Kelly MaasikasFoto: Tiina Kõrtsini
Delfi | Eesti Ekspress 20. veebruar 2018 18:48
Eesti Ekspress kirjutas jaanuaris, kuidas telesaatest "Õhtusöök viiele" tuntud ärinaine Kelly Maasikas hoidub oma kuue aasta pikkusest vangistusest, mis määrati talle tapmisele õhutamise eest.

Maasikas pidanuks vanglakaristust, mis talle juba 2016. aastal määrati, kandma hakkama läinud aasta 11. detsembril. Paraku ta seda ei teinud, öeldes Eesti Ekspressile veendunult veel jaanuaris, et "see kohtuotsus tühistatakse."

Täna tabati Maasikas Tallinna kesklinnas üürikorteris, kus Maasikas oli viibinud. Politseile teadaolevalt oli ta kogu perioodi jooksul, mil ta vangistusest viilis, Eestis viibinud.

Taivar Tuhkanen ja Kelly Maasikas Foto: Tiina Kõrtsini

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

Eesti Ekspress kirjutas jaanuari lõpus, kuidas Kelly oli oma noorele kallimale Taivarile maalinud eksmehest Andrest õõvastava pildi. Varem Afganistanis sõjalisel missioonil käinud Taivar läks varahaommikul Andre elukoha juurde varitsema ja sihtis 30 meetri kauguselt mehe rinnapiirkonda ja tulistas kaks korda, kuid õnneks mööda.

Viis päeva hiljem varitses Taivar taas Andret ja kui Andre oma majast väljus, pihustas Taivar talle esmalt näkku pipragaasi ja virutas kirvega kaks korda pähe.

Kelly Maasikas Foto: TEET MALSROOS