ÕL TV | Õhtuleht

ÕL VIDEO | Karmel Killandi teeb enne EV otsesaadet ära metsiku kodutöö (10)

LISA KOMMENTAAR

Ene 26. veebruar 2018 23:28
Kelle poolt armastatud telenägu? Ta ei ole armastatud ja alles hiljuti tekkis ekraanile
Aga 26. veebruar 2018 16:39
Minule Karmel Killandi väga meeldib. Väga maitsekalt valitud riietus, sõbralik ja positiivne. Jättis igati sünnipäevapeo väärilise mulje. Tubli.
ei vaadanud 26. veebruar 2018 16:33
just Killandi pärast.Miks peab inimene olema ekraanil, pärast kaadritagust aega?
Erariides TVguru 26. veebruar 2018 13:22
Peab ikka "andekas" olema kui nii tohutu eeltöö tagajärjeks on ikka ja jälle logisevad, ebaõnnestunud (Tööõnnetus nimega hümn) ülekanded. Erandiks ei olnud ka presidendi vastuvõtt. Tegevused ruumides halvasti planeeritud (TV seisukohalt), kaamerate asukohad/võtterakursid ebaõnnestunud, valitud ruumide kõmisev akustika TV ülekandeks ebasobiv, ilmselgelt liiga väikene ettevalmistus ja prooviaeg (ülekande meeskonnale), mille tulemuseks ebatäpne kommenteerimine (üksteisest üle rääkimine) ja pidevad helipraagid.Sellise tasemega produtsenditöö eest (kui see oleks minu isiklik kanal) vallandaksin ma selle inimese päevapealt.
jah 26. veebruar 2018 11:15
paneb nõudepesu masina tööle
muutsin kommentaari 26. veebruar 2018 10:51
kahju, et ei tohi arvamust avaldada, et teleülekanne ei olnud kõige paremini õnnestunud. Siis tuleb kohe vastus, et Sinu kommentaar ei vasta meie reeglistikule, palun muuda kommentaari!
Miks siis üldse lastakse kommenteerida ja ühtegi ebatsensuurset sõna minu kirjutises ei olnud, lihtsalt arvasin, etKillandi ei saanud oma meeskonnaga kõige paremini hakkama.
proua peaprodutsent 25. veebruar 2018 18:02
lane, kes pole rahvust ja kodumaad. leks pidanud rohkem kodutööd tegema. kui inimene kasutab sõna "eestimaalane", on ta põrunud. igas mõttes. kas killandi tõesti ei tea, et selle sõnavärdja võttis kasutusele interrinne, isiklikult jarovõi leidis võimaluse sõna eestlane asendada selle värdsõnaga. killandi ei oska ka eesti kõige paremini....(sarnane millega, mitte millele) piinlik on kuulata, et selline inimene on peaprodutsent.
hale oli vaadata 25. veebruar 2018 16:49
kuidas see killandi lipitses ja moosis neid ilveseid ! Kas oli see enda inistiatiiv või ülemused käskisid ?
Vana thomas oli ebakindel ja valvas - seda oli ta silmist näha ! See läti naine on paari aastaga õppinud selgeks 2 lauset - see oli tase omaette !
Est 25. veebruar 2018 17:17
Ja sina mürki täis inimene,mis ise oled?
25. veebruar 2018 21:53
kui Ieva neid 2 eestikeelset lauset utles, pöóras ilves pea, hapu krimass näol, teisele poole. ei näita kehakeel, et nüüd ollakse õnnelikud.