Eesti uudised

VANA ARM EI ROOSTETA: Aivar Riisalu astus uuesti Keskerakonda! (92)

Toimetas Denes Kattago, 26. veebruar 2018 19:17
AIVAR RIISALUFoto: Aldo Luud
Keskerakonna juhatus võttis täna erakonda vastu 40 uut liiget. Teiste seas liitusid ka peaministri büroo juhataja Tanel Kiik, Tallinna abilinnapea Aivar Riisalu ja Kesklinna linnaosavanem Vladimir Svet.

Tallinna abilinnapea Aivar Riisalu sõnas, et miski pole parem kui unustatud vana. "Kunagi lahkusin, sest närvisüsteem ja põhimõtted ei pidanud tollel hetkel erakonnas toimuvaga vastu. Samas olen Keskerakonnale kogu aeg kaasa elanud, sest ühiskonnas on vaja tasakaalu ja seisu, kus iga päev tööl käiv inimene – olgu ta õpetaja, päästja, riigiametnik, kassapidaja – saaks normaalselt hakkama. Oma poliitilistel eksirännakutel olen mõistnud, et Keskerakond on erakond, mis suudab kõige paremini esindada kõikide Eestimaa inimeste huvisid ja seda võimalikult laiapõhjaliselt," rõhutas Riisalu.

Samal teemal

Ta selgitas, et tema kui ettevõtja jaoks on oluline tugeva keskklassi tekkimine, mille eest Keskerakond ka seisab "Ettevõtjana soovin, et ühiskonna liikmed saaksin mu teenuseid ja kaupu ka tarbida. Õnnelik saab olla tegelikult ju vaid siis, kui seda on ka teised me ümber," leidis abilinnapea.

Riisalu tõi välja ka selle, et Keskerakond kõnetab ainsana kõiki Eestimaal elavaid rahvaid ning see on sisemise julgeoleku ja stabiilsuse jaoks oluline. „Lisaks sellele on Keskerakond alati aru saanud riigikaitse tähtsusest, toetab kaitsekulutusi 2% SKPst,  kuulumist NATOsse ning pole rääkinud ajateenistuse kaotamisest,“ rääkis Kaitseliidu liige Riisalu.

Kesklinna linnaosavanem Vladimir Svet ütles, et liitub erakonnaga, sest olles Kesklinna vanema positsioonis peab ta iseenesestmõistetavaks, et viib oma töös ellu seda poliitilist programmi, mis sai Tallinna linnas valijate heakskiidu. "Oleks imelik, kui oleksin osa linnajuhtimise meeskonnast ja ei jagaks selle väärtusi," lausus ta.

Peaminister Jüri Ratase bürood juhtiv Tanel Kiik lausus, et tema eesmärk on anda oma panus Eestit edasiviiva ja kestliku poliitika kujundamisse ning erakonna riigikogu valimiste platvormi väljatöötamisse.

Samal teemal

08.02.2018
TV3 VIDEO | Tallinn loobub Ühistupanga ideest
04.02.2018
TV3 VIDEO | Keskerakonda naasnud Riisalu: erakonnal on mind vaja, sest ma olen väga karismaatiline liider
28.01.2018
JÜRI RATAS: Reformierakonna tõusu me ei karda ja läheme valimisi võitma
15.00.2018
Aivar Riisalu: kasiinosaar pole vaimuhaiguse sünonüüm, vaid fenomenaalne lahendus!