Laadin videot...
1
foto

Õhtuleht avaldab Eesti 100. sünnipäeva puhul videote seeria, kus tuntud ja armastatud inimesed edastavad oma õnnesoovid meie armsale Eestile ning jagavad ka oma kõige eredamat Maarjamaaga seotud mälestust.

Tunnustatud naistearst Andrei Sõritsa loetleb, et Eesti riigis on hea meditsiinisüsteem, haridussüsteem ja valimissüsteem. "Aga ma soovin, et see kõik muutuks veel paremaks. Näiteks tahaks ma, et Eestis saaks valida presidenti otse nagu USA-s!" Vaata Sõritsa täispikka mõtisklust videost!

Jaga artiklit

13 kommentaari

L
Lisaks  /   10:20, 1. märts 2018
veel seda, et meesterahvas naistearstiks ei ole just väga õnnestunud asi. Kas on ikka vaja, et meesterahvas tuhnib naise suguorganites. ¤nämmus naisi ei ole sellega nõus ja ei soovi mmesarsti8 juurde minna. Olgugi, et öeldakse - meesarst on parem. Aga siiski naistearstiks õppiv meesterahvas on kindlasti mingi seks.hälbega.
L
lugeja  /   09:59, 1. märts 2018
kunagi avastasin keset liiklust,et ei saa käiku vahetada,käsi ei tööta,lisaks ei saanud sõrmi ilma kõrvalise abita lahti,kui haamer kätte pandi pidi lahti kangutama,siiani käed korralikult eitööta,arsti juures öeldi,et simulant tehti igasugu uuringuid,lõpuks saadeti vaimset tervist kontrollima.Kasu polnud midagi.Lapsele samamoodi eelmine aasta kirjutasid välja antibiootikumid,kus,selgelt kirjas,et kõrvalmõjuna võib esineda surmajuhtumeid,algul ei lugenud aga,kui lapsel hakkas nina järjest verd jooksma,vaatasin ja lõpetasin kohe rohu andmise,keegi aga seda ei kompenseeri osta uus ravim äkki mõjub.Kolmas näide ka eelmine aasta suri 39 aastane tuttava mees,kel samamoodi öeldi,et simulant,läks väsimustunde ja nõrkusega arsti juurde

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis