5
fotot

Katrin Lusti autorisaade „Kuuuurija“ toob televaatajani täna kaks väga põnevat lugu. Üks neist räägib elundidoonorlusest, mis muutus leinava ema jaoks tõeliseks õudusunenäoks. Teine jutustab meile aga loo, miks sõitsid ligi 5000 eestlast sel nädalavahetusel Lätti. Lust on kaameraga kohal ning toob ekraanile skandaalse reportaaži.

Meeleoluka reportaaži otse Lätist toob õhtul vaatajani Katrin Lust. Miks siis ikkagi sõitsid ligi 5000 eestlast Eesti Vabariigi 100. juubelil Lätti? Kas tegu oli napsulembeliste alkasside kollektiivse alkoralliga või oli selles ürituses siiski midagi enamat?

Elundidoonorluse uskumatud telgitagused! Oma enese lapse mulda sängitamine on iga ema jaoks väga valus. Kui Sirje kaotas oma poja, tegi haigla talle ettepaneku annetada kadunukuse organid elundidoonorluseks. Üllas tegu muutus aga leinava ja niigi murtud südamega ema jaoks tõeliseks õudusunenäoks.

„Kuuuurija“ täna kell 20.00 TV3s!

Jaga artiklit

13 kommentaari

V
vaatasin saadet  /   21:21, 26. veebr 2018
ja panin kaht olulist asja tähele
esiteks: ajusurm diagnoositi alles Tartus aga järsku oli aju veel enne seda elus, ehk oleks pidanud hoopis ravima?
teiseks:allkirja ei olegi vaja??? küllap on Tartu arstid ausad aga milline ideaalne võimalus kuritegevuseks - inimene kaob jäljetult
E
elektritsaabtasutablogspotcom  /   18:17, 26. veebr 2018
Varjatud maksud...PPA varjatud elu...legaalsed ja illegaalsed narkootikumid-varjatud riigimaksud...Varjatud maksud on palju mahukamad n.n. legaalsetest maksudest ja summadest ehitusmaterjalidele ja toidule jpms. kulutatavad summad mida kantakse naaberriiki. Kulutused naftasaadustele, kodukuludele, EluAsemelLaenule,on osake varjatud maksudest. Bensiini ja diisel mootoritega nuumatakse venemaa naftabojaare miljonites eurodes ja kuna seda imetakse eestlastelt siis sellega hoitakse elatustaset madalana Eestimaal. Autode mootoritele saab lisada vidinaid millede abil mootor toimib vee abil-siis diislit ja bensiini enam ei ole vaja osta sest paaki valad vett : h t t p s : / /w w w. y out u b e . c o m / w a t c h? v= Z C n3_D Q o Q X Q & f e a t u r e = sh a r e

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis