Eesti uudised

INVESTOR: Naissaar Tallinna külje all seksi- ja narkosaareks! (55)

Toimetas Denes Kattago, 27. veebruar 2018, 11:19
NAISSAAR.Foto: JOOSEP MARTINSON
Investor Jaak Roosaare soovitab ärahellitatud turistidele peale Tallinna vanalinna, puhta looduse ja odavamate (alkoholi)hindade pakkuda ka ilusaid tüdrukuid ja meelemürke ning selleks luua Naissaarele patuparadiis.

"Samas on Eestil võimalus luua kogu Põhjamaade suurim meelelahutuskeskus, mis pakuks turistidele seda, mida tänastes põhjamaades saada on keeruline – võimalust pidutseda nagu legendaarsed rokkstaarid, tehes seda samas turvalises, legaalses ning kontrollitud keskkonnas," kirjutab ta oma arvamusloos Äripäevas.

"Prostitutsioon, narkootikumid, alkohol, tubakas ja hasartmängud on kõrgelt maksustatud – see aitab ühelt poolt piirata nende kättesaadavust ja teisalt toodab riigile tulu, et pahedest põhjustatud otseste ja kaudsete tagajärgedega võidelda," soovitab Roosaare nende pahede pealt riigile tulu teenida.

NaissaarFoto: Google Maps

"Kas on olemas parema nimega kohta, kuhu ehitada Eesti hüvanguks kogu põhjamaade suurim, moodsaim, ägedaim ja sex, drugs and rock’n’roll meelelahutuskeskus?" viitab ta Tallinna ja Helsingi vahel olevale Naissaarele. 

"Arvestades Soome ja Rootsi elanikkonna suurust, võiksime sellest saarest luua lausa Eesti riikliku investeerimisfondi (sarnaselt Norra naftafondile) – teenitud tulu eest ostaksime sama patusektori aktsiaid (vaadake näiteks Altria, Philip Morrise või Brown-Formani 50+ aasta aktsiagraafikuid, kanepiaktsiatest rääkimata!) ja iga-aastaseid dividende jagaksime laiali vastavates valdkondades tegutsevatele MTÜdele," lisab investor.

Kagu-Aasia lõbustussaar Macau.Foto: Scanpix

Samal teemal

14. märts 2018, 12:58
Raha ei jõua enam Eestisse: pankade kirvetöö peletab investorid siit eemale välismaale
8. märts 2018, 21:18
Ärritunud naine: MTA ei suuda piirata mu abikaasa mängurlust, kahe nädalaga on mees kulutanud 7000 eurot!
7. märts 2018, 10:22
Ööbivate turistide arv kasvab – jaanuaris oli neid 15 000 võrra rohkem
27. veebruar 2018, 12:29
VIDEO | EAS annab vaateratta rajamiseks 1,44 miljonit ja ennustab 7 miljonit eurot turismitulu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee