Eesti uudised

Tõnis Kons spetsialistide parteist: poliitika põhineb maailmavaateliste otsuste tegemisel, see pole haldusjuhtimine (4)

Eesti Päevaleht, 20. veebruar 2018 07:53
Tõnis KonsFoto: Rauno Volmar (EPL)
Res Publica üles ehitanud Tõnis Konsi sõnul sõltub mis tahes uue erakonna edukus eelkõige eestvedajatest ja neid toetavatest arvamusliidritest.

Eilne Eesti Päevaleht kirjutas, et eri valdkondade spetsialistidest koosnev ja mitme nimeka liikmega seltskond koguneb juba mõnda aega regulaarselt Eesti elu küsimusi arutama ja vähemalt osa neist on seadnud sihiks luua uus erakond. Ärinõustamisega tegeleval ettevõtjal Tõnis Kons räägib tänases Päevalehes, et jutt spetsialistide erakonnast pärineb pigem 1990ndatest ja Kons nimetaks seda asendustegevuseks.

Samal teemal

"Poliitika on siiski maailmavaatel põhinevate valikute tegemine, see ei ole haldusjuhtimine," kritiseeris Kons ja lisas, et tugeva erakonna tekkeks on tarvis rohkemat kui grupi inimeste tahet organiseeruda. 

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes.

Väidetava uue erakonna loomisega on seostatud ka eelmisel suvel IRL-ist välja astunud Margus Tsahknat. Mees ise kinnitas eile ERR-ile, et tal pole uue erakonna loomist plaanis ning toimunud arutelud pole midagi muud kui grupi Eesti tuleviku pärast muret tundvate inimeste kohtumised.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee