Lugejakiri

Lugejakiri | Võõras oma riigis

Eha Nõmm, paberite järgi kodanik, kes ei tunne ennast Eesti kodanikuna, 27. veebruar 2018, 18:01

7 KOMMENTAARI

9
999/ 4. märts 2018, 10:08
h
Hilinejatele sissepääs puudub, ka sinule 18:05 Roman`ile/ 2. märts 2018, 16:59
Seda ust, kust tuleb siseneda, pole Katrin veel leidnud ja kui leiabki, siis teda sealt välja ei lastagi, sest see kes liiga palju teab, peab selle kaasama teispoolsusesse. See mida päevast päeva näeme, on vaid pealispinna virvendus, aga tormiga on parem siiski sukelduda.
j
Juristid/ 28. veebruar 2018, 19:34
ajakirjanduses teatavad, et inimesed meie riigis ei tea oma õigusi. Tänapäeval on seadused väga hästi kättesaadavad tänu internetile. Kui aga kohtunikud näiteks ei tea (ei taha teada!) sinu õigusi, siis nad võivad neid vabalt rikkuda, sest Eestis ei kontrolli keegi kohtulahendite seadustele vastavust... Meie õigused sõltuvad kohtunike suvast, nii lihtne!
c
caff/ 28. veebruar 2018, 09:29
okei... aga milles siis nagu päriselt probleem oli? Kui endal on lihtsalt ärev olla, siis võib-olla otsekohe veel ei maksa ümbruskonda süüdistama hakata...
u
ussr/ 27. veebruar 2018, 23:45
Tunnes Eestis elades täpselt sama--meil on ametnike ülemõistuse palju, kõik nad saavad maksumaksja käest palka, kuid mingi probleemi tekkimisel ei ole mitte ühtegi pädevat ametniku.
e
elektritsaabtasutablogspotcom/ 27. veebruar 2018, 17:55
Katrin Lust kirjutas sellest mismoodi elatakse Eesti riigis. Igakuiselt kanditakse(varastatakse) maksumaksjailt 160 miljonit eurot mida Kreeka kaudu jagatakse eraarvetele. Lisaks sellele on palju varjatuid makse mis kurnavad rahvast. Tuleb mitte maksta varjatud makse. Varjatud maksud on palju mahukamad n.n. legaalsetest maksudest ja summadest ehitusmaterjalidele ja toidule jpms. kulutatavad summad mida kantakse naaberriiki. Kulutused naftasaadustele, kodukuludele, EluAsemelLaenule,on osake varjatud maksudest. Bensiini ja diisel mootoritega nuumatakse venemaa naftabojaare miljonites eurodes ja kuna seda imetakse eestlastelt siis sellega hoitakse elatustaset madalana Eestimaal. Autode mootoritele saab lisada vidinaid millede abil mootor toimib vee abil-siis diislit ja bensiini enam ei ole vaja osta sest paaki valad vett : h t t p s : / /w w w. y out u b e . c o m / w a t c h? v= Z C n3_D Q o Q X Q & f e a t u r e = sh a r e
r
Roman/ 27. veebruar 2018, 18:05
Kui Katrin Lust, siis näita ust.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee