Eesti uudised

VIDEO | Ajalooline hetk presidendimatkal – korraga oli kohal kaks presidenti! (6)

Liis Vaksmann | video: Tiina Kõrtsini, 26. veebruar 2018 00:01
Presidendimatk 2018.Foto: Tiina Kõrtsini

Peagi 90. sünnipäeva tähistav Arnold Rüütel, kes on kohusetundlikult juba üle tosina aasta toetanud ja kohalolekuga austanud Aegviidus tegutseva MTÜ Spordiklubi Presidendirada korraldatavat presidendimatka, sai viimaks teatepulga järgmisele presidendile üle anda – matka uueks patrooniks sai president Kersti Kaljulaid, kes loodab ka järgmisel aastal matkast osa võtta.

„Mul on hea meel näha nii palju inimesi, kes on valmis tegema seda, milleks meid kõiki on üles kutsutud: liikuma Eesti 100. sünnipäeval vähemalt 100 päeva aastas,“ kõneles Kaljulaid. Siiski tõdemusega, et temal tõenäoliselt seda teha ei õnnestu. „Mina jään kindlasti sellele alla, nii et tehke palun ka minu eest,“ ärgitas ta rahvast.

Suuskadel või kõndides on mööda presidendirada Aegviidust Jänedale matkatud juba 2004. aastast, kui  Lehtse, Aegviidu, Nelijärve ja Jäneda ettevõtlikud inimesed vastava nimega spordiklubi lõid. Suisa topelt seos presidentidega leiti president Konstantin Pätsi panuses Jäneda põllutöökooli rajamisse ja Arnold Rüütlis selle kooli vilistlasena.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.01.2018
PROGNOOS: ilmateenistus ähvardab karmi pakasega
26.01.2018
LEIA END FOTODELT! | President Rüütel andis presidendimatka patroonluse üle president Kersti Kaljulaidile
23.01.2018
ÜHINE PRESIDENDIMATK: Arnold Rüütel annab teatepulga Kersti Kaljulaidile üle
13.01.2018
Arnold Rüütel soovib oma matkakepi üle anda Kersti Kaljulaidile

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee