Krimi

FOTOD ja VIDEO | Tallinnas Narva maanteel peatati politsei eest põgeneja teesuluga (9)

Ohtuleht.ee, 21. veebruar 2018, 21:19
Tallinnas Narva maanteel peeti kolmapäeva õhtul kinni politsei eest autoga põgenenud mees ja naine.

Häirekeskusele teatati eile kella 20.14 paiku, et Viimsi suunas liikunud sõiduauto Mercedes-Benz põhjustas Merivälja tee 24 ja 87 juures varalise kahjuga liiklusõnnetuse ja lahkus sündmuskohalt. Veidi hiljem andsid tähelepanelikud liiklejad teada, et sama sõiduk on võtnud suuna kesklinna.

Narva maanteel peeti kinni politsei eest põgenejaFoto: Tiina Kõrtsini

Politseinikud andsid Pirita teel Russalka mälestussamba lähistel sõidukile peatumismärguande, kuid juht eiras seda. Kell 20.33 takistas põgenevale juhile vastu liikunud politseipatrull Narva maantee ja Kreutzwaldi ristmiku lähistel Mercedes-Benzi liikumise ning auto sunniti peatuma.

Politseinikud toimetasid jaoskonda autot juhtinud 30-aastase mehe ja kaasreisija, 24-aastase naise, kes pärast menetlustoiminguid vabastati. Juhi võimalik joove selgub ekspertiisi käigus.

Liiklusjärelvalvekeskuse juht Hannes Kullamäe tänab liiklejaid, kes jagasid Häirekeskusele infot.

„Saime kaasliiklejatelt pidevalt infot auto liikumise kohta. Suur tänu neile inimestele – teie abil tabamise juhi niivõrd ruttu. Menetluse käigus selgitame välja, kas juht oli joobes ja miks ta eiras peatumismärguannet,“ ütles Kullamäe.

Narva maanteel peeti kinni politsei eest põgenejaFoto: Tiina Kõrtsini

"Isik musta mersuga sõitis Viimsis kellegi auto sodiks ja siis põhjustas kümneid liiklusohtlikke olukordi Pirita teel. Ta oleks äärepealt meie autole sisse sõitnud ning läks õnneks, et jalakäijaid sel hetkel polnud," kirjeldas sündmust pealt näinud ja filminud Maili.

"Õnneks politsei reageeris kiirelt, kuid läks tükk aega, enne kui sõidukijuht peatus. Ta peatus alles siis, kui tee blokeeriti. See kõik oleks võinud väga õnnetult ja traagiliselt lõppeda," nentis naine.

Narva maanteel peeti kinni politsei eest põgenejaFoto: Tiina Kõrtsini

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee