5
fotot
NAISSAAR. (JOOSEP MARTINSON)

Investor Jaak Roosaare soovitab ärahellitatud turistidele peale Tallinna vanalinna, puhta looduse ja odavamate (alkoholi)hindade pakkuda ka ilusaid tüdrukuid ja meelemürke ning selleks luua Naissaarele patuparadiis.

"Samas on Eestil võimalus luua kogu Põhjamaade suurim meelelahutuskeskus, mis pakuks turistidele seda, mida tänastes põhjamaades saada on keeruline – võimalust pidutseda nagu legendaarsed rokkstaarid, tehes seda samas turvalises, legaalses ning kontrollitud keskkonnas," kirjutab ta oma arvamusloos Äripäevas.

"Prostitutsioon, narkootikumid, alkohol, tubakas ja hasartmängud on kõrgelt maksustatud – see aitab ühelt poolt piirata nende kättesaadavust ja teisalt toodab riigile tulu, et pahedest põhjustatud otseste ja kaudsete tagajärgedega võidelda," soovitab Roosaare nende pahede pealt riigile tulu teenida.

Naissaar (Google Maps)

"Kas on olemas parema nimega kohta, kuhu ehitada Eesti hüvanguks kogu põhjamaade suurim, moodsaim, ägedaim ja sex, drugs and rock’n’roll meelelahutuskeskus?" viitab ta Tallinna ja Helsingi vahel olevale Naissaarele. 

"Arvestades Soome ja Rootsi elanikkonna suurust, võiksime sellest saarest luua lausa Eesti riikliku investeerimisfondi (sarnaselt Norra naftafondile) – teenitud tulu eest ostaksime sama patusektori aktsiaid (vaadake näiteks Altria, Philip Morrise või Brown-Formani 50+ aasta aktsiagraafikuid, kanepiaktsiatest rääkimata!) ja iga-aastaseid dividende jagaksime laiali vastavates valdkondades tegutsevatele MTÜdele," lisab investor.

Kagu-Aasia lõbustussaar Macau. (Scanpix)

Jaga artiklit

55 kommentaari

  /   22:08, 1. märts 2018
mis naissaar, Saaremaale mahuks palju rohkem sedasorti rahvast , vat seal oleks alles ruumi !
T
Tikker  /   07:09, 1. märts 2018
üks lause ja sisaldab kümmet kohutavat asja: prostitutsioon, + vastavad haigused, + looduse reostamine + kultuuri rüvetamine + kuriteod jne jne. Ei ühtegi kasulikku asjaolu. Loodan väga, et mingi vääramatu jõud teeb selle rõveda idee teostamise võimatuks.

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis