Eesti uudised

Vägistamises süüdistatav noormees peksti vaeseomaks ja temalt pressiti välja tuhandeid eurosid

Salaja tütre päevikut lugenud ema avastas vägistamise. Järgnes jõhker omakohus

Kristjan Väli, 19. veebruar 2018, 22:45

155 KOMMENTAARI

b
Brunn/ 22. veebruar 2018, 10:55
Miks vägivalda terav väits ja viiner maha.
b
Barett/ 21. veebruar 2018, 21:29
Vaatasin teist pilti ja mõtlesin, et Sirgu päevik.
<
21. veebruar 2018, 08:28
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele.
e
Eino Taruk/ 21. veebruar 2018, 12:09
Omakohtu kvaliteet on alla nulli. Kui isegi tavaline kohus annab alateadliku eelise ohvrile, siis omakohus ei arvesta absoluutselt võimalusega, et ohver võis valetada, ohvril võisid olla luulud jmt. Kui omakohus lööb viltu ja valesti, mida hakkaks juhtuma õige tihti, vastatakse sellele omakorda omakohtuga. Aga selline tegevus on juba nii vana, et sellel on oma nimi - veritasu.
n
21. veebruar 2018, 19:09
no aga vägistamine on ka ju omakohus. Üks osapool otsustab teist karistada lambikatel põhjustel. Pidutsemine pole põhjus. Kõik me noorest peast pidu pidanud ja isegi tantsinud-suudelnud, ja norm noormehed pole seetõttu kohe karistanud vägistamise või peksu või lausa tapmisega. Pole päris nii, et ühtedele see nagu rohkem lubatud ja siis kukuvad laiama, et "alluvatele" koht kätte näidata.
Ärge üritagegi öelda, et vägistavad kõik mehed, kõiki piduseid naisi. Ei ole nii. Me elame valgel maal valgete keskel. Kellele ei sobi tsivilisatsioon ja valge inimese el, võib ju mingite metslaste juurde ära kolida.
Muidugi tuleb neid ülbeid jõhkardeid karistada. Kvaliteet oli tõesti alla nulli, maha oleks pidanud tüübi lööma, et ei piinleks vaeseke siin ilmas, kus naisi on. Mingu ka neitsite juurde, need ei joo:)
n
NOH mode?/ 21. veebruar 2018, 21:05
Lase juba läbi, ära tuku!
k
kulla Einu/ 21. veebruar 2018, 23:19
oled looduskaitse alla seatud siin, seega ebavõrdse staatusesse langetatud.
Mis mõttega kommida, kui sind puutumatu seisusesse pandud on?
Vastata ei tohi, no .ui sinuga! Siis ei vasta. Sinu võitlus vägistamise säilitamise eest ka siis null, kui juba vastata ei tohi.
t
tegelikult pole aga mingit vägistamist olnud,/ 21. veebruar 2018, 19:18
on ikka naljamehed,sellest juba raadios räägiti.
l
Loretta/ 20. veebruar 2018, 23:24
Ei saa omakohus küll jõhkram olla kui vägistamine. Surmanuhtlus oleks sellistele inimloomadele paras.
m
Muna/ 20. veebruar 2018, 20:21
Mõnest lehest saab seda artiklit tasuta lugeda! Ei saa aru nendest tasulistest milles point?
a
Aastal 2004 tõmmati üx trukker jalgapidi puu oksa külge ja tehti lõke/ 20. veebruar 2018, 19:47
puu alla, võttis kohe omaks ja maksis oma 5 aastat veel valuraha.
k
Kui inimene põlema hakkab, võtab ta omaks mistahes/ 20. veebruar 2018, 20:09
asja. Pole eriline tõeselgitamise viis.
k
/ / 20. veebruar 2018, 19:30
kui ma oleksin poiss, siis ma hakakksin päevikut pidama ja paneks kirja kõik , kuidas peod toimuvad, kuidas tüdrukud poistele ligi tikuvad ja ennast pildituks joovad nii et ei tea järgmisel päeval, palju neid poisse just ümber askeldas.
p
20. veebruar 2018, 20:09
peab vast üks noor mees ennast vihkama, et pilditut lihakamakat "torkida".
Täielik meeleheide. Aga saad vanemaks, mida siis torgid? Külajoodikuid või?
i
IRW/ 20. veebruar 2018, 21:51
poliitikas sellega vaid tegeletaksegi...
isegi laibad võetakse ette.
t
to 20.09 asi pole enese vihkamises/ 20. veebruar 2018, 22:27
vaid kalduvus seda teha, sest kõik inimesed on parafiilid ehk sexuaalhälbega, mis on teaduslikult tõestatud. Igal oma mõte peas kuidas sexis paremat rahuldust saada. Minule näiteks meeldivad grupikad, aga sulle.
g
21. veebruar 2018, 19:15
Grupikas nii kaua ok, kui kõik vastastikkusel kokkulepel põhineb.
Aga need vägistajad vihkavad küll ennast, sest neil ei tõuse. Vägistades VÕIB tõusta, aga ei pruugi. Mis ühele madalamast soost peksasaanud penile solvavam olla saaks? - Mitte miski.
v
21. veebruar 2018, 20:17
vihkamises ehk mitte, aga põlguses kohe kindlasti. Inimene on ju suutmatu, seega väga väeti seksuaalses plaanis. Mehed põevad seda suutmatust. Rumalamad keeravad vägivalseks. Õnneks on neil arututel elu lühike.
Grupika on ju ok, kui see kõikide osapoolte nõusolekul.
n
no mis vägistamine, purjuspäikepp lihtsalt/ 20. veebruar 2018, 19:10
Kui ema laseb tütrel joomapidudel käia, kus purjuspäi vabatahtlikult aeletakse ja seksitakse juhututtavatega, siis pole see ju mingi vägistamine. Vägistamine on ikka midagi muud, kus ohvri kallal vägivalda tarvitatakse. Mis vigastused tüdrukul olid ja kas need said fikseeritud? Kui joomaurkas toimus tüdruku kinnihoidmine ja jõuga võtmine, siis pidid ju olema tunnistajad. Mis tõestus on plikakese päevikuread? Kui purjus, siis esiteks ta ei mäletagi midagi ja teiseks olid ehk need päevikumõtted lihtsalt fantaasia, unistused.

m
mille üle me kraakleme/ 20. veebruar 2018, 18:36
noormees mõisteti õigeks, et polnud vägistamist vaid hoopis tema vastu oli suunatud vägivald ja sisuliselt on 2/3 valekaebused, et vägistati. Tuleb hakata hoopis valetajaid vastutusele võtma.
o
oi/ 20. veebruar 2018, 16:45
lugesin emme päevikut ja oi jeerum mis seal oli...
t
Teadagi/ 20. veebruar 2018, 16:43
Seepärast ongi mulle juba lapsena õpetatud, et võõraid kirju ei tohi lugeda. Jama vähem.
j
just/ 20. veebruar 2018, 19:33
Kas ema ka karistada sai, et luba küsimata võõraid päevikuid loeb?
n
nigel/ 21. veebruar 2018, 01:27
tegelikult ei saa tõesti välistada, et tüdrukul võis olla kerge fantaasia, mõnele meeldib ohver olla või meeldib vähemasti meenutada mõnd ebamugavat seika ennast ülendades. Aga kui asi tõesti tõele vastab siis polegi nii tähtis, kuivõrd füüsiliselt "ei" ütlemist ellu viidi. Purupurjus plikalt ongi ebaselge vastust saada aga mis väärtus on niisugusel vahekorral - see on onu Konstantini märkmikus
p
passiivne vägistamine/ 20. veebruar 2018, 16:41
mu abikaasa vägistas mind süstemaatiliselt. Pinud ammu enam lähedust ega midagi, aga abielu algul sai lapsed tehtud ja mul polnud lastega meie koos soetatud kodust kuhugi minna, nii ta siis käis minust aeg.ajalt üle, ei küsinud, kas on hea või üldse midagi, kui see pole seadusega reguleeritud vägistamine, mis see siis on
p
Pole vägistamine./ 20. veebruar 2018, 16:48
Sa oled lihtsalt prostituut. Nende käest ei küsitagi, et kuidas oli või midagi. Vägistamine on midagi hoopis muud.
e
eesti naine / 21. veebruar 2018, 09:31
ollaksegi vabatahtlikult mehe prostituut, sest nii on hea ära elada, raha on, tööl käima ei pea- mis vahet, kuidas elatist teenid. Oled sutenööri käe alla töötav prost või oled kodus ühe mehe madratsiks- tunnetest pole võimalik rääkita ei ühel ega teisel juhul.
e
eesti mees/ 21. veebruar 2018, 21:17
kurb vaid see, et selliseid hea äraelamise mehed Eestis praktiliselt puuduvad. Ja need õhtulehe elatisevalvurid ei jaksa endalegi miskit teenid, veel vähem oma mõnele tilgutisele...., rääkimata juba naise ülalpidamisest või midagi.
Kui oled nii mömm 09,31, et lausa prostituute kadestad, hakka ise prostiks...mehed tänapäeval kõrges hinnas!
Mis siin ikka keerulist olla saab? Ajad pee uurakile, ja tagumiktund maksab,
ei pea haridust omama, ega keeli oskama...lihtsalt oled mõnus ja loed raha.
m
moslem/ 20. veebruar 2018, 14:20
No kuidas ka ei aruta, asi ei tundu väga õite olevat. Tüdrukud hakkasid kahekesi viina jooma. Siis kutsususid poisid külla. Milleks? Oli luuleõhtu plaanis või ehk mingeid ehitustöid appi tegema? Ei ,vaid ikka lõbutsema ja jooma. Keegi ei tea, et isasel instinkt on paarituda, eriti noorel isasel. Noor naine kutsub noore mehe külla, annab talle viina ja flirdib siis millise eesmärgiga? Pakun välja, et ehitustööd need ei ole. Seega oli ju seks ikkagi tüdrukute plaanitud eesmärk. Eraldi veidrus on, et kui korteris oli palju inimesi, miks siis ohver, kui ta ikka oli ohver, kedagi appi ei hüüdnud või kohe teistele ei kaevanud ulaka kamraadi peale, kes talle kaissu kippus. Segane lugu!"
t
Tiit/ 20. veebruar 2018, 13:56
Vägistamised on kahtlased juhtumid.
Olin noukogude ajal monikord kohtu kaasistuja. Oli ka üks vägistamisjuhtum, kannatanu püüdis rääkida ,et mingit vägistamist ei olnud. Kus siis tüdruku emme kargas püsti ja käratas tüdrukule:"Sina istu, sina ei tea midagi". Kohtunikule on igatahes asi selge ja asi lopetati.
a
Ann/ 20. veebruar 2018, 13:26
Vägistamisjuhtum on täiesti puudulikult kajastatud. Esiteks puudub vägistaja vanus, teame ainult , et ohver oli 17 a. vana. Minu arvates on suur vahe, kas seksivad kaks purjus 17 aastast või purjus 17a. seksis kolmekümneringis täisealine purjus meesteravas. Lisaks on veel oluline, kas ohver ja vägistaja olid varem tuttavad või keegi kutsus 17 a tüdruku kaasa sünnipäevale, kust ta enamiku seltskonda ei tundnud ega osanud ette näha, et pidu lõpeb padujoominguga. Võiks ära märkida, kas ohvri perekorrast oli keegi eelnevalt karistatud või on tegu täiesti normaalselt koolis edasijõudnuva gümnaasiumiõpilasega ja normaalse perekonnaga. Vägistaja kohta on teada vaid see, et pank andis talle 2000 eurot laenu, mis eeldab sissetulekut ja seitsmeteist aastasel seda pole, järelikult jääb vanus pigem kolmekümne kanti. Üksi normaalne kolmekümne ringis mees purjus seitsmeteistaastasega ei seksi ehkki seadustega ei ole vahet kas ohver on 17 ja vägistaja 35 või on mõlemad 17 aastased. Tegu oli peoga, seega juhtunul olid tunnistajad. Tunnistajad tuleb vande all ülekuulata, loomulikult kipub see jutt olema niisugune, et mitte midagi ei juhtunud ja kõik oli vabatahtlik, sõltuvalt sellest, kes kellele kulpi lööb. Mida tunnistajad juhtunu kohta väitsid, seda ole artiklis samuti kirjas. Anna oleks pidanud juhtunust kohe rääkima. Ei tasu arvata nagu oleks politseisse läinud peksa saanud vägistaja süütu mees, ta läks lihtsalt enne politseid advokaadi või juristi juurde, kes kinnitas, et eesti seaduste kohaselt on igasugune omakohus karistatav, järgmisena rääkis tunnistajad pehmeks(vande all valetunnistuse andmine ei tohiks aeguda) ja järgmisena läks politseisse kitse mängima... Hämmastav kui palju asjatundmatuid kommentaare, narkootikumide tarvitamisest jäävad organismi jääknähud, mis on tuvastatvad. Kui neid ei ole tuvastatud ei tasu sellest ka rääkida. Ema, kes oma gümnaasiumiealöise tütre näo joomise eest täis sõimab ja vägistamisega mitte midagi ette eivõta on peaagu meie rahvuskangelane! Mõnel juhul viitab omakohus seaduslünkadele...
ü
Ühesõnaga,/ 20. veebruar 2018, 12:46
maksusid peab optimeerima! Kui ikka naine õhtul välja minna ei tohi, siis ei pea meie tänavavalgustust või politsei palka maksma. Need kulud maksku mehed, kui nemad võivad lõbutseda ja laiata.
Siis saabki naine rohkem palka, et kasvatada lapsi ka siis kui rongaisa ei jaks lõbustuste kõrvalt leibaraha anda.

k
kas juua täis kutt pidi vägistama lakku täis neitsit ,kel tavaks / 20. veebruar 2018, 12:40
poisterahvastega meeldivalt aega veeta .
Karta on, et jäi väheseks .
Aga noh, tapmiseks oli põhjus kui palju ja kui uhke see neitsi saab olla.
t
20. veebruar 2018, 12:48
tüdruk peaks siis ebameeldivalt aega veetma või?
Veetku siis noormees korralikult aega, kui lakkutäis peaga ei jaga maad ega mütsi.
n
naine siit/ 20. veebruar 2018, 11:54
Kui juba noor neiu on harjunud käima poistega joomapidudel,no mida ta siis arvab, et ei või juhtuda või milleks ta jääb öö peale poistega kusjuures veel ei tundnud toda väidetavat Konstantini. Ise läks joomapeole, ise jäi ööseks poisiga magama ja mida siis pärast arvata sest neiust. Vanust ka nii palju juba, et mõistus peaks peas olema.
m
matsu/ 20. veebruar 2018, 12:46
Pole vahet, vägistamise süü lasub igal juhul vägistajal, mitte ohvril.
n
naine siit/ 20. veebruar 2018, 14:56
Süü tuleb enne tõestada .
k
krõmps/ 22. veebruar 2018, 10:44
No tundub, et 17-aastastel polegi veel täit aru peas, lihtsalt püksis kiheleb. Valimistel hääletama on seaduse järgi võimelised, aga tegelikkuses ei võta nad vastutust millegi eest. Joovad ja seksivad arutult ja vastutustundetult, küll emmed hiljem hädast välja aitavad, pole muret!
r
Roman/ 20. veebruar 2018, 11:30
See, et keegi kuhugi "vägistamine" kirjutab, ei tähenda veel, et päriselt ka mingi vägistamine oleks aset leidnud. Aga noh, igast kristalli- ja selgeltnägijausku uhhuudele seda enam selgeks ei tee.
m
Mh!?/ 20. veebruar 2018, 10:41
"Konstantin vägistas mu" on kirjutatud vanainimese käekirjaga.
j
just just./ 20. veebruar 2018, 11:27
eks venelased kirjutavadki eesti keeles ja vanainimese käega.
Siis kirjutavad veel kirja alla "fotolavastus" ka.
e
Eino Taruk/ 20. veebruar 2018, 10:37
XXI sajandi põhikatk, silmakirjalikkus, seisneb selles, et kui neiu kirjutaks salajasse päevikusse, et ta vägistati, ja noormees kirjutaks oma salajasse päevikusse, et vahekord oli mõlemapoolne, saaks vastu pead ikkagi noormees. Vähe sellest, maailmast on hulk praktilisi näiteid sellest, et kui paar on raskes joobes ja vahekorras, ning naine hiljem kahetseb ja süüdistab meest joobeseisundi ärakasutamises, saab vastu pead mees. Hoolimata sellest, et ühtemoodi joobes olid MÕLEMAD. See on olukord kus isegi feministid tunnistavad naiste vastutustunde puudulikkust võrreldes meestega ;)
m
Mukk/ 20. veebruar 2018, 10:35
Aga mis siis on vägistamine? Siin on üsna mitmed komeenteerinud, et neiu soovis, jõi purju (kuidas see mõjutab vahekorda? kas purjus peaga võib kõike teha ja asi korras?). Kuna nii paljud kommenteerijad leiavad, et neiu oli ise süüdi, siis see näitabki ühiskonna suhtumist ja miks sellised asjad juhtuvad, sest selliseid väärastunud väärtushinnanguid kannavad inimesed oma lastele edasi. Võibolla peaks siis vägistamise paragrahvi üldse karistusõigusest eemaldama, sest pole ju võimalik, et naine ise ei taha või ei provotseeri enda riietuse, joobeastme või juuksevärviga? Kui nende kõiketeadjate enda lähedaste, võimalik et ka lastega midagi sellist peaks juhtuma, siis lipp kätte. Probleemi ju polegi, sest kõik on alati vastastikusel kokkuleppel, on nii?
n
20. veebruar 2018, 11:32
neil pole lähedasi, lastest kama kaks. Täna on neil ainult viha naiste vastu ja mõningane kihk. Seega neid selle teemaga ei püüa, et kui sinu lastega...
Lapsed tulevad neil meelde alles siis, kui ise vanad-haiged. Ja egas see ju rahaküsimist sega, kui lapsega elu jooksul miskit paha juhtunud on.
Õnneks me ei pea selliste järgi joonduma.
h
hiiuvana / 21. veebruar 2018, 09:14
Kui neidis JÕI end plidituks keda siis süüdistada? Kas snoormees kallas talle vägisi viina kurku, või võttis ise klaasi kätte? Kui oli 17 siis ei tohiks alko poole vaadatagi. Kui aga neidis oli täis nagu tinavile, pole süüdistada kedagi peale iseenda.
k
keda süüdistada, keda süüdistada./ 21. veebruar 2018, 21:04
Mis siin keerulist on? Keegi ei süüdistagi sinu lemmikKonstantini selles, et tüdruk jõi või pidu pani, teda süüdistati vägistamises. Egs Konstantin tüdruku joodut joonud, ta jõi enda joodut ja vägistas. LIHTNE ju?
m
M. / 20. veebruar 2018, 10:12
Ei ole vahet, mis soost, vanuses, nahavärviga, joobeastmes - kui inimene ei taha, ütleb ei, siis ta väljendab enda tahet. Sellega peaks kõik selge olema. Aga no kui kihk on nii suur, siis läheb see "väike asi" kõrvust mööda.
e
Eino Taruk/ 20. veebruar 2018, 10:38
Jah, kui ta ütleb ei. Ag akui ta on liiga purjus selleks, et öelda? Ja mees liiga purjus selleks, et küsida? Mina karistaksin MÕLEMAID või EI KUMBAGI.
t
to 10.12 kui naine ütleb/ 20. veebruar 2018, 18:32
ikka tõsimeeli ei, siis on ei ja mees aktsepteerib seda, aga kui tuleb midagi mokaotsest ja jalad liiguvad kahte lehte, siis ei saa seda kuidagi tõsiselt võtta ja tavaliselt nii ongi. Nagu ütles üks jurist, et naist ei saa ikka enne vägistada kui oled ta uimaseks löönud. Tehke ise järeldused.
k
Katrin/ 20. veebruar 2018, 10:11
Väga kurb lugu :( Kõige kurvem on asja juures see, et vaene tüdruk ei ole saanud emalt vajalikke õpetussõnu ning just seetõttu niisugune juhtum aset leidis! Esiteks see, et ema sobrab tütre asjades ja salaja päevikut loeb, näitab selgelt, et ema tütart ei usalda. Tütar ise emale ei räägi, mis ta teeb ja kus käib- see on ju puhtalt ema enda tegemata jäänud töö! Kui sa väiksest peale ei ole loonud lapsega usalduslikke suhteid, rääkinud, huvi tundnud lapse tegemiste vastu, siis ei saagi usaldust tekkida ning hilisem pinnimine, asjades sobramine jne enam kasu ei too, läheduse ja usalduse kasvatamisest rääkimata! Iga mõistlik ema hakkab tütrele rääkima neist asjust palju varem, tasapisi juba siis, kui laps on 10-11 aastane. Hoiatada, et peagi hakatakse pidudele kutsuma jne, et ükski endast lugupidav tüdruk end purju ei joo, mis on selle tagajärjed - et peol võib olla ka halbade kavatsustega poisse, kes abitus olekus tüdrukutele liiga teevad jne. Rääkimata sellest, kui peol on mõni tore poiss, kes meeldib, muudab ta otsekohe oma arvamust, kui näeb, et meeldiv tütarlaps on silminu purjus jne! Austada tuleb ennast! Tähelepanelik tuleb olla jne jne. See on suur selgitustöö. On teatud asjad, mida selgitada oma tütardele on emde kohustus! Täpselt sama asi poistega- on teatud asju, mida oskab kõige paremini pojale selgitada justnimelt isa! Kui te ei selgita neid asju enne, kui lapsed teismeikka jõuavad ja peod avastavad, olete kõik juba mööda lasknud ja imelik, kui probleeme ei teki!
n
nõustun / 20. veebruar 2018, 10:56
Katriniga! Väga õiged sõnad. Üks asi on see, kui sind tänavapimeduses keegi võõras kinni krabab ja vägistab..., hoopis teine asi on aga see, kui juba teismeeas on tüdrukul välja kujunenud ebamõistlikud alkoholipruukimise harjumused ning taolised peod jne. On üsna loogiline, et purjus inimestega juhtub üsna ebameeldivaid asju. Oled sa noor või vana. Purjus tüdrukuid kasutatakse ära nende abitus olekus, purjus noormehed satuvad kaklustesse jne. Alkoholi tarbimist peavad õpetama vanemad. Õpetama ja selgitama, mida, kui palju jne ning missugused on tagajärjed, kui purju jääd. Alates ööklubi ukse taga surnuks külmumisest tõesti vägistamise või vägivaldse kakluseni välja. Kulla vanemad, kas te tõesti oma lapse saatusest ei hooli? Miks te jätate selle olulise selgitustöö tegemata? Ei, laps ei tule ISE selle peale, mis on mõistlik, mis mitte, sest tal puudub selleks vajalik elukogemus! Teil on oma elukogemus olemas, õpetage oma lapsi enne, kui hilja!
k
keelatud/ 20. veebruar 2018, 11:49
vili pidi olema magus, ei aita see rääkimine midagi. Kui palju on räägitud, et narkootikumid on halvad, milleni viivad jne. Ikka tarbitakse jne.
g
Gerda/ 20. veebruar 2018, 13:08
Kui palju on räägitud? Kui sinu rääkimine sinu lapsepuhulei aita, ju oled siis valesti rääkinud. Keelatud vili võib olla magus siis,kui ainult keelatakse,alaa:Ära joo! Ära suitseta! Ära tarvita narkootikume jne. Kui laps ei tea,miks see halb on, siis ehk tekibki tahtmine ise ka proovida. Puhas keelamine ei anna kunagi tulemust. Räägi, selgita,too näiteid, julgusta ise omalast infot juurde otsima,küsimusi küsima. Õnneks kõik pole sinu moodi õigustajad.
a
Argo./ 20. veebruar 2018, 20:22
Keelamine ja Selgitamine on täiesti erinevad asjad!!
i
20. veebruar 2018, 11:00
ilus pikk romaan. kui veel kaks järge suudad tulistada, võiks nimetada isegi triloogiaks.
r
Roman/ 20. veebruar 2018, 12:48
Just, tagantjärele tarkus on see parim tarkus.
m
mis tagantjärele?/ 20. veebruar 2018, 13:10
Ma usun, et need lapsevanemad, kes pole tegelikult kunagi oma lapsega lähedasedolnud, ei saavuta ka tagant järele mingit tarkust.

4
45 aasta Vabastaja järglane!/ 20. veebruar 2018, 10:09
õ
õilis ss-lane hõiskab/ 20. veebruar 2018, 12:58
õnneks tema eurooplane pole, on vlassovite ja meride kamraad
v
Vana nikumees/ 20. veebruar 2018, 10:06
Kutid vaadake parem Pornhubet ja kasutage kätt süüdistused jäävad ära nigu niuhti,tean selliseid küll!
n
naine/ 20. veebruar 2018, 09:46
Kas noorele neiule on ikka kohane ennast silmini täis juua? Pole ime kui purjus peaga igasugused asjad juhtuvad. Minu nooruses oskasid neiud ka ilma alkoholita pidutseda.
v
Vanaema/ 20. veebruar 2018, 10:09
Niikaua kui on tarbitud alkohoolseid jooke, on neid joonud neiud, noormehed, mehed naised. Erandeid on, aga pole vaja kinnitada, et "minu nooruses". Ilmselt olid sel ajal teises seltskonnas, kus ei pruugitud alkoholi.
p
pättidel/ 20. veebruar 2018, 09:45
pole väljapressimiseks põhjust raske leida. ilmselt oli ka naine kambas, miks karistada ei saanud.
m
.../ 20. veebruar 2018, 09:37
misasja, piigad lähevad jooma teadlikult, juuakse aga pildituks, hiljem kui hakatakse lapsi tegema, sünnivad paljudel neist suurte vigadega lapsed, milleks siis sünnitada.Kui ikka ajud ei jaga et ennem sünnitusi ei joo,siis on ajud juba lapsena kärpa läinud, ühiskond peaks koolides rohkem arenema, selgitama,miks on liigjoomine noorele kõige hullema saatuse looja.Kui ikka oleksid noored rohkem endi austajad, siis ka nad ükskõik kuhu enda prigusid laiali ei lööks ennem õiget vanust.
n
Nii me välja surime/ 20. veebruar 2018, 09:30
Kui lõpuks naiselt seksiks nõisoleku sain, oli seksiisu juba läinud.
s
seega enne/ 20. veebruar 2018, 09:23
raksakat notarilt allkiri ja pitsat
h
HeH/ 20. veebruar 2018, 09:09
kui misiganes seksuaalse toimingu puhul teine osapool ei ole andnud kindlat nõusolekut, on tegemist seksuaalse ärakasutamise- või kuritarvitamisega. See, kui teine osapool ei ole ültenud EI, ei ole vabandus. Ei mitteütlemine ei tähenda nõusolekut. See võib tähendada, et ta misiganes põhjusel näiteks kardab !!! Või siis ei ole adekvaatne !!!
Kindlat nõusolekut ei saa anda isik, kes on alko- või narkojoobes, teadvuseta, magab, mitteadkevaatne tervislikel või miidel põhjustel....
Kui mees astub vahekorda, või kasutab muud seksuaalse iseloomuga tegevust naisterahva - tütarlapse peal, kes ei saa ühel või teisel eeltoodud põhjusel enda eest seista (ehk siis anda selget nõusolekut), on toime pannud seksuaalse kuritarvitamise - ärakasutamise.
PS ! Ei, ma ei ole feminist, ei, ma ei ole naisterahvas, olen terve mõistusega mees ning jah, seisan naiste eest !
a
asd/ 20. veebruar 2018, 09:18
Istu, viis! Tohid õhtul oma füürerist naise varbaid masseerida enne diivanile magamaminekut.
e
ei no muidugi,/ 20. veebruar 2018, 12:56
kui ikka laipa meenutavat purjus tüdrukut ei vägista, siis pole mees:) On sul alles maitse!
Sa puhka õige jalga, õige mees ei peagi kasutama nii alatuid võtteid, tal nagunii naised asu ei anna. Ainult väga pehme ja lõtv p.ä.r.d.i.k vägistama peab, et endale linnuke kirja saada. Muidu pole mees ju:)
s
20. veebruar 2018, 21:00
sinusuguse puhul ei aita notari nõusolek ka kellegi varba juurde.
v
Väga romantiline!/ 20. veebruar 2018, 09:22
Kõige kindlam on notariaalselt kinnitatud nõusolek ning allkiri.
Kardan, et kui meie isade-emade ajal oleks allkirju nõutud, siis jäänuks meie põlvkond suures osas üldse sündimata.
e
20. veebruar 2018, 12:52
ei sest hullu, kui mõni tänane vägistaja sündimata jäänud oleks.
e
enne/ 20. veebruar 2018, 09:41
ikka notariaalne leping ja soovitav oleks ka ekspertiis, et naisterahvas-tütarlaps on antud hetkel adekvaatne ja saab oma tegevusest aru. ideaalne oleks, kui tegevuse juures viibiks advokaat, notar, ekspert, arst ja mõned tunnistajad ning toiming oleks fikseeritud kirjalikult. need paberid tuleb säilitada vähemalt 99 aastaks, kunagi ei tea, millal süüdistus esitatakse.
a
aga/ 20. veebruar 2018, 09:42
kas mees ei vaja kaitset.
v
Vanaema/ 20. veebruar 2018, 10:13
Miks arvate, et alustaja oli noormees? Naise algatusel saab akt samuti toimuda.
e
Eino Taruk/ 20. veebruar 2018, 10:44
"kui misiganes seksuaalse toimingu puhul teine osapool ei ole andnud kindlat nõusolekut,"
Kas A4 formaadis?
e
Eino Taruk/ 20. veebruar 2018, 10:45
Kui naine ja mees mõlemad on ebaadekvaatsed, miks vastutab üksnes mees?
o
Olen naisterahvas ja veidi feminist..../ 20. veebruar 2018, 18:16
Lugege inglise keelseid ohvriabi portaale. Juhul, kui ei ole tegu püsipartneritega, tuleb sõnadega küsida teise poole nõusolekut vastasel juhul on tegu seksuaalse ärakasutamisega. Seksuaalse enesemääramise õigus on inimõigus ehk õigus mida ei saa kelleltki ära võtta ja mis absoluutselt igal inimesel sh raske puudega, alkoholijoobes või kriminaalselt karistatud isikul. Ka siis, kui alkoholijoobes seitsmeteistaastane vastupanu ei osutanud, kuulatakse tunnistajad üle ja neilt ei küsita, kas asi oli nende arvates vabatahtlik või mitte vaid nad nii tunnistajad kui ka vägistamises süüdistatav peavad vastama küsimusele milliste sõnadega küsiti ohvrilt nõusolekut. Paljudel juhtudel võetakse tunnistused valedetetektori all. Tegu oli ju seitsmeteistaastasega, kes nägi oma vägistajat esimest korda. Ei tasu automaatselt arvata, et iga ennast purjujoonud teismeline on automaatselt nõus esimest korda nähtud juhututtavaga seksima...
t
to feminist/ 21. veebruar 2018, 15:52
Kuna naine ka ei küsinud, siis ka tegemist ju ...
w
wolks111/ 22. veebruar 2018, 04:09
Lugege vähem inglisekeelseid portaale- tuleb meile moslemeid ka vähem ning geid ei hakka mingeid õigusi nõudma.

e
Ema/ 20. veebruar 2018, 09:09
Emad võiksid teinekord ka oma tütreid googeldada. Ask.fm on koht, mis otsinguga esimesena välja tuleb ning kust saab ka hea ülevaate, millega laps tegeleb.
n
Neiu/ 20. veebruar 2018, 09:08
Lugedes siin meeste kommentaare siis saan kinnitust millised harimatud matsid on Eesti mehed reeglina :D pole ei haridust ega haritust ja siis kogunetakse siia anonüümselt kommentaariumisse. Siiski on ka palju vastupidiseid mehi, reeglina siis juba võetud mehed.
n
neiule/ 20. veebruar 2018, 09:24
Eesti mehed on kahtlematult matsid mis matsid. Ega siin enam muud üle ei jää, tuleb võtta mingi valgete hammaste välkudes naerunäoline romantiline must. Kes ihkab alalist elamisluba Euroliitu.
r
reeglina juba võetud / 20. veebruar 2018, 09:41
3d Amateur Anal Arab Asian Ass Aunt BBW Bi Big Ass Big Cock Big Tits Black Blonde Blowjob Brunette Cam Porn Casting Cheating Chubby Compilation Creampie Cumshot Czech Drunk Finnish Fisting Family Gangbang Gapes Gay Handjob Indian Interracial Joi Latina Lesbian Lingerie Mature Milf Oiled Omegle Orgasm Pov Redhead Sauna Shemale Sleeping Solo Squirting Stockings Suomi Teacher Teen Thai Wife
e
Eino Taruk/ 20. veebruar 2018, 10:47
On haritust ja haridust, aga erinevalt räuskavatest feministidest ja hüsteerikutest ka loogika ning võrdlusoskus.
r
Roman/ 20. veebruar 2018, 10:51
Mine sebi omale neid võetud mehi.
a
asd/ 20. veebruar 2018, 08:58
Hahahaa, eestlased arutlemas, kas venelaste armuseiklused olid tiirasus või vägivald? :) :) See, mis venelase jaoks on õrn armuavaldus, ongi eestlase jaoks jõhker vägivald :) Ei ole mõtet oma mätta otsast kaagutada, noortel vene tüdrukutel ja poistel hormoonid möllavad, lasku käia. Valeks läks asi selle koha pealt, kus algas raha välja pressimine ja väljapressijad said oma karistused kätte ka.
v
20. veebruar 2018, 10:15
Valeks läks asi päeviku sisu edasi lobisemisest.
m
Mati/ 20. veebruar 2018, 08:40
Kas see ikka oli vägistamine? Korteripidu, ohtralt alkoholi ja teinekord läheb jalg ise laiali. Kui tuleb kainekssaamine ja ahastus, siis läheb lahti vägistamise teema.
I
!!!/ 20. veebruar 2018, 08:55
Ilmelt mitte. Kõik selskonnast (alkoholi voolas ojadena) olid ju silmini täis, ise kah ei mäletanud, mida täpselt tegid või ütlesid. Aga pragu on ju ahistamised moeasi ja vahest seetõttu neiu selles vormis loo päevikuse panigi. Sest karta on, t ta ise kah kogu sündmuste käiku joobe tõttu ei mäletanud.
Aga ema nihkis tütre tagant ja vend mängis õilsaid "tasujaid mägedest"
m
Moderaator korjas ära. / 20. veebruar 2018, 08:57
Ilmelt mitte. Kõik seltskonnast (alkoholi voolas ojadena) olid ju si.lmini täis, ise kah ei mäletanud, mida täpselt tegid või ütlesid. Aga praegu on ju ah.istamised moeasi ja vahest seetõttu neiu selles vormis loo päevikuse panigi. Sest karta on, et ta ise kah kogu sündmuste käiku joo.be tõttu ei mäletanud.
m
M. / 20. veebruar 2018, 10:21
Mati, kui su enda tütar sedasi kogemata jalgu hargitab, kuhu üks Kostja vahele kukub, siis tule kommenteeri edasi.
r
Roman/ 20. veebruar 2018, 12:42
Jajah, täitsa kogemata juhtus. Tüdruk oli puu otsas, kui pauk käis.
r
reku/ 20. veebruar 2018, 08:40
Kui oli purjus, oli nõus. Sai kaineks, siis aga südametrunnistus hakkas piinama ja enam polnud nõus. Tont seda naiste ahistamise jutuu aru saab.
j
Ja siis tuli kuri hunt ja tegi auh-auh-auh/ 20. veebruar 2018, 08:34
Muinasjutt Lumehelbekeseneitsist ja kurjast kiimahundist.
n
nalivõi/ 20. veebruar 2018, 08:21
Paluks absurd elatisteema esilehele.

o
omakohus/ 20. veebruar 2018, 08:08
ei saa olla jõhkram kui vägistamine.
j
Jah/ 20. veebruar 2018, 08:26
kes ei maksnud paugu raha
kirves kätte, noku maha!
v
vastupidi/ 20. veebruar 2018, 09:55
Enamus kuritegusid on jõhkram kui vägistamine. Nt praegusel juhul- ohvril polnud mingeid füüsilisi vigastusi ja ainus kahju on see, kuidas ta ise olukorda tõlgendab ehk mis ta ise endale välja mõtleb. Oleks veel rohkem joonud, siis tal poleks üldse mingit aimu, et ta kannatanu on. Vägistamine on vägistamine eelkõige seetõttu, et ohver tunneb end halvasti, mitte seetõttu, et kurjategija kuidagi eriliselt jõhker oleks. Füüsilises ja majanduslikus mõttes on vägistamine umbes sama raske kuritegu kui solvang. Ilmselgelt on karistused vägistamise eest ebaproportsionaalselt suured, kuid ega ma ei protesteeri- tavad on sellised ja ega mul vägistajatest kahju ka pole. Õiglane see ju pole, kuid õiglusest on mul ükskõik niikuinii.
m
M. / 20. veebruar 2018, 10:15
Kui üks mees sulle enda peenise anaali pressib ning sinna ka lõpetab, siis on see sinu meelest solvang? Sinu keha väärkohtlemine suurema jõu positsioonilt ei jäta mingeid jälgi ega? Sul on elus veel palju õppida, kõik materiaalne on kaduv (ka keha), aga hingehaavad ja kogemused ei kao kuhugi.
j
ja loo moraal?/ 20. veebruar 2018, 10:21
jooda rohkem,siis on ise süüdi?
r
Roman/ 20. veebruar 2018, 11:29
Sa M. oled ikka täitsa l-o-l-l.
v
vastupidi/ 20. veebruar 2018, 12:08
Sinu kirjeldatud olukorras ilmselt oleksid ka märkimisväärsed füüsilised kahjustused, mistõttu selle võrra on see raskem. Kui mind õnnestuks nii kooma joota, et ma midagi ei taju ja korralikult vaseliini pruukida, siis on küll tegemist alandusega, kuid alandus ongi sisuliselt ju solvang. Lihtsalt efektiivsemat sorti solvang. Hingehaavad ja kogemused kaovad siiski kiiremini kui nt noahaav kehas, millest tõesti jääb arm eluks ajaks. Millega ma tahan öelda, et noaga löömine on ohtlikum ja (füüsiliselt) kahjulikum kuritegu kui vägistamine (kui just sellega samuti ei kaasne füüsiline vägivald), kuid karistused on selle eest reeglina väiksemad. Isegi hamba välja löömine on raskem kui enamus vägistamisi, kuid selle eest kindlasti kinni ei panda. Pead lihtsalt proteesi kinni maksma ja selle summa üle saad ka vaielda ja venitada.
0
09,55/ 20. veebruar 2018, 13:16
No ei tea, kui teemaks perevägivald, siis väidavad mehed, et luumurrud pole kõige hullemad. Kõige hullem pidi olema, kui naine kõneleb. Nüüd, kus mees peksa sai, on peks kõige jubedam? Mehed nii õrnakesed, rääkida nendega ei tohi, peksta ka mitte, nagu selgub. Lisaks arvab kodanik Roman, et vägistada neid ka ei või, mida naiste kohta öelda ei saa. Naise vägistamine ju meeste põhiõigus...
Ja kõige lõpuks te veel olete kurjad ja ära ei jõua imestada, miks JUST TEIL naisi pole ja keegi ei hooli. Kuidas koer külale, nõnda küla koerale, ei lasta teid inimeste sekka, ei lasta.
m
MGM/ 20. veebruar 2018, 08:07
Praegu on käsil koduloomade soodushinnaga steriliseerimise kampaania. Kasutage juhust ja viige oma ema kulul elavad pidevas alkoholijoobes olevad, odavate Bemmirontidega ringi kihutavad ja töötud noored mehepojad kastreerimisele.
k
kunagi...kusagil/ 20. veebruar 2018, 07:52
kuuldi, et keegi karjub "appii, appii, vägistatakse, appi vägistatakse". Kohale jõudes nähakse, et koristajaeit üksi toas ja karjub ikka edasi. Küsitakse milles asi, siin pole ju kedagi, oled päris üksinda??? Eit vastu "kas unistada ka ei tohi".
k
karistama/ 20. veebruar 2018, 07:28
peaks seda ema, kes salaja lapse päevikut luges, häbematu!
h
hhh/ 20. veebruar 2018, 06:55
purjus tüdrukud ja naised tulebki lindpriiks kuulutada. On ad siis säästmist väärt?
t
tulevik Euroopas,/ 20. veebruar 2018, 08:30
üksinda ringi liikuvad, rätistamata naisolevused üleüldse...
n
naine/ 20. veebruar 2018, 08:40
Täitsa õige jutt. Minu teada 17a. on alaealine kuidas ta võis siis alkoholi tarbida. Kas see plika ikka karistuse sai?
j
jajah/ 20. veebruar 2018, 19:26
sinna need lastetoetused kuluvad. Akloholi peale. Miks riik peaks laristama?
l
Väíksed/ 20. veebruar 2018, 06:44
k
kõlab nagu kaur kenderi/ 20. veebruar 2018, 06:17
pornolugu... kender sai õhtalehes vist tööd
a
Aga ikka omakohus parim/ 20. veebruar 2018, 05:45
n
No jah/ 20. veebruar 2018, 08:03
aga nüüd on ju õigus poisi tuttavate samuti omakohut teha.Ja siis on jälle teistel jne.

k
kuritöö/ 20. veebruar 2018, 05:45
Tütarlapsel oli tantsupeol kaasas käekotis üks viin, mida ta kaebealusele pakkus. Pärast aga esitas politseile kaebuse, et kaebealune jõi tema viina ära ja vägistas ta. Või igaljuhul ta ei mäleta täpselt. Hommikul ei olnud enam viina käekotis ja aluspükse jalas.
n
no kui / 20. veebruar 2018, 05:37
tõesti oli, siis on asi omal kohal. meie nõdra kohtunike käest on õiglast karistust kaua tahta. algne komm ei läinud läbi. tubli oled moderaator. mida ma pean veel kustutama?
t
to no kui/ 20. veebruar 2018, 07:39
mul ei lähe ükski komm läbi. läheb siis, kui kõik sõnad kustutad.
r
Roman/ 20. veebruar 2018, 12:50
Pane - tähtede vahele, näide: l-o-l-l l-i-t-s.
l
lihtne/ 20. veebruar 2018, 05:31
Seepärast tulebki täis eided peale läbu pikalt saata ja otsida voodisse kaine eit. Olen ka niimoodi teinud.
k
Krissu./ 20. veebruar 2018, 03:07
Kinniistujate nimede muutmine liig. ohver teine asi..
k
Kristiina/ 20. veebruar 2018, 03:06
Lõpetage nimede varjamine. kohtutoimikud on avalikult ning Täisealise omakohtu tegijate ei mingit eesnime muutmist
j
Jürka/ 20. veebruar 2018, 07:38
Kristiina Allekõrs, leia endale mingi intellekti arendav tegevus, et sa ei peaks pidevalt huvi tundma kurjategijate isikute vastu. See viimane ainult süvendab su puuet.
t
Taavet/ 20. veebruar 2018, 08:04
Sa vist pole oma elus mitte ühtegi kohtutoimikut lugenud.
p
20. veebruar 2018, 02:44
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele.
j
Jürka/ 20. veebruar 2018, 09:06
Kas seks on sinu arvates naiseler siis mingi karistus või?
h
Haha/ 20. veebruar 2018, 10:16
Ot, aga miks? Kas sinu jaoks on seks trukkimine? :)) Kas hakkame sind ka trukkima, no lihtsalt lõbu pärast.
a
20. veebruar 2018, 02:04
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele.
x
20. veebruar 2018, 06:46
n
Nu vott vpizduu/ 20. veebruar 2018, 08:27
vot seda venekeelset otsest reklaami ei kustutata. Palun, kustutatakse ikka siis kui jutus on iva.
e
emaluuraja/ 20. veebruar 2018, 01:07
kas kahtlustasid tütart milleski? Kahtlus osutus õigeks, et ikka pidutseja ja elliga on tegemist.

k
Kusjuures/ 20. veebruar 2018, 01:04
Naistel on viimasel ajal mingi kiiks üldse luua tõsisest asjast kui vägistamine, luiskelugusid, kas selleks, et kaastunnet endas tekitada või muul põhjusel aga nii on.
Ja mehed on ka nii imelikud kuidagi, et no mida pagan. Kuuled sellist asja, tuleb kohe kasvõi ise minna politseisse ja rääkida kuidas lugu oli, kui tõesti ei olnud vägistamine, kutsutakse teine pool välja ja saab valesüüdistuse eest karistada või peab oma sõnu tõestama. Nii ei saa, et koos tehakse vanainimeseasja ja pärast minnakse nutma, kui oli kokkuleppeline siis saab hiljem valetamise eest hoopis valetaja vastu näppe.
t
To kusjuures/ 20. veebruar 2018, 04:46
Seda ei juhtu mitte kunagi, nii pandi mehi kinni juba nōukaaeg, kolmandik vangidest olid valekaebuste ohvrid
k
kuidagi peab end õigustama/ 20. veebruar 2018, 01:03
ja naistel kõige lihtsam, et vägistati.
l
Läti piiri juures/ 20. veebruar 2018, 01:01
Oli kah selline asi, seal anti ka kõva keretäis ja pärst tulid tulnukad, ühed hoidsid kätest-jalgadest kinni ja teised kütsid peeruvahele. Mine vee tüdrukuid proovima!
p
pole oluline/ 19. veebruar 2018, 23:43
No mida..ise pliksid provotseerivad ja siis on vesi ahjus. Pole vaja pidutseda ja anda signaale, et midagi võiks toimuda. Keegi ei sunni neid neidiseid minema pidutsema ja ahvatlema. Ajavad noored mehed ise kiima..ja siis oh ja ah..appi vägistati. Inelligentne tüdruk teab kus on piir ja ei aja asja nii kaugele. Saan aru kui öisel tänaval selja tagant ründab mingi maniakk ja ohver on ootamatult rünnatud. Aga ise provotseerida ja pärast ohkida....no mida pekki!!!
i
20. veebruar 2018, 12:43
intelligentne noormees teab, kus on piir ja ei vägista. Kui aga teab, et püksielanik segab sotsiaalset elu, siis istub kodus. Lähed välja mehi lantima, et naistel kodus istuda soovitad?
Istu ise kodus, kui ei taha, et SINU elu mingi krimivärgiga rikutud saab.
Istu kodus, kui naisi näha ei suuda!
h
Haha/ 19. veebruar 2018, 23:36
Jajaah joodi ohtralt kui jood juba nii, et silm ei seleta siis ole valmis selleks mis seal saama hakkab :D Eriti veel kui mehed seltskonnas, inimesed on ikka debii*ikud, eriti taolised naised
n
Noh / 20. veebruar 2018, 08:05
ja edasi n""gri kaisu ja ei mingit vägistamist. Kusjuures ei mõista õigeks ühtegi vägistamist, aga enne tuleb ikka uurida kas oli ikka vägistamine
t
to 23. 52/ 20. veebruar 2018, 00:07
Kas noored naised vähe oma väljamaameeste käest peksa on saanud ?
Välismaale minnakse eelkõige põnevuse, eksootika, seikluste pärast.
Välismaamees noorte naiste arust ju nii äge.
Olen naine muide.
t
to 23.52 minu eks/ 20. veebruar 2018, 18:52
läks ka välismaale ja arvas, et saab parema mehe, aga esimesel nädalal sai juba kere peale. Kahju muidugi, aga see oli tema valik.
t
to 23. 52/ 20. veebruar 2018, 00:20
Olen naine, aga kui ronin kahtlasse seltskonda, olengi ise süüdi.
Lihtsalt ei lähe sellistesse kohtadesse ja midagi ei juhtu ka.
t
to 23. 52/ 20. veebruar 2018, 01:04
Aga miks sa ronid kahtlastesse kohtadesse ?
Kas mõistust peas üldse ei ole ? Sellisel juhul vajad hooldajat, kes sind juhendab ja sinu eest vastutab.
m
M. / 20. veebruar 2018, 10:18
Kostja tuli kaasa ja sõbraga, tüdruk läks enda sõbra poole. Tema ei teadnud, et sinna keegi võõras veel tuleb.
n
20. veebruar 2018, 06:20
No kui ikka ohtralt joodi siis enamus mehi pole võimelisedki suguühtesse astuma, veel vähem vägistama 😂
i
20. veebruar 2018, 13:07
iga vägistamine ei meenutagi suguühet, täpselt nagu purjus mehe seks.
Suurimad vägistajad on impotendid, seega...vägistamine pole mingi perfektne suguühe.
T
"Tänud" / 19. veebruar 2018, 23:34
j
19. veebruar 2018, 23:14
joodi ohtralt, mis tähendab, et kumbki ei andnud endale aru. vastutavad ikka mõlemad siinkohal ju
a
Alkohol kui ajumürk/ 19. veebruar 2018, 23:07
Vanasti oli ikka nii, et üks kombekas tütarlaps sellisesse seltskonda, kus juuakse, ei kippunud.
n
no on mõnel ikka mälu/ 19. veebruar 2018, 23:16
Nii vanu aegu küll ei mäleta, ikka ja jälle seltskonnad tarvitavad alkoholi ja tütarlapsed sattuvad ka tulevikus seiklustesse. Lugusi on teada 100 aasta tagant ja kaugemaltki, oled vist Jüriöö ülestõusu veteran?
M
./ 19. veebruar 2018, 23:39
Mainiti ju, et "kombekas tütarlaps", eks neid lõdva rihmaga naisi oli 100 aastat tagasi ja on nüüdki.
k
20. veebruar 2018, 10:54
kombekad mehed ei vägista ka. No juba tuhandeid aastaid on see nii ja hakkab ka olema. Kui mehed oma hormoone ei valitse, siis ei valitse nad ka midagi muud ja külajoodiku ametist nad kõrgemale pääse. Tahavad karistada naisi, et need kodus pääseks, aga karistavad iseend ja pääse nemad valgete inimeste sekka. Pärast vigisevad, et teistel parem ja rikkam elu ja vaesest külajoodikust ei hoolita isegi tänavakoerale vääriliselt mitte.
Ole ise kombekas, küll siis vähe kombekamate naiste ja meeste seltsi pääsed halkjale oksale.
n
Nadja/ 19. veebruar 2018, 23:36
Nüüd on uued ajad, meie patriootidega teeme kevadel klassiekskursiooni Lätti! Pidi ilus maa olema.
m
mis ajad?/ 20. veebruar 2018, 00:01
Käisime 8-nda klassi ekskursioonil Lätis "helgel" Brežnevi ajal. Üks putka keeldus meile õlut müümast aga kõrval oleva putka müüja vaid irvitas naabri üle ja võttis kõik rublad vastu sest äri on äri. Ajalugu kordub, üle 30 aasta on möödas ja tuleb taas õlle järgi minna. Seekord passi näitama enam ei pea.
j
Jajah/ 20. veebruar 2018, 01:08
Kesk eestist tean üht tibinat ise, kes seeni ja muid meelemürke tarbib ja mööda ilma luuletab, et teda pidevalt vägistatud, ilmselt seened kutsuvad seda esile.
Seega kas see alkohol ikka on see peamine probleem?
n
Nyo/ 20. veebruar 2018, 10:55

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee