlusi?
on küll 28. veebruar 2018 15:55
tarts 28. veebruar 2018 11:30
võetakse ikka sealt kust võtta annab ja Eestlase toit on teine Eestlane:)
Maamees 28. veebruar 2018 11:28
Natuke aega kisatakse, aetakse vahtu üles ja siis rahuneb kõik maha. Siis on natuke aega vaikust ja siis kuulete, et Nilov on ostnud endale Hispaaniasse maja või jahi.
Need 28. veebruar 2018 11:17
"heategijad" on uue aja moodsad kerjused.

HEINO 28. veebruar 2018 11:14
KES NEED moded ULDSE SEAL ÖL ONJA MIS HAIDUSTASEMEGA
milleks teil seda teada vaja 28. veebruar 2018 11:20
moderaator teeb seda, mida nõuab RE tagatuba.
Mitte seda, mis ihkab 1 koivake või keegi teine.
Omaniku soov on seadus alati.
28. veebruar 2018 11:14
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
mis sa 28. veebruar 2018 11:40
topid siia teemaga mitteseotud videosid?
Kommenteerin ikka 28. veebruar 2018 11:48
siim 28. veebruar 2018 11:10
PROKUATUUR PEAKS KOHESELT UURIMA KAS EI OLE TEGU EBASEADUSLIKU RAHA KASUTAMISEGA muidu aegub jälle ära ja on JOKK
Rita 28. veebruar 2018 13:43
Kui elatakse äriühingule kuuluvas majas, siis peab eraisikuna kõik elamiskulud OÜ-le kompenseerima või peab firma nende pealt maksuametile erisoodustusmaksud maksma (tulu- ja sotsiaalmaksu). Kas tehakse nii?
kolla 28. veebruar 2018 10:54
Kristi peaks minema oma meeskonnaga vaatama mis on saanud neist tunnetatud kodudest.Ma usun,et nalja saaks hirmsasti,sest ainuüksi meie maakonnas on pooled neist majadest-kodudest algses seisus tagasi kui mitte hullemas olukorras.
Puuuurija 28. veebruar 2018 10:58
Paljudele nendele peredele tuleks esmalt kinkida luud, reha,hari ja tolmulapp.
Aga kaevuvesi 28. veebruar 2018 11:29
28. veebruar 2018 13:58
ei ei mitte Kristi 28. veebruar 2018 18:57
Vaid ikka Delfi ,õhtuleht,postimees v Kuuuurija peaks asja uurima,mis seisus ikka need ''tuunitud'' kodud nüüd on. Vb on kodude omanikega tehtud ka range leping et ei või nuriseda 5a jooksul-ajakirjandusse minna vms.
Ehitaja 28. veebruar 2018 21:52
Ühes neist olen käinud uuesti remonti tegemas. Ehituskvaliteet on halb. Küll on veetorud kinni külmunud, küll plaadid seinas liiguvad jne.
ehee 2. märts 2018 13:13
torud külmuvad ikka sellest ära kui maja jäetakse kütmata pikaks ajaks ja esikus või kus iganes see toru on jäätub külmaga kinni. Ega siis vanedel majadel tänapäeva soojendusi ei ole ja ega siis kohe pärasi uut maja ka koos soojustustega ei ehitata seal.
Haritud pensionär 28. veebruar 2018 10:43
Kas on ikka ühed mustad mõlemad. Kumb on puhtam, kas õhtuleht või Kristi Nilov.
Haritud pensionär 28. veebruar 2018 10:37
Terepäevast. Kommenteerin kolmas kord, eks näeme. Sinu kommentaar ei vasta meie reeglistikule, palun muuda kommentaari. Põhjusega, et kirjutasin pada sõimab katelt. Kõigi Õhtulehe paberilehes ilmunud artiklite täismahus vajuta. % PROOVIGE DIGILEHTE 1 E / kuu. Tänan.

Sheepvolution 28. veebruar 2018 10:34
Riigile maksate kogu aeg, enamus sellest läheb ka "vasakule" ja mis ei lähe kasutatakse täiesti valel otstarbel. Võrreldes pettuskeemiga AS Eesti Wabariik, on see maja lausa vajalik asi.
Bla 28. veebruar 2018 12:34
Õhtuleht võiks maja pildistamise asemel vahelduseks päris ajakirjandust teha ja uurida kuidas jagunevad firma kulud ja tulud ja kuidas täpselt kasutatakse annetusi.
Meh 28. veebruar 2018 10:34
No aga mis sa hädaga ikka ära teed. Ridaelamus ei mahtunud enam ringigi pöörama. Busski sai veel ostetud, sest A-Rühmal oli ka seesugune!
28. veebruar 2018 10:29
no see oli selge ju ennegi jama käib ja kuidas et seal mingi ja keda seal üldse aidatakse nagu see viimane saade omal auto tagumiku all küüned lakitud suured poisid pealekauba ja miks peaks neile tegema miks ei aidata kedagi vanainimest kellel seda väga vaja oleks aga ikka kõik täisjõus inimesed - lasen paar pisarad ja asi tehtud miks kulutada annetajate raha kes ka ise peaks hakkama saama see on küll häbi nende tegijate kapsaaeda
Mh 28. veebruar 2018 10:21
No aga kui Nilov ei remondiks abivajajate maju, siis ei teeks seda ju keegi. Loogiline, et inimene saab oma töö eest palka. Miks te arvate, et ta ei ostnud seda maja saate müügist ja ridaelamuboksist saadud raha Eest? Kui ei meeldi, võta ja tee ise paremini. Kas meil on neid paremini tegijaid? Ei paista, et oleks. Seega mokk maha.
tegu pole räpaste ja populistlike keskerakondlastega 28. veebruar 2018 10:38
tegu on HOOLIVATE TÕELISTE INIMESTEGA>> Kel olemas eesti meel. See õige.
et siis 28. veebruar 2018 10:43
Üldse midagigi tegijaid napib ja seda igal alal. Samas igatsugu urgitsejaid ja parastajaid on koormate kaupa. Kas sellisest kallutatud ja faktidega mitte toetatud artiklist ka kellelegi kasu on? Kas ajakirjanik läheb ise ja aitab neid inimesi kes abi vajavad? Kas ajakirjanik on üldse oma elu jooksul kedagi aidanud? Kui sellise "tarkpea" artiklikese tulemus on see, et jäetakse edaspidi see asi katki ja ei tehta sellist saadet edasi kes siis on kaotaja? See ei huvitagi sellist ajakirjandust klikke tuleb tähendab kõik on hästi.
Mari 28. veebruar 2018 10:45
aga kas kõik on ikka nii hästi tehtud ja rahad õigesti kulutatud?Ja kas head soovival annetajal ei olegi õigust küsida, mida tema rahaga on tehtud?! Saate tegijad on küsinud annetusi, et hädas olevate inimeste elamisi remontida ja neile kodutunne luua. Annetajad ei eeldanud, et need suured "heategijad" on tegelikult inimeste poolt annetatud raha eest endale kalleid maju ja autosid ostnud! Kui Mh sellest aru ei saa, et nii ei tohi annetusi omastada, siis tekib küsimus, et äkki ta on sama skeemi osaline? Selle majaostuks kulunud raha eest oleks ikka väga-väga-väga palju elamisi korda saanud teha.
Enam Kodutunde saadet ei vaata ja ka ei anneta!
et siis 28. veebruar 2018 11:02
Selline huvitav tekst. Kui pealkirjas on öeldud, et ostis annetatud raha eest aga artikli sisust see ei selgu. Mari jaoks on asi selge. Kui juba pealkirjas nii on kirjas tähendab on õige. Naeru koht aga muidu on kurb, et analüüsi võime on nii piiratud.
viinaarmastajalt ei saa analüüsimist ihata 28. veebruar 2018 11:25
see pole elus ju tähtis.
28. veebruar 2018 11:29
Huvitav, kas Nilov on siin nüüd kommenteerimas ja end õigustamas? Pelgab vist, et äkki vaatajad ei annetagi enam Kodutunde jaoks raha ja millest sa siis majakulusid kinni maksad, kui enam annetajatelt raha kontole ei tiksu?
mulle 28. veebruar 2018 11:32
Mari arvamused meeldivad. Inimene teab, mis ta räägib. Ja õigust räägib!
et siis :) 28. veebruar 2018 23:18
ostis oma raha eest firmale kontori ? Nüüd sülitab veel siin tuld ja tõrva annetajatele.
Ave 28. veebruar 2018 14:36
Oma enda isiklikku rahakotti ei tasu segi ajada firma rahakotiga. Need on väga erinevad asjad. Kui oleks ta ostnud selle eraisikuna, poleks mingit probleemi olnud. Firmale suur eramu ei ole vajalik ja see pole eriti sellise sarja tootmise ees õige tegu. Firmal eelmise aasta kasumit piisavalt, kui oleks ka reaalset raha, maksnud välja dividendid ja võtnud laenu endale kodu ostmiseks. Pr. Nilov ei saa sellest ilmselt kunagi aru, et firma rahakott pole tema isiklik. Aga kui ta põhjendab ära, milleks ta raiskas firma raha eramaja ostuks, siis edu talle.
Merike 2. märts 2018 20:16
Just, olen minagi nõus Avega. Olen ka annetanud ja just laste pärast, et nad saaksid kasvada normaalsemates tingimustes. Lapsed ei ole milleski süüdi ja igal lapsel on üks ja ainuke lapsepõlv. Olen ka väga pettunud Pr. Nilovi käitumises. Arvan, et kui Sa oled sellise saate eetvedaja, siis juba eetilistel kaalutlustel ei sobi endale kodu soetada firma nimele - SEE LIHTSALT EI SOBI! Pr. Nilov tegi pöördumatu "apsaka"!
Mh 28. veebruar 2018 10:21
No aga kui Nilov ei remondiks abivajajate maju, siis ei teeks seda ju keegi. Loogiline, et inimene saab oma töö eest palka. Miks te arvate, et ta ei ostnud seda maja saate müügist ja ridaelamuboksist saadud raha Eest? Kui ei meeldi, võta ja tee ise paremini. Kas meil on neid paremini tegijaid? Ei paista, et oleks. Seega mokk maha.
miks, miks 28. veebruar 2018 11:48
Kui maja on registreeritud firma nimele, siis on ostetud firma raha eest. Kui oleks enda raha eest, siis oleks enda nimel, nii lihtne see ongi. Kui firma peaks pankrotti minema, läheb ju maja võlgade katteks müüki.
28. veebruar 2018 12:11
...ja arvatavasti kodukulud (küte, elekter, internet) pannakse ka firma kuludesse ja kõik annetajad on rõõmsasti neid kinni maksnud. Vabandust, aga iga inimene ostku oma kodu ikka oma palgatööst teenitud rahaga ja maksku oma palgast kodukulud.
Kodutunde saatel nüüd vähemalt neli annetajat ja vaatajat vähem. Tänan, aga ei soovi sellist projekti enam toetada! Kui raha on nii palju kogunenud, et "heategijad" saavad omale maju osta, siis miskit on siin valesti. Aga eks lüüakse natuke vahtu, ja küll tegutsevad rahumeelselt edasi.
Bla 28. veebruar 2018 12:41
Õhtuleht teeb täiesti ebainformatiivse artikli ja kõik tormavad järeldusi tegema. Me ei tea kuidas saate rahastamine toimub, seega pole alust kedagi süüdistada. Võimalik on, et kanal maksab selle eest reklaamirahadega. Võimalik, et ka saadet materjalidega toetavad firmad maksavad veel peale, et pildis olla. Selle võiks enne selgeks teha.
To Bla 28. veebruar 2018 15:01
Aga kuhu siis meie annetused lähevad? Kui palju on üldse annetusi kogunenud? Mida on annetatud rahaga tehtud? Kui palju on annetetatud raha eest kodusid korda tehtud? Eelarved? Kas annetustest võetakse raha ka saate tootmise jaoks?
Küsimused, küsimused, küsimused.
Kuid kus või kes peaks vastama? Kas Kanal 2? Kas proua Nilov ja Kodutunde tegijad?
Igatahes kahtlase mulje jätab, et sel moel endale maja on ostetud. Ootaks selgitusi!
vaataja 28. veebruar 2018 10:15
Kahju aga minu annetused jäävad nüüd ära!
naine 28. veebruar 2018 10:33
sinu annetatud 5 euroga ei saa isegai 2 pätsi leiba osta, seega rahune maha
Mati 28. veebruar 2018 11:16
Aga neid 5 euroga annetajaid on terve eesti täis. Ka mina olin. Enam ei ole.
troll 28. veebruar 2018 11:17
naine 28. veebruar 2018 10:36
Uskumatu kui pöördesse lähevad inimesed kui kuulevad, et keegi heategija ei ole ka ennast unustanud...Kas teil nagu üldse häbi pole? Kus on nüüd need, kes endale elamised said Kodutunde abiga? Miks te vaikite? Häbi on eestlaste pärast, no nii kadedad...Inimene peab ju ka tasu saama tehtud töö eest, või arvasite, et tema ei tohigi elada? Uskumatu lihtsalt!
Mida veel 28. veebruar 2018 11:01
Loomulikult peab olema häbi inimestel, kes kommenteerivad annetatud raha ebaotstarbelist kasutust, aga mitte inimestel, kes häbitult teiste raha oma taskusse ajavad. Demagoogia tipptase.
28. veebruar 2018 12:30
Kust sina tead mis rahade eest see maja soetati? Inimene saab kanal 2 palka ka. va ajukääbik
No kuule 28. veebruar 2018 14:27
Esiteks ei ole Kodutunne mingi niisama heategija. Nemad saavad kanal2-est raha ja selle eest palka. Kui sina palkad majja ehitaja siis maksad talle. JA neile makstakse ka. Ja kogu lugu. Heategevus on see, kui midagi vastu ei saa. Seega Kodutunne pole heategevus. Aga ok, saan aru, kõik tahavad elada. Aga sellise maja ost on üle piiri minek ja ülim nahjhaalsus. Eriti veel arvestades, et selle firma ainukesed sissetulekud ilmselt ongi Kodutunde tulu ja annetused. Iga saate lõpus kurdetakse, kuidad neil pole raha, et peresid aidata. No ikka on küll ju. Järelikult on tegu lihtlabaste valetajatega. Ja üldse, Niilov on vana pätt ju. Ma pole isegi eriti üllatunud selle artikli üle.
Rumalad olete olnud. 28. veebruar 2018 12:30
Mul süda rahul, pole ühtegi senti nendele annetanud, kuna on ammu teada, kuidas need asjad käivad.
Ehitaja 28. veebruar 2018 10:03
Tere. Vaadake seal ehitajad kõik uued näod tutvuste kaudu. Vanad ehitajad löödi kõik minema, et ei pidanud suud või firma saladust. Kui ei usu näete ju enam ei ole seda kena neiut maalrit jne. Mina tahtsin sinna tööle minna kuid ei võetud. Mina ise olin rumal, küsiti kes teid soovitas siia. Mina rumal ütlesin sõbra nime kes seal töötas. Oligi kogu kodutunde moos. Otseselt ära ei öeldud aga öeldi, et CV i seisab ja meie teatame teile. Jäädki ootama seda teadet.
Annetuste 28. veebruar 2018 10:02
kogumine on äri nagi iga teine.näidatakse sutsu raha andmist abivajale. Edukast äritegevusest võivad rääkida teisedki annetusi koguvad inimesed. Nii see on. Aga eks inimesed saavad targemaks ja on lootust , et seegi ( inimeste abil rikastumine) äriplaan kord kokku kuivab
heh 28. veebruar 2018 10:32
Kui meile pole esitatud täieliku aruandlust kust tuleb raha ja kuhu kulutatakse siis ei saa me juu lihtsalt pealkirja järgi inimesi järjekordselt süüdimõista. Loomulikult on vaja juriidilist keha . et toimetada kõigi alltöövõtjatega, see ,kes seda teeks eraisikuna oleks juu puhta loll , niisama pole mõtet ka riigile raha kinkida mitte millegi eest.

aux 28. veebruar 2018 09:47
seal käib ikka kõva raha kõrvale minek et inimesed tulevad töölt ära ei julge seal töötada.
28. veebruar 2018 09:42
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
moded 28. veebruar 2018 10:04
ise samasugused. miks muidu kaovad öhe kommentaarid. 1 suli kaitseb alati teist suli. eesti rahva vanasõna.
alatu 28. veebruar 2018 09:41
See on küll ikka räige näkkusülitamine, "suur" heategija ostab pea 300 000 euriga kinnisvara sama firmaga milega annetusi kogub. Masendav lihtsalt, mis siin riigis toimub...
aga õrge annetage 28. veebruar 2018 09:47
siis 28. veebruar 2018 11:52
ei saa ka abivajajad.
Inimene 28. veebruar 2018 09:36
Vot miks mina ei anneta kunagi. Kahtlustasin koguaeg et nii nende rahadega ümber käidaksegi
ka inimene 28. veebruar 2018 10:04
Mul olid ka kogu aeg kahtlused. Siiani ostsin Kodutunde ristsõnu, vaat nüüd ei taha neist enam midagi kuulda.
28. veebruar 2018 11:06
Elavad tänaseni telkides ja vineerist onnides 28. veebruar 2018 09:20
Nõrk tase. Venemaal panid 2 meest kosmodroomi ehituselt 75 miljonit $ tuuri.
Mati 28. veebruar 2018 11:19
Arvo tõlgi ära ka oma jutt.
tähendab 28. veebruar 2018 09:37
Ka meil jätkub järgijaid ja õppimiseks veel ruumi on. 10 milline tähis on juba maha pandud. Arengu jätkudes pole ju välistatud ka 75 millised liigutused.
arvamus 28. veebruar 2018 09:50
Oss trumpab nad üle, riigile juba 100 milj kahju tekitanud.
Arvo 28. veebruar 2018 14:51
Vaflöör mati lasi minu kommentaari kustutada, et kirjutasin rumalatelt tulebki raha üra petta või võtta. See mati on keti pandud jämejalga põllule ei saa enam eesti keelest ka aru.
lll 28. veebruar 2018 09:17
Heategevusega võivad tegeleda ainult rikkad, kellel ei ole enam midagi vaja peale hingeõnnistuse. Kuidas saab kommunalka elanik aidadata elamispinnaga hädas inimesi?
28. veebruar 2018 10:14
Vaestel inimestel on teistest kahju, püüavad aidata. Tunnevad, kui halb on vaesus, soovivad aidata veel vaesemaid, tunnevad kaasa. Niilov, ja teised taolised tänapäeva "heategijad", neil pole kellestki kahju. Kasutavad ära teiste inimeste empaatiat, heategevus argumendiks, et lihtsatelt viimane rahake kätte saada, siis näpuotsaga abivajajatele, lõviosa omaenda põhjatusse täitmatusse ta gu men ti.
Oh, noh, jah. 28. veebruar 2018 09:12
Kust otsast nüüd pihta hakata või kuidas öelda. Venelase moodi see 300 000 on kõik melots. Võtame näiteks või KAPO, seal või sinna on eraldatud sellised rahad mida ei tea isegi president. Need Kuuuuriad, radarid, pealtnägijad keegi ei pääse sinna ligi ega Katrin Lustid. Neid summasid kuidas kasutada ei võta keegi kinni. Öeldakse väga lihtsalt kasutatakse jälitamiseks summad lõunasöögid, bensiinid eriautotele kus on omad isiklikud või tea kelle ja keda toidetakse restoranides. Võtame politsei peadirektori saaga nende saabaste, kummikute, lampidega mis osteti lihtsalt kõrvaklapid oma otstarbeks. Siiamaani avalikustamata Eston Kohveri suured summad mis olid taskus, kas see oli tema isiklik raha ja mis sellest rahast sai. Maksumaksja rahad lihtsa vastusega riigi saladus. Vaadake riigikogulasi teisi asjapulki Soojatel maadel igasugused villad valvetega jne. Ei taha siin nimesid nimetada turvafirmade, spordialadega presidendid kes võiksid ilma kohtuta eluks ajaks trellide taha panna. Vaatame kas kommentaar läbi läheb pärast kirjutame edasi.
aiku 28. veebruar 2018 09:11
Ei vaata juba ammu seda saadet kus rõhutaksegi intervjuudes tunnetele ja halvale elule, et annetajaid koguda

maja on leebem variant 28. veebruar 2018 09:05
Kui me vaatame perekonnaseadust, siis on asi ikka päris hapu. Et oma eluga toime tulla, eeldatakse pea olemasolu lisaks oskust varastada.
Nihverdatud maja, kah nüüd asi!
28. veebruar 2018 08:58
Olles ise kunagi Kodutunde saates oma perega osalenud.Võin julgelt kinnitada et kõik ehituseks saadavad materjalid saadakse tasuta annetuste näol.Meie elamispind oli peale Kodutunde saate remonti eluohtlik.lastele. SeeJu ammu teada et Nilov paneb k6ik.need rahad oma tasku.SEEGA EDASPIDI KES TAHAVAD MINGI PERE JAOKS.ANNETUSI TEHA.Käige kohalikus omavalitsuses ja uurige otse vallast abivajaja pere kontakte
Meie elamispind oli peale Kodutunde saate remonti eluohtlik.lastele. 28. veebruar 2018 09:29
Peale Kodutunde saate poolt tehtud remonti muutus teie elamispind lastele ohtlikuks? Käisid ja plätserdasid veidi?
Kurb 28. veebruar 2018 10:38
Ka minu sugulase sõbrad palusid selle saate abi.Sugulane siiani tatistab ja on kurb ,väga halvad mälestused,Sõbrad lõpuks ise hakkasid raha asju uurima ja tuli päris üllatavaid asju välja,Proua Nilov oli nii purjus päeva lõpuks oma värskast jäänud ,et voodihaige pandi ratastooli ,Et proua Nilov saaks kainemaks magada.Väga kurb,kui selline on abistajate heategu
niisiis 28. veebruar 2018 08:55
Mind häirib eesti inimese rumalus, eesti inimene on nõus maksma suurt summat nõukaajal ehitatud mõtetu käraka ja ka kaasajal papist ehitatud käraka eest. Minnakse 30a. panga orjaks, ma saan aru kui sa ostad kvaliteetset kinnisvara, aga te ostate ju gräppi kokku ja arndaja muudkui ehitabki odavamaid ja kipsist. Üürihinnad on olematud, eestis on 1800 korterit üürile anda, ja te muudkui ostate kokku lootes teenida. See on nagu püramiidskeem mis kukub ühel päeval lihtsalt kokku ja õige hind loksub paika.
pähh 28. veebruar 2018 09:11
pappi pritsib eikuskilt,siis ei oma hind mingit tähtsust..
armastusega võidad,võid püsikorraldusel klikkida!!
Wheeler dealer 28. veebruar 2018 08:53
Võiks olla nagu popis autosaades wheeler dealer. Kus taastatud auto kohta antakse iga saate lõpus kulude ja tulude aruanne.
arvamus 28. veebruar 2018 08:48
Kui annetada ei ole võimalik otse abivajajale ,siis kuhugile raha kandmine ei tähenda seda ,et saavad need inimesed ,kes seda tõeliselt vajavad. Kui Nilov on abivajajate raha tõesti oma otstarbeks kasutanud ,siis ega tema elu seal majas ei saa kindlasti olla õnnelik. Selline asi ei jää karistuseta.
28. veebruar 2018 10:17
On, on, ei ole see esimene kord.
ainult rahu, ütles Karlson 28. veebruar 2018 08:43
Ja kuidas siis eduka ettevõtmise omanik elama peab? Terve riigi valitsus ja riigikogu nii elabki. Nendele annetused on ainult maksudega sisse programmeeritud, vahel lisandub kilekotiga juurde.
Tilidon 28. veebruar 2018 09:40
tahad siis väita , et meil eksisteerib ka seaduslik vargus, ehk nagu venelane ütleb - bor v
zakone ?
mis siis nüüd 28. veebruar 2018 08:35
paremaks on läinud,piirid on ainult lahti ja see on tore. Inimeste palk ja pensionid on nii väikesed ,et selle eest ei saa elada ega ka surra.Valitsus on kohutavalt ülekohtune.
Ilona Vene 28. veebruar 2018 08:34
Terehommikut. Kuidas Teie inimesed veel aru ei ole saanud siiamaani. Kõik need toidupangad, kirikud, laulusaated jne. See kõik hakkab juba riigitasandist võtame või NO 99, käsi peseb kätt ju igal pool. Oi vabandan pean kiiresti lõpetama.

Mullivann - sullivann 28. veebruar 2018 08:31
Inimeste abistamine "sellistes" saadetes ongi teisejärguline - puhas buziness
Ja 28. veebruar 2018 08:30
Mõistan, et majaost tekitab segadust, kuid antud hetkel on põhjust kahelda vaid tehingu enda seaduslikuses mitte selles kas tegu on annetajate raha eest ostetud majaga. Ilmselgelt ei ole ju! Kanal 2 ostab firmalt saadet sisse ja omanik saab sellest kasumit, kes tahaks tasuta lihtsalt heast südamest aastaid tööd teha. Inimene peab ise ka millegi eest ju elama. Ja mis puutub sellesse teise korterisse siis see on küll õhtulehe poolne asjatu nuuskimine. Inimesele tehakse head ja seadusesilmis ka kõik korras. Firmal on kinnisvara ja kõik. Rohkem rõõmu ja vähem kadedust teile kõigile! :)
mina 28. veebruar 2018 08:56
Siis ostaks Nilov selle ka oma nimele. Ja maksaks selle eest ise. Lihtne
28. veebruar 2018 09:38
Kas proua tuli siia ise ka kommenteerima?
Ehk riputaksite siis kusagile üles annetustena saadud summad, projektide eelarved jms? Kõik ju aus ja pole midagi varjata?
Kuid selle saate suhtes on tekkinud suured kahtlused, eriti kui kuuled, kuidas tasuta saadakse materjale ja firmade käest küsitakse veel reklaami jaoks suuri summasid, nii et miks neid annetusi veel vaja on? Ehk selgitate? Senini kuni pole selgeid vastuseid annetuste kasutuse kohta, pole ka rohkem plaanis Kodutundele annetada!
nooo 28. veebruar 2018 08:26
kindlasti ei ostetud seda maja annetuste eest. on ettevottel ka puhas kaive mis saadet muues kanal2 saab. maksuamet ju soovib ettevottelt erisoodustus maksu maja kasutamise eest kuna juhatuse liige elab sees. maja ma kull ettevottele ei ostaks kus ise sees elan. sinna voib ju maksuamet sisse trampida kuna kuulub aritegevuse hulka. teiseks esimese hagiga arestitakse maja...
suure tõonäosusega 28. veebruar 2018 08:41
trampiski ja pagendati kodust indiasse asjatama...
muidu poleks lugu ilmunudki.
Mari 28. veebruar 2018 08:23
https://www.inforegister.ee/11954429-OUETUBA-OU
Riiklikult tasutud maksud: 3 026,78 € ja tööjõumaksud: 2 395,25 €
Käive summas: 129 151,02 € ja töötajate arv: 2
Prognooskäive 2017 ~ 351 000,00 €
Nojah, selle firma poolt maksud palgast ostab lõdvalt endale basseiniga maja ja jõuab veel ühe või mitu koduabilistki palgata. Või vähemalt saate tegijad tahavad panna meid, annetajaid, nii arvama. Kas keegi jääb nendega eriarvamusele?
Nali naljaks, aga kui kuulsin ühelt saates osalevalt firmalt, kuidas nad pidid suuri summasid maksma, et ehitusmaterjale remondiks "annetada" ja mismoodi see värk seal käib, siis peale seda pole seda saadet enam vaadanud, sinna annetanud ega selle saate tooteid ostnud. Abivajate aitamisest ei tohiks teha enda nuumamise projekti! Kuid seoses selle saatega:
Kas mitte hiljaaegu ei läinud üks remonditud maja põlema? Tekib küsimus, kui korralikult on töid tehtud?
Kas kusagil on näha iga projekti eelarve ja kulude aruanne, et annetaja saaksid veenduda, et nende poolt annetatud raha on kõik õigesse kohta läinud ja seda pole kusagile vasakule suunatud?
28. veebruar 2018 09:02
Annetad materjale ja annetamise eest peab veel ka lisa maksma et üldse annetad.
28. veebruar 2018 09:47
Üks sõber rääkis mõni aeg tagasi, et nad tahtsid selle saate jaoks ehitusmaterjale annetada, et abivajajaid ka omalt poolt kuidagi abistada. Suur oli nende üllatus, kui neilt küsisid raha, et annetust vastu võtta. Absurdsuse tipp ju! Hakkasin siis juba selle jutu peale selle saate ja saatetegijate eetilisuses kahtlema.
Loodetavasti on nüüd vaatajatel roosad prillid eest ära võetud ja nad saavad aru, et tegu on pesuehtsa reklaamsaatega, millel pole heategevusega just palju pistmist. Heategevust on vaid selleks vaja, sest see müüb ja haledad lood panevad inimesi lahkesti annetama. Nüüd siis on teada, kuhu meie annetused on läinud. Süüdimatud inimesed. Kurb. Kõva mats kõikidele annetusprojektidele, sest paneb teisteski kahtlema!
siss 28. veebruar 2018 11:10
Miks ei tee Sa endale õigeid järeldusi ja kukud süüdistama. See ÕUETUBA OÜ oli ainult annetuste kogumiseks loodud firma , telesaate tootmiseks on teine firma , kust saab pr. Nilov oma sissetuleku.
est 28. veebruar 2018 12:08
Mis selle teise firma nimi küll võiks olla? Kas Nilov on sel firmas palgatöötaja? Nilovi l on ainult üks firma ja see on Õuetuba
Irf 28. veebruar 2018 08:23
Hästiorganiseerit heategevus alagb ikka heategijais endist - paras ports kogutud läheb tõesti halduskuludeks ja jõuab selle kaudu veits kleepuvate näppudega heategijate heaolu edendama, et need ikka head teha jõuaks.
Jaak 28. veebruar 2018 08:22
Eriti naiivne oleks loota, et kapitalismis liiguvad ringi ematheresad, kes muudkui aitavad ja aitavad, aga ise elavad pappkastis prügimäel.
No ei ole olemas sellist asja.
Inimesi on ju ikka aidatud suurel hulgal endiselt, miks ei võiks siis abiandja ise hästi elada?
Irf 28. veebruar 2018 09:53
Ema Teresa enda kohta käisivad jutud, et nuumab annetustega oma suguvõsa Albaanias. Lisaks muidugi see, et tema haiglates valitses äärmine vaesus ja viletsus, a kui pyhakul endal syda jukerdama kukkus, siis läks ta omaenda haigla asemel lukshaigla lukspalatisse ravile.
Ega see esimene kord 28. veebruar 2018 08:19
Põhupall on vana susserdaja
Arvo 28. veebruar 2018 08:16
Rõõm kuulda kui inimesed hästi elavad.

NOku-99 28. veebruar 2018 08:07
n-liidust virutasime kopikaid EuroopaLitsimajast aga miljoneid.
Jjaal 28. veebruar 2018 08:07
Jaagu vannitoa saagat mäletate ja lexust?
Maamiis 28. veebruar 2018 08:06
Tegu ju erafirmaga.Oma asi mis ta oma kasumiga teeb ju.Peaasi,et kõik maksud makstud!
president ütles, et eestlased ongi väga rikkad ja nende riik eriti rikas 28. veebruar 2018 08:06
vahetas elamispinna suurema vastu ja mis siin kadetseda on. Palun elage oma elu, saadeon hea ja kõik toimib. Mis te ussitata kogu aeg?
Kopkakoi 28. veebruar 2018 09:00
elaks küll oma elu, aga ei saa, sest kui raha vaja annetada, jagatakse arveldusarve numbreid ja tehakse muul viisil ajupesu, et ikka minult raha välja pressida - miks siis mul oma elu elade ei lasta ?
olen kindel, 28. veebruar 2018 19:06
et siin õelutsejad pole kordagi kuhugi annetanud
hea komm 28. veebruar 2018 08:06
Eriti armas on kuulata, kuidas saatejuht Signe Lahtein küsib "abivajaja" käest:" Kas sa tunned, et eestlase toit on teine eestlane?" Mille peale verevate kunstküünte, võltsripsmete ja kirjuks värvitud juustega" abivajaja"suure häälega vastab:" Jah, kogu aeg!". Kogu kõnelus toimub samal ajal, kui selle vastiku õgardrahva poolt kogutud annetuste eest "vaesele abivajajale" kodus remonti tehakse ja sisustatakse. Saatejuht võiks mõelda, mida suust välja ajab.
Est 28. veebruar 2018 08:13
Aga mida ta valesti ütles,eestlane on kannibal. Parim toit on teine eestlane,ehe näide see kommentaarium.
kannibal 28. veebruar 2018 08:56
Kannibal annetab Kodutundele, Vähiliidule, Üleannetusele, Jõulutiunnelile, haigete laste raviks, Haiglatele sünnituslaudade ja kuvööside jaoks. Eestlane on tõesti südametu kannibal, julgeb küsida, kuhu tema annetatud raha läheb.
Est-le 28. veebruar 2018 09:04
kuid see kannibal on annetanud OMA RAHA sellele tänamatule...täiesti võõrale ja siis julgeb öelda, et eestlane on parim toit teisele eestlasele- uskumatu!
Est 28. veebruar 2018 12:03
Näita oma annetused ette,tavaliselt kõige suuremad kisajad pole sentigi annetanud.
12:03/ Sinule nilov 28. veebruar 2018 14:09
või, peaksin mina midagi näitama.Aga palun, keskmine sõrm!
28. veebruar 2018 08:22
Kas elektrik Tanel Lahtein on ta mees või sugulane? Kunagi see sell reklaamis ennast kõrgeima pädevusega elektrikuna, kuid tausta uurimisel selgus et polnud vastavat kursustki läbinud.
to 8,06 28. veebruar 2018 09:05
nägin ka seda saadet ja olin annetanud neile palju kordi. Seda repliiki kuulates ja kunstripsmetest plõksuvaid silmi vaadates solvusin väga. Töötan kahel kohal ja ei ole kunagi kelleltki midagi kerjanud, samuti ei kanna kunstripsmeid sest prioriteedid on elus teised - parem annetan abivajajatele kui välisesse ilusse (?). Peale seda artiklit ei vaata enam Kodutunnet kunagi, rääkimata annetamisest.
28. veebruar 2018 09:05
Eks kogu see saade ole üks suur muinasjutt. Naine muudkui sünnitab lapsi ja siis kerjab, et oi, tulge tehke mul kodu korda. Ise ei saa isegi elementaarset puhtust kodus hoitud.
Olin ka varem Kodutundele annetaja, kuid mulle läks kah hinge, kuidas abistatavad nii solvavalt inimestesse suhtuvad. Tekkis küsimus, et miks siis seda projekti üldse toetada.
Ja lõppude lõpuks peab inimene ise oma heaolu eest seisma ja selle jaoks midagi ära tegema. Praegu me toodame selliseid abituid olendeid ainult juurde, kes muudkui ootavad, et keegi teine peab tulema ja kõik tema eest ära tegema ja nemad ise on lihtsalt ühed õnnetukesed, kes millegagi hakkama ei saa.
Ja nüüd tuleb veel välja, et see kõik on olnud lihtsalt üks saatetegijate nuumprojekt. Ohh, jahh.
28. veebruar 2018 08:05
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
pool 28. veebruar 2018 08:25
.................. 28. veebruar 2018 10:32
Tuleb aidata just neid,kes seda tõeliselt vajavad. Mina annetajatele ei anneta. .Kõik on nagu petised ja ronivad igale poole Volikogus üks liige kes elab ka annetustest.Huvitav kuhu ta selle annetuse eest läheb.Ta teeb toidupanka. Vaadake järgi kes kuuluvad sinna.
28. veebruar 2018 08:05
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
kuule jaagup 28. veebruar 2018 08:31
need kelledelt tuleb raha ära võtta pole sugugi rumalad vaid just ausad inimesed, kas su maailmapilt on juba nii segamini,et vargus on oskus elada ja neid võib petta.Sa mine riigikogusse tööle.
Alfred 28. veebruar 2018 09:44
Ausad küll aga ikka rumalad. Jaagupil vast parem suurema palgaga koht kui riigikogu. Minu meelest riigikogus kõige ausamad inimesed koos presidendiga. Vaadake ikkagi 1500 inimest läks presidenti kätlema ja kui reporterid küsivad enamus kõik ikkagi kui hea see riik on. Ainult joodikud põrutasid Lätti. Miks sina väkesepalgaline või töötu riigikogusse ei lähe.
Alfredile 28. veebruar 2018 15:13
sinu viimasele lausele vastuseks: sinna ei minna, sinna lausa trügitakse.
NO 28. veebruar 2018 08:00
siin arvab ja kirjutab küll iga üks oma rikutuse tasemel.Öeldakse,et varas kahtlustab ikka varast.Tundub,et on õige.

Hmm 28. veebruar 2018 07:52
Sestap ma sisseoste tehes väldin teadlikult kaupu, millel kodutunde kiri peal, annetustest rääkimata...
aadu 28. veebruar 2018 08:09
aga ta myys oma ridaelamu ja ehk pangalaenuga lisaks ostis
Kuule Õhtuleht 28. veebruar 2018 07:47
Olge nii kenad ja vedage oma kannikad siit turul minema, sest TEIE arvates võite kirjutada kõike mida sülg suhu toob. Meie kui vaatajad-lugejad kes teie kasuminumbreid toodavad peavad olema vait. Kas siin ei ole mõttekoht?
tee prokuratuurile avaldus 28. veebruar 2018 07:54
ja nõua oma õigusi seal,mitte kommentaariumis!
Mina olen 300 euroga elajas;) 28. veebruar 2018 07:33
sest olen pensionär ja ei vääri ju suuremat raha,aastate eest annetasin alati,nüüd enam ei iialgi,sest ma ei usu , et need annetused lähevad abivajajateni.
see ammu teada tõde 28. veebruar 2018 07:47
kahjuks vastab tõele
Õhtuleht? 28. veebruar 2018 07:29
Nilov elas ene ridaelamus, müüs selle maha ja ostis maja, mis siin nii imelikku on?Kas saatetegija -produtsent peaks ise põõsa all elama? Teeb ju ka tema tööd, mille eest saab palka, kas tal on keelatud töö eest palka saada, kuidas küll nii haiged kommenteerijad siin on kas mingi raha väärkasutus tõestati? Sellest pole juttu ainult üks lahmimine, Õhtuleht, Delfi....
mats maalt 28. veebruar 2018 07:52
see, et müüs ja ostis pole probleem. Probleem on selles, et Nilov või kes ta iganes on asub(s) sinna majja elama. Ja vasturääkivus tekkib sellest, et antud firma elatub ANNETAJATE rahast. See, et teenib lisa formaadi müügist või saab tulu reklaamist on siinjuures tähtsusetu kuigi antud summad võivad olla kordi suurem kui annetatud summad. Eelkõige peavad inimesed endale EETIKA paika panema, et mis on mis ja kuidas siis käituda.
kampsun 28. veebruar 2018 08:10
mul ka firma oma majas ,kas ka pettus
Laine Murdja 28. veebruar 2018 14:59
Lammas ei tea ilmselt güberneetikast midagi, selle eest ta teab mis on küberneetika...
Kas 4. märts 2018 16:16
tõesti on teil olemas selline lammas, kes teab mis on küberneetika? Braavo.
kirik riik ja nende katus 28. veebruar 2018 08:10
elab samuti annetustest...miks ta peaks omasid puutuma?
Ehitaja 28. veebruar 2018 22:16
Kõigepelat tuleks kapo- t ennast uurida.
Nipik 28. veebruar 2018 09:11
See saate formaat eeldab, et asi oleks mitte ainult ise aus ja läbipaistev vaid ta peab sellisena ka näima!
kirjutan nii ,nagu ÕL tahab . 28. veebruar 2018 07:20
nüüd vaatan .kas lastakse läbi ---.Kiidan saadet ----.Kui nüüd komm .läbi läheb ,siis ÕL kahtlane tegelane artiklites .
Killu 28. veebruar 2018 06:57
No mul lihtsalt pole sõnu....päriselt ka.

Põrguvürst 28. veebruar 2018 06:53
annetage aga rõõmuga,,et ikka veel autosi ja soojamaa reise saaks ka teha
maja omanik 28. veebruar 2018 06:08
Kui müüd ühe kinnistu ära ja ostad teise, mis siis selles imelikku on. On siin keegi faktiliselt tõestanud, et raha tuli "Kodutundest". Oli keegi notari juures kui tehingut vormistati ja raha loeti. Kõik on sellised tarkpead et anna olla. Lugege enda raha, mitte võõraste oma.
28. veebruar 2018 06:56
Mingis mõttes on Teie öeldu õige!
kodutunde produktsioonifirma ostab 28. veebruar 2018 07:11
kuidas saab raha tulla siis mujalt?...
nilov tegi omale kodutunnet?...
kelle enda raha peab lugema?...
annetajate oma?
maja omanikule 28. veebruar 2018 07:15
omad samasugust maja tarkpea?
? 28. veebruar 2018 07:23
kas annetati siis nilovite pere eluaseme toetuseks?!
osaühingu alt skeemitatakse 28. veebruar 2018 07:34
samamoodi,niinagu maja omanik seda teeb...
kuid annetuste alt vargus peaks olema kriminaalkuritegu,mitte kelmus.
miks? 28. veebruar 2018 09:09
aga Kodutunne loeb ju minu raha ka, kui annetusi ootab(nõuab) !
Nilovimutt 28. veebruar 2018 14:16
hoiaks suu kinni parem, näid targemana. Kaeva auk sügavamaks, pehmem maanduda!
oled 28. veebruar 2018 18:49
rumal see on firma nimel. kuidas kyll möningatele kohale ei jöua
äh äh äh 28. veebruar 2018 05:52
paras lo--ideleannetajatele
28. veebruar 2018 05:49
Heategevus on ainult äri.
Ants 28. veebruar 2018 05:21
Miks firmale selline maja ja miks elab seal eraisik.
Miks küll varastatakse koguaeg inimeste tagant nii valitsus kui firma omanikud
Jube punt.
miks ta 28. veebruar 2018 07:14
viimane suli on? elab hästi ju.
miks 28. veebruar 2018 07:47
Selle asja nimi on käibemaks 20%.
Lollidel tulebki raha ära võtta. 28. veebruar 2018 03:00
Mis te arvasite et kõik raha läheb õigesse kohta lambad siin😁
mitme aasta töö vili 28. veebruar 2018 02:32
pm kui näidata pangale aastate tulu tonnides eurides oma firma kontole laekunud(kanditud,annetatud) raha, siis pole mingi probleem selline "villa" sebida, ta oma palka pole olemaski aga paber kannatab kõike. Skeem on hea, osta järelmaksuga ükskõik mida ja "pimedad annetajad" imevad näppu.

bisnis heategevuse sildi all 28. veebruar 2018 01:26
Meenub üks ammune juhtum, kus ühe Laari partei endise liikme veetud heategevuslik kirikukontsertide sari üritas ühele neile peavarju pakkunud kogudusele vaata et nõuet esitada. Kirikulised annetasid sellel kontserdil üle 22 000 krooni, kuid korraldajad kuulutasid hiljem bravuurikalt, et nii väikese tulu pealt ei saa nad küll sentigi heateoks loovutada, rääkimata kompensatsioonist koristajatele jt.
eiei 28. veebruar 2018 06:54
Jaanika 28. veebruar 2018 01:12
Pole vj kohe lahmida.Saade on ju populaarne.Eestlastele meeldib vaadata,kuidas parmud,kehvikud ja neandertaallased elavad kusagil urgastes.See lõbustab televatajaid ja lohutab paljusid:Näe,elatakse veel halvemini,kui meie! Seda saadet on järelikult vaja.Üldse on igasugu meelelahutust rahvarämpsule vaja.J tore,kui meelelahutajad ka raha teenivad.
kapsas 28. veebruar 2018 00:59
Firma ju müüb oma toodangut telekanalile - sealt tuleb hea raha, sest saade on populaarne ka (nagu ka kommentaaridest näha). Mis siin annetustest rääkida :)
mis teha 28. veebruar 2018 05:53
kui suurem osa ei saa aru sellest
Mina sain küll kohe aru 28. veebruar 2018 08:29
et firma oma toodangu müügist väga edukas ja sellepärast ei ole mitte kunagi neile ka annetanud. Ei ole ka pidev saate vaataja.
nurrmees 28. veebruar 2018 00:46
ei. kõik need pisarakiskujad on ühesugused. kui tsunami Haitist üle käis, siis tehti ka korjandused jms. auditist selgus, et erinevate abistavate organisatsioonide ülalpidamiseks läks üle 95 protsendi annetustest. ainult 5 protsenti jõudis abivajajateni...
Elavad tänaseni telkides ja vineerist onnides 28. veebruar 2018 06:16
Eesti eraldas ligi 7 miljonit EEK-i, Abi kogusumma oli 10 ... 17 miljardit $.
eiei 28. veebruar 2018 06:56
Juutide kannatuste kompenseerimiseks loodud kongress, mis samuti hiigelsummasid saanud, pole tegelikele kannatajatele midagi kandnud, ainult sionistidest liidrid on omavahel miljoneid-miljoneid jaganud.
juga 28. veebruar 2018 00:42
Selle produtsendi ja saate suhtes juba ammu mingid kõllid liiguvad ju. Kui vahetada saatejuhti, tootja ju ikka sama saatel.
Villa 28. veebruar 2018 00:26
Kunagi ammu, kui keegi hoiatas selle produtsendi eest, sest raha kanditi kõrvale. Nüüd on tulemus käes.
niion 28. veebruar 2018 06:07
Kes meil elavad hästi? 28. veebruar 2018 00:10
Sulid, vargad, petised. Olgu selleks mees või naine, ikka käsi pikalt ees. See pole väljamõeldis vaid reaalne elu ja kahjuks ametnikud on nii korrupeerunud, et toimub automaatne ringkaitse kui midagi välja hakkab imbuma. Vaadake kordki endaga tõtt.
Jaanika 28. veebruar 2018 00:21
Kes meil elavad halvasti? Vastus: joodikud elavad halvasti. Joodikutelt tulebki raha ära võtta.Punkt.
28. veebruar 2018 06:24
Just sellepärast ma ei annetagi, et rahad kandivad sulid endi heaolusse!

Mees 28. veebruar 2018 00:09
Mida Õhtulehelt veel oodata kui kollast artiklit. Võrrelge seda nüüd T.H Ilvese talumajaga. Üürib iseendale ja maksumaksja maksis kõik kinni. Kas oli ebaseaduslik. Estonian Air-i pankrot, kus riik kandib vara ümber. Kas on seaduslik?
Mida te veel soovite, kui valitsus annab eeskuju, kuidas elada, siis rahval ei jäägi muud üle, kui sellest õppust võtta.
Jaanika 28. veebruar 2018 00:08
Olgem ausad- Kodutunne on meelelahutuslik saade, kus korralikud ja jõukad inimesed saavad teleri ees vaadata ja irvitada,kuidas kehvikud ja neandertaallased oma onnides elavad. Lõbu pärast visatakse kehvikutele mõni euro, Kanal2 ja produktsioonifirma teenivad meelelahutussaatesse reklaami müües raha. Ongi kõik.
Hahhaaa 28. veebruar 2018 00:45
Jaanika on ise elles firmas palgal ja nüüd aktiivselt kommib1
Jaanika 28. veebruar 2018 00:53
Mul on rikas vanamees ja ma ei tegele sellise nüristava ja mõttetu asjaga nagu TÖÖ! Tööd tehku kehvikud ja neandertaallased. Ja ütlen kohe ennetavalt:Ei tee ka seda vooditööd,mu vanamees juba sellises eas,et seal pole mõttetki üritada, hea et või suus veel sulab.
Tagajärjed on näha 28. veebruar 2018 09:42
Jaanika/ 00:53 28. veebruar 2018 14:22
Kui see kõigevanem amet nii hästi sisse toob, on loota, et rentslis lõpetad. Ära hõiska enne õhtut pornostaar!
Enne mõelge 28. veebruar 2018 11:26
See üllas idee ongi Nilovi oma. Tema äri ja annetajad peaksid mõtlema kuhu raha annavad. õuetuba on kasumit teenv firma nagu kõik teised - kasumit teeniv mitte heategevus.Tädil oli hea äriidee ja külm süda, ilma selleta abistades oleksid pankrotis.
Kui see nn meelelahutuslik saade, 28. veebruar 2018 01:09
siis on sinuarust õigus virutada annetatud raha.
kõik virutavad samamoodi 28. veebruar 2018 06:12
parteid,riik,kirik,lotod...ja irwitavad sulle näkku...
vabadus pole iseenesestmõistetav ja paitavad kõhtu.
Täitsa lõpp! 28. veebruar 2018 00:01
Seda on ennegi räägitud, et Nilov paneb raha oma taskusse. Alles oli üleskutse, kui oli vaja 5 lapse ema matusteks raha, anti firma konto nr. mitte pereisa oma.
Jaanika 28. veebruar 2018 00:04
Pereisa oli kehvik. Kehvikutele ei tohigi raha anda,nad joovad selle maha. Raha peab vastutustundlike inimeste käes olema.
ja mis 28. veebruar 2018 07:17
nad selle villaga teevad? ketravad l6nga v?
28. veebruar 2018 07:27
Sa jaanika mine võta rohud ära!
mina... 28. veebruar 2018 09:02
Jaanika 00.04 kommentaaris on 1 sõna väga õige, aga arvake ise, milline see õige sõna võiks olla.
28. veebruar 2018 09:49
jah 28. veebruar 2018 15:32
Miks ma lahkusin Eestist? 27. veebruar 2018 23:59
Lolliks keenud konnatiigis pole võimalik lihtsalt elada. loe ja imesta. Inimene tegi firma. Läbi selle firma on saanud paljud abi. Inimene teeb koostööd telekanaliga, kust tulevad isiklikud tulud. Ostis omale korraliku elamise. Ja kohe varas valmis. Kohe pinnuks silmas. Kas Ta peaks perele koerakuudi ostma ja hakkama annetusi küsima? Kui firma toob küllaldaselt sisse, et endale korralik elamine lubada, siis miskipärast kargab terve kade ühiskond kallale? Mis mõte on pidada firmat mis sisse ei too?
Enamus vihkavad edukaid, aga ise ei viitsi mittemidagi teha. Kõik kellegi saavutused lähevad kõigile korda. Vot selle pärast läksingi. Ja mul pole mitte ühtegi eestlasest alluvat.
Ega 27. veebruar 2018 23:26
pole vaja kohe kadedusest roheliseks minna. Kas keegi teab üksikasju? Võimalik,et Kristi Nilov ostis selle maja laenuga ning maksab nüüd 30 aastat. Ja ega ta produktsioonifirma ometi pea kahjumiga töötama? See ei tähenda seda,et ta Kodutunde saate annetusi varastab. Annetuste raha läheb tõenäoliselt 100% abivajajatele, produktsioonifirma ja Kanal2 jagavad omavahel saate reklaamiraha,sellest ka kasum. Minu arvates aus kõik.
no jahh 27. veebruar 2018 23:42
Vat Kristi Nilov ei ostnud seda maja laenuga. Maja ostis firma ja kui on laenud siis maksab firma laene. Kuna Kristi elab firma omandis olevas majas siis ta peab maksma riigile selle eest erisoodustus maksu. Kas maksab, ei maksa.Frimas on palgal 2 töötajat kelle brutopalk on 800 eur. No ärge ajage naerma, kes sellise palga eest töötab ja teeb saateid televisioonile. Lihtsalt jäetakse tööjõumaksud riigile maksmata!
Igatahes on see juba Maksuameti rida kes selle firma ka peatselt ette võtab!
arumaisaa 28. veebruar 2018 12:43
1.Miks peab (põhitegevusena?) annetusi koguval firma olema oma maja, eriti kui seal on vaid 2 töötajat? 2. Miks Kristi Nilov müüs endale kuuluva ridaelamuboksi, asemel ostis maja, mis kuulub firmale? 3. Kui see ei ole skeemitamine ja rahvale puru silma ajamine, mis see siis on?
üksikuid asju ei tea 27. veebruar 2018 23:45
aga üks asi on küll kindel. Sellist maja 700 eurise palgaga ei osta.
maksud 28. veebruar 2018 00:25
ära aja segamini palka/eraisikut ja firmat.Kui maja osteti firmale,siis maksab laenu eest firma aga mitte palka saava isik.
aga 28. veebruar 2018 07:56
Maja on Nilovi nimel,mitte firma.
Lisaksin: 27. veebruar 2018 23:55
kedagi ei tohi petiseks tembeldada lihtsalt oletuse põhjal.Kuna see teema majaga üles võeti, tuleks teha audit.Audit selgitab välja, kas annetuste raha on läinud konkreetse Kristi Nilovi maja ostuks või on kasutatud siiski produktsioonifirma raha (mis tuleb reklaamimüügist saatesse) ja pangalaenu.Erinevad asjad nagu. Annetuste raha ei tohi seaduse järgi kasutada mittesihtotstarbeliselt- see on kriminaalkuritegu. Mina kusagilt siin tõestust välja ei loe,et oleks annetuste rahaga see maja soetatud.
nõus 28. veebruar 2018 00:01
Kahjumiga ei pea töötama. Aga maja osteti firma nimele ja firma rahade eest.
Majas aga elab sees firma omanik. Selle eest aga tuleb maksta riigile erisoodustusmaksu, kas maksavad?Palgad firmas brutos 800 eur, ärge ajage naerma keegi ei tee saateid sellise palga eest. Lihtsalt jäetakse riigile tööjõumaksud maksmatta1
see kõik on Maksuameti rida!
nojahh 27. veebruar 2018 23:17
Kes peale sellist kelmust veel kodutundele annetab!
No see peaks ikka peast põrunud olema!
Aivo 27. veebruar 2018 23:16
Lollidelt tulebki raha ära võtta
Jaanika 27. veebruar 2018 23:16
Minule jällegi rikkad inimesed väga meeldivad.Kui inimene on rikas,ona ta ka austuse ja lugupidamise ära teeninud.Kehvikuid tulebki kurnata ja neil tagumikud lohku tõmmata.Rikkad peavadki hästi elama, vaesed halvasti.Nii on see ilmaelu juba kord Kõigevägevama poolt seatud- järelikult põhjusega.
hm, 28. veebruar 2018 00:25
täiesti okidoki et õhtuleht tolereerib kirvega ähvardamist?
Jaanika 27. veebruar 2018 23:58
Vaesed sakivad,see on ju ka fakt,eksole? Vaesed on ka muide rumalamad,kui selle kirve vars,millega sa siin ähvardad.
Vahi, vahi!? 28. veebruar 2018 00:10
Meie maal ei saa keegi rikkaks ausal teel! Kõik käib läbi sahkerdamiste, varguste ja petmistega.
Kuule jaanika, 28. veebruar 2018 00:57
ajaloos on olnud üpris palju materjaalselt vaeseid, aga oskustest geniaalseid inimesi.Aga kus üks totakas eestlanna seda võib teada, tema tarkuse kriteeriumid papi koguses.
Kuule jaanika, 28. veebruar 2018 00:57
ajaloos on olnud üpris palju materjaalselt vaeseid, aga oskustest geniaalseid inimesi.Aga kus üks totakas eestlanna seda võib teada, tema tarkuse kriteeriumid papi koguses.
Ära plära, 28. veebruar 2018 16:17
Jaanika sai küll ausal teel
vaata kallis jaanika-paanika 28. veebruar 2018 00:14
egas ikka ole, sest kirstus olles oleme kõik võrdsed ja see on juba kirjutatud aga mitte see miga sa räägid.
hm, 28. veebruar 2018 00:17
väga. väga meeldib õhtulehe erapooletu hoiak
Kuule jaanika 28. veebruar 2018 00:49
sa olen natuke totakas, aga mida sa sellest eestlannast ikka tahad, ega see nilov parem ole, ahnus ja edevus sai võimust.
to Jaanika 28. veebruar 2018 01:24
kas Robinist oled midagi kuulnud või Suurest Oktoobrirevolutsioonist, varem või hiljem ajalugu kordub rikaste jaoks ja küll sulle siis järgi tullakse.

Mnjahh 27. veebruar 2018 23:13
Kas nad selle eest ,et firma majas elavad ka riigile erisoodustus maksu maksavad?
Igatahes peaks MTA selle firma erilise tähelepanu alla võtma!
maksuamet 28. veebruar 2018 07:56
Ilus torge sipelgapessa ja neid omaarust "kavalaid" on väga palju.
Ei ületa uudiskünnust 27. veebruar 2018 23:11
See enem ei üllata. On muutunud tavapäraseks, et kui vähegi võimalik siis ikka küüned enda poole.
28. veebruar 2018 08:41
Kõige masendavam on see, et nahaalselt tõmmatakse abivajajate hammaste vahelt ka viimane paluke. Ise ooled süüdi, et elus õnne pole, peaasi et mina luxuses suplen!
tehke vähem, aga tehke IKKA! 27. veebruar 2018 23:10
"Kodutunne" algas kunagi orduajal mõttega teha l a s t e l e üks tuba, aga sellest kujunes mingi üleüldine väljaehitus. Pöörduge "juurte" juurde, aidake lapsi ja las vanemad möllavad muude vajadustega ise. Vaesus sünnitab vaesust, rumalus rumalust---vana tõde.Neid abituid, paljuski õppinud abituid, ei paranda miski.
muuh 27. veebruar 2018 23:08
kellegi kodutunne on eriti suureks paisunud.ahnus?
Kas see on Kodutunde lõpp 27. veebruar 2018 23:07
Kas peale seda Kodutundele annetusi laekub ? Või ?
Rahval havi mälu, 27. veebruar 2018 23:52
see nilovi kelm on ennegi varastanud.
mmm 28. veebruar 2018 00:27
kus on tõendid,et julged mustata.
Ja veel kuidas julgen, 28. veebruar 2018 00:44
see tädi on kindlasti oma käed küünarnukkideni annetajate rahadesse surunud.
! 27. veebruar 2018 23:02
op 27. veebruar 2018 22:55
üks asi on selline maja osta ja teine asi seda koos basseinidega üleval pidada. Eelpoolnäidatud töötasuga ei saa selle küttekulugi kaetud talvel. Pluss suure koera toit ja India reisid. Aa, autod ja sisustus ka. Need selle Nilovi firmade omad...
mmm 28. veebruar 2018 00:28
mis siia töötasu puutub,kui maja on ostetud firmale.See tähendab ,et laenu maksab firma aga mitte ERAISIK.
firma 28. veebruar 2018 08:35
omanik on eraisik. Kui osavalt kanditakse, siis teine firma ja siis veel teine firma.
no tore 27. veebruar 2018 22:48
seda eitte ma kahtlustasin juba ammu.Mingi sularahadega oli juba enne mätsimist.No rikkaks saab ikka varguseg Pole enne kuulnud ,et keegi ausa tööga keegi rikkaks ssab .Mina igatahes ei anneta enam kunagi.Vargad ja sulid on eesotsas.

... 27. veebruar 2018 22:43
Lõpuks tuligi välja, et ega niisama neid asju ei tehta.Kas tõesti,uskumatu?!
hea tunnetus 27. veebruar 2018 22:49
nii täpselt asjad meil nendel tunnete kandlel mängijate puhul kõivadki. Küll tunded, siis toidu pangad , siis tunnelid ja veel palju häid ja hoolivaid inimesi. Kõik käib isikliku kasu nimel , sest ilma rahata ei ole sa siin riigis keegi . Puhas NULL.Seda teavad hästi valitsejatest ametnikud ja riigikogu hoolijad.
Anna 27. veebruar 2018 22:43
Ameerikas ju kõigil suured majad ja autod pepsi all kes heategevusega tegelevad.
alar1 27. veebruar 2018 22:36
päris hea :))
kodutunne renooveerib korterid mis pärast aint põlema lähevad ja siis veel annetuste eest ostetakse veel maju ka endale.supper hea töö.õige ,nii peabki.õige :))
keep going!
pole sõnu 27. veebruar 2018 22:47
firma omanikul pole õigust isiklikule elule?
Eesti energia lüpsab päevast-päeva ja tõsteti palka 40 000?
Est 28. veebruar 2018 08:04
Kas oled oma väidetes kindel? Laimamise eest võib kohtusse kaevata. Põlengu järgselt öeldi,et korstnapühkija pole seal käinud!
Jaanus 27. veebruar 2018 22:36
Kodutunde saade on üks paras klounaad. Vaeste arvel tehakse raha,muud midagi. Saade toodab ju kasumit,see on tegijatele peamine.
27. veebruar 2018 22:31
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
28. veebruar 2018 08:43
Tahtsin plussi panna, läks valesti.
asi anda 27. veebruar 2018 22:30
KAPOle uurida ja karistada süüteo puhul reaalse vangistusega, sest ega muidu riigis korda majja ei saa.
27. veebruar 2018 22:36
Peatage püsiannetused!
Irw 27. veebruar 2018 22:28
Inimesed ja firmad annetavad sinna heas usus,mõni memmeke helistab ja annab viis euri ,kuigi endalgi abi vaja.Tegelane paneb räige kasumi tasku ja ostab maja .Kui endal on paks nahk ja ei huvita miski,siis laste peale võiks ikka mõtelda.
Eestlane 27. veebruar 2018 22:44
Miks mulle tundub, et igasugune annetamine tuleks üldse lõpetada! Me pidime ju elama paremini, kui ei kunagi enne!
Annetada 27. veebruar 2018 23:32
... 27. veebruar 2018 22:21
Mõtlen et tädi oleks saanud selle rahva annetatud papi ees väga palju kenama maja endale soetada. See putka näeb pehmelt öeldes lihtsalt kole ja rõve välja. Ja hoovi korralagedus viitab pigem asotsiaalidele. Ma ei tahaks ka väga suure raha eest nii koledat naist....
sina ei taha. Ole nüüd ! 27. veebruar 2018 22:51
aga tead sa ka kui palju sellise maja tahtjaid oleks.
100 prossa nõus 28. veebruar 2018 04:45

Tilde 27. veebruar 2018 22:19
Katrin Lustil jälle kõva pähkel pureda.
heh 28. veebruar 2018 05:01
Seda lugu ei hakata uurima. Vaata kes on Kuuuurija režissöör.
Noup 28. veebruar 2018 13:34
Ei oska öelda kas Kuuuurija võtab selle uurimisse või mitte, kuid teadmiseks võiks võtta, et samade perenimedega isikudi on palju ning neil ei pruugi olla mitte mingit sugulusidet, väga suure tõenäosusega ei olegi.
Kadri 27. veebruar 2018 22:18
Kas tõesti siis annetatud raha eest?Kui see on tõsi siis on väga kurb.
on 27. veebruar 2018 22:32
kanal 2 erakanal ja kehtivad kapitalistiseadused, pole midagi imestada...imestada võiks sel juhul kui ei teeks endale, siis oleks puhta lo..l
Tean täpselt. 28. veebruar 2018 00:16
Ja kui keegi appi läheb, sellele töötasu ei anta ning kutsutakse, et tuleg veel appi. Need kes pidevalt tööl, need vist ikka palka saavad?
28. veebruar 2018 05:58
""Meie Marikaga tegime tööd nii, et tulime pere juurest ära ja nägime välja nagu tolmuahvid. Me tegime kõike, ka seda, mis ei olnud meie tööülesanne – triikisime kardinaid, voodipesu, pesime põrandaid, seinu, aknaid, tegime kõik, et pere saaks tulla oma ilusasse koju."
Mõistetamatuks jääb asjaolu, et miks siis pered ise appi ei tõtta oma kodu kohendamise ja ise neid uusi kardinaid ei triigi, oma põrandaid ja seinu ei pese. Milleks sellist näitemängu etendada, kus nad suure "üllatusega" ilmuvad kohale, kui vahest on näha et tulevad välja hoopis kõrvalttoast, et uue köögi remondi puhul teha "üllatav" nägu ette. Kas selline tsirkus on neil lepingusse sisse kirjutatud?
noo ega riik siit ka suurt midagi ei saa. 2 töötajat 27. veebruar 2018 22:13
Tööjõumaksud
Tööjõumaksude ja käibe suhe: 1.85% Kuukeskmised näitajad
Tööjõumaksud: 798.42 EUR
Maksud töötaja kohta: 399.21 EUR
Hinnanguline keskmine brutopalk: 767.83 EUR
Hinnanguline keskmine netopalk: 628.15 EUR
Jaan 27. veebruar 2018 22:18
Ja sellise palgaga ostetakse maju ja pleesitatakse Indias.
Jajah 27. veebruar 2018 22:29
Ma olen ikka mingi 10a noorem ja kui käisin pangas oma 820 eurose netopalgaga, et saada 20a korteriostuks 60 000 euri laenu siis saadeti pikalt.
Huvitav lugu tõesti, et teine jälle 200 euri väiksema sissetulekuga saab 5x kallimat kinnisvara lubada.
Vot see on vedamine 27. veebruar 2018 22:47
kas tõepoolest saadeti ainult pikalt ? Seal pidi ikka veel midagi olema :)
pidipidi olema muud 27. veebruar 2018 23:44
A sa mine küsi ise 820 netopalgaga mingit korterilaenu.
Unustasin ehk märkida, et nõuti kas 30% omaosalus (20kilo) või siis tagatis - kinnisvara, maa, mets - midagi sellist mul ei olnud (siiski - ka ostetav vara ju on nagunii tagatis!), igaljuhul pikalt saadeti põhimõtteliselt - samas, näita mulle inimest, kes läheb laenu küsima kui tal tagataskust võtta oleks 20 000 ja tal on puudu 40 000 - mul pole elus olnud sellist summat vaba raha aga kui oleks, siis kindel, et küll selle ülejäänud 2 /3 ka kraabiks oma jõududega kokku - väiksemate summade pealt olen seda liigagi mitu korda kogenud.
A sa mine küsi - kas sinule antakse? Kui sul palk 820 neto, muid võlgu pole, sms laene pole, kohtutäitureid pole, kriminaalkorras karistatud pole - sul peab ikka olema tagatis, omaosalus vms, lisaks sellele on ostetav vara veel nagunii ju panga oma kuni makstud 100% ei ole ;)
A kuna sa neid asju vist ei tea, mine ja küsi ise :)
mmm 28. veebruar 2018 00:32
ärge ajage segamini eraisikut ja firmat.Eraisiku palk ei puutu antud maja soetamisel üldse asjasse,sest maja on firma oma.Seega firma maksab või garanteerib oma käibega.
malaisperv 27. veebruar 2018 22:13
Igaüks oleks niimoodi isakesi aidanud...
ei midagi uut päikse all.
hmm 27. veebruar 2018 22:12
Kas mingit kontrolli ei ole võimalik neile peale panna? Kuhu annetajate raha tegelikult läheb? selle saate juht tegi oma maja remondi 20 000 eest, millest oli juba skandaal.
Rahvas peaks aru saama, et nende annetused ei jõua abivajajateni. Ehk ainult pisikese osas. Aga rumalatelt tulbki raha ära võtta ... samas.
Kutsun rahvast üles! 27. veebruar 2018 22:12
Ärge annetage neile enam raha!
kurjakutsujale 27. veebruar 2018 23:51
Ära kutsu,mina tahan saadet näha!
kurjakutsujalele 28. veebruar 2018 15:38
... 27. veebruar 2018 22:09
Huvitav omanik. Selline võrkkiik ja suvemööbel niimoodi lumme jätta. Kas aidatavatest inimestest hoolitakse samamoodi?
pappi pritsib peale 27. veebruar 2018 22:16
kevadel tuleb uus mööbel ja vana lendab grilli
tilba 27. veebruar 2018 22:51
need saab ju alati uued osta - püsiannetused jooksevad. Niikunii firma omad. Las mädanevad. Või on saadud kingituseks reklaami eest ehituspoodidelt-sisustusemüüjatelt
Pole hullu 28. veebruar 2018 04:40
Ostab rahva raha eest uued

oik 27. veebruar 2018 22:09
See ongi põhjus miks ma mitte kunagi annetusi mingitele vahendajatele ei anna. Kui tahad inimest aidata, aita otse, kui seda teha ei saa siis ära üldse tee.
No heategija 28. veebruar 2018 01:46
Palju siis otse aidanud oled?! Pakun et kordagi?!
Oskavad elada 27. veebruar 2018 22:08
lihtrahvast ära kasutades.
Ervin 27. veebruar 2018 22:06
.... 28. veebruar 2018 02:12
ma oleksin juba peaaegu kodus olnud!
ummi 27. veebruar 2018 22:05
Tore näha, et hulk inimesi on targemaks saanud.
V 27. veebruar 2018 22:00
Ühtlasi võiks veel vaadata kelle bilansis on õues seisev haagissuvila?
tilba 27. veebruar 2018 22:00
Heategevus toob hästi sisse. Täitsa huvitav oleks näha Niloviga seotud ettevõtete ja MTÜ majandusaasta aruannet ja veel parem - vihje uurivale ajakirjandusele- kontode väljavõtteid, milledest osa peaks olema avalikud. Arusaadav, et ostis, kuna müüs oma vana elamise maha. Aga tahaks teada, palju endale tasuks maksab. Kas 2000, 3000 või 5000, dividendid või mingi juhatuse tasu. Sellest tulenevalt saab otsustada annetuste üle. Kõige rohkem on kahju peredest, kes selle Nilovi arvel oleks saanud kodu enam-vähem korda. See on nende vaeste üle irvitamine, kellede raske saatusega avatakse rahakotte ja siis suht odavate materjalidega kõpitsetakse pel dikud ülesse. Vahelt võtame hiigelprotsendi...
Pensionär 27. veebruar 2018 22:00
Siin riigis toimub alatus alatuse otsa.
on 27. veebruar 2018 22:34
õigem vargus varguse otsa ikka...
Ärimees 27. veebruar 2018 21:56
Mina sain küll niimoodi aru, et ta müüb saadet Kanal 2-le. Annetuste kogumine pole teemaks ju. Ainuke asi on, et kui ta elab suure maja ühes pisikeses toas ja ülejäänud pinnal on firma kontor, siis ta maksabki selle ühe pisikese toa eest lihtsalt firmale renti just niivähe kui selle pisikese toa rendihind on. See on igati lubatud ja korrekne tegevus.

oh 27. veebruar 2018 21:51
Saab ju kinnisvararegistrist paari krooni eest järele vaadata, kas hüpoteeki on.
27. veebruar 2018 21:45
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
miks 27. veebruar 2018 22:06
bisnissss om austust veart .
Ei imesta, et nn .abistatutel tulekahjud ja muud külalised KÄIVAD
marx 27. veebruar 2018 21:43
peaks olema nii, et kõik raha mis annetatakse jääb firmasse palkadeks ja tuluks. ehitusmaterjalid mis annetatakse, sellega ehitatakse.
eri 27. veebruar 2018 21:42
tomm 27. veebruar 2018 22:51
Just. Maja ostmine on ühest küljest moraali teema, aga maksuamet peaks iseendale firma kaudu KV ostmisele tõsisemat tähelepanu pöörama.
paadunud küünik 27. veebruar 2018 21:40
ma ei ole mitte kunagi sellistele midagi annetanud ega anneta kah.
mitteküünik 27. veebruar 2018 23:05
Aga mina oma 500-sest palgast ikka olen.
Sa oled tross 28. veebruar 2018 01:45
Ei tea 27. veebruar 2018 21:38
Küsimus .mitu protsenti läheb annetustest oma palkadeks ja elamiseks .Arvan et vältida 70 %. Seega kogu ürituse sisu ei ole mitte teiste aitamine vaid oma taskute täitmine .Kas ei ole see pettus kui annetuste egiidi all täidetakse oma taskuid.See asi peaks olema keelatud niimoodi kasutada inimesi ära.
mnjah 27. veebruar 2018 22:04
Õigus, aga ka saate tegijad ja ehitajad tahavad palka saada. Ja see on iseenesestmõistetav. Pakkuge siis ennast tasuta ehitama?!
Mari 28. veebruar 2018 08:08
Huvitav, mitme euro eest müüakse saade Kanal2-le? Vaevalt saja-paari eest. Saate tegevuskulud kaetakse siiski müügitulude arvelt, mitte annetustest saadud rahaga. Paistab, et kommenteerija ei lugenud kogu artiklit läbi. Ainus, mida Nilovile saab ette heita, on just firma nimel maja ostmine. Mahlakas kont veel hambusse - mis rahade eest Nilov Indias puhkamas käis? (Muig)
Läskimaha 27. veebruar 2018 21:37
No nüüd hakkab Lust asja uurima...
hee, kas hakkab 27. veebruar 2018 22:07
sealt ei kosta aadete krabinat
kurb, et meil kõik nii käib 27. veebruar 2018 21:36
annetasin minagi oma pisikesest palgast kodutundele. seda viga enam ei tee
Ain 27. veebruar 2018 21:40
Ehk saad ka majast nurgakese.
21:36-le 27. veebruar 2018 23:06
Aga miks, nii jäävad ju edaspidised abivajajad ilma hoopiski!
Kuule 23:06 27. veebruar 2018 23:47

lihtsalt 27. veebruar 2018 21:32
Edu 27. veebruar 2018 21:32
Heategevus toob hästi sisse.
eddikk 27. veebruar 2018 21:31
jajah, suured heategijad. ammu teada, et valdadele kui sellistele läheb see nn abi maksma kordades rohkem kui töö seda väärt on. Teine asi on tehtud töö kvaliteet, mis ei kannata ammugi kriitikat.
mh 27. veebruar 2018 22:05
Oled seal käinud töö kvaliteeti hindamas?
eddikk 27. veebruar 2018 22:14
kui aus olla, siis paari tööd on õnnestunud näha küll. kuigi jah, parem seegi, kui mitte midagi.
Arvamus 27. veebruar 2018 21:21
Selle tehtud töö eest väärib inimene seda.
kas 27. veebruar 2018 21:44
Ridaelamu jäi väikseks, et endale mingite basseinidega maja osta? Maju ostetakse ikka omale enda raha eest, mitte imimeste annetuste. Sest see raha on küsitud ikkagi kehval järjel olevate inimeste abistamiseks, mitte firma kattevarjus omale maja ostmiseks. Minu käest ei saa nad enam sentigi, sest äkki järgmiseks om vaja ka isiklikuks tarbeks uut autot, koera, paati vms
oobi 27. veebruar 2018 22:03
koer ja luksuslikke autosid( milledest üks suht uus saksa maastur) on juba olemas. Koer niikuinii kodutunde algusaegade rahaga ostetud , sellel on rohkem annetustega toitu vaja osta hiigelkasvu tõttu. Aga paat on vist tõesti puudu...
OK, ma ka oma koduta 27. veebruar 2018 22:37
Aga sellise suursuguse elamise nimel olen ka valmis homsest hommikust rahvalt kogutud annetustega puudustkannatajate elamisi kõpitsema :) 5a pärast aga, ütlen kohe ära, tahan ka saada omale sellise pesa, seni vajan vaid jooksvate kulude katmist, ei midagi üleliigset aga vot, 5a pärast, siis tahan omale ka saada? Kas nii või?
Pähh 28. veebruar 2018 00:24
Ära nii koledat maja küll taha!
28. veebruar 2018 00:10
No selge see ju, et eks ta kõik üks äri ole, aga selliste saadete ja üldse äride puhul võiks olla kõik ikka avalik info, et kui palju raha kuhu ja milleks läheb.