Eesti uudised

Laste saamist keskkonnavaenulikuks nimetanud Kalantar selgitab oma skandaalset ütlust (17)

LISA KOMMENTAAR

RS2 Nimetagem asjad oma nimedega, 17. veebruar 2018 23:09
et sarnaselt meie "haridus"ministriga, kõige pealt ajab mingi l0lli iba suust välja, ja siis kukub vabandama, et temast saadi valesti aru.
ahag 17. veebruar 2018 10:48
Nika tahab nüüd öelda, et ta oli seal saates lihtsalt suflööri rollis ja edastas kellegi kolmanda seisukohti, et ise ta nii ei arva? Jabur jutt, loomulikult esitatakse väitluses neid seisukohti, milliseid ise esindatakse. Nika esitas selles diskusioonis 2 seisukohta- eestlased on ksenofoobid ja lapsed on keskkonnale kahjulikud. Esimene väide on feministidele omane ja paljukuuldud, teine on uus, kuid pole mingit alust arvata, et erinevalt esimesest väitest räägib ta teisel juhul mkillestki, mida ise ei arva. Kusjuures selles mõttes on tegemist absurdse jutuga, et ülerahvastikustamine ei tulene inimeste soovist palju lapsi saada, sellel on ikka hoopis teised põhjused ning seetõttu on sellest rääkimine täiesti mööda mõttetus. Kõige viimane meede, millega ülerahvastikustamise vastu võidelda, on maintsemine, et ärge tahke lapsi. Suht üllatav, et sellist kommunistliku Hiina lähenemist, millest Hiina ise on loobunud, nüüd hoopis Eestis kuulda saab.
aga 17. veebruar 2018 01:07
miks ta siis ära ei sure?
Tehku koht vabaks!!!
jurakk 16. veebruar 2018 17:54
Selge on see, et igasugust jama on võimalik põhjendada, kui kas ta trükivalgust väärib on iseasi.
matsu 16. veebruar 2018 17:43
Ega ta ju midagi valesti ei öelnud. Tal on samamoodi õigus, nagu ka kõigil teistel. See on lihtsalt tõe üks külg paljudest.
kapo 16. veebruar 2018 17:17
meil keelati ultrafeministidega tegeleda....
16. veebruar 2018 17:09
Isegi Hiina on tunnistanud, et ühelapsepoliitika oli viga, ja lubatakse juba 2 last. Hiina on üldse halb näide, kuna Hiina ajab kaasajal räiget "Hiina hiinlastele" poliitikat. "Eesti eestlastele" on puhas äärmuslus ja oht Eesti Vabariigile. Et äärmusfeministid on otsene ja hävitav ühiskonna lõhkumisele suunatud liikumine ei tee sellest mingit rahvastiku kihti.
tigekala 16. veebruar 2018 20:27
viga oli seetõttu, et poisse väärtustati kõrgemalt, seega tüdruklooted hukati ja sündinud tüdrukud "surid loomulikku surma". Nüüd on Hiinas terav naistepuudus, mis omakorda väljendub miljonites rahuldamata meestes, mis on väga tuleohtlik materjal ühiskondliku rahu ja stabiilsuse jaoks. Kontrollimatult paljunemine ei ole emakese Maa jaoks jätkusuutlik ja eestlased ei ole Maa jaoks põrmugi paremad kui aafriklased. Vastupidi, aafriklased on oma märksa väiksema tarbimisega ka palju väiksema ökoloogilise jalajäljega.
asd 16. veebruar 2018 16:47

rumalus 16. veebruar 2018 16:44
on eesti nokkija. feminism ongi rumaluse üks ilmingutest. naisi ei tohiks valitsema lasta.
Kes 16. veebruar 2018 16:42
see on ja miks teda ära trükitakse?
jaburus kuubis 16. veebruar 2018 16:37
keskkond on keskkond, aga kas preili ei mõtle, et lasteta sureb inimkond hoopis välja? Reaalselt võttes on valik kas Eestis elavad tulevikus eestlased või sisserännanud. Eesti puhul on probleem, et elanikkonna senise arvukuse kestmine, see jalajälg on küll rohkem sooja maa teema.
tigekala 16. veebruar 2018 20:30
vastupidi. jalajälg on arenenud maa teema, kus iga pere on omaette eluasemel, igas peres on autod, iga pere käib reisimas, tarbib teenuseid, haridust, põlevkivielektrit, võtab metsa maha, et toas oleks puitmööbel ja ahjus praksuks tuli jne jne. kui midagi ei tarbi, on ökoloogiline jalajälg palju väiksem, seega vaesed aafriklased on isegi oma lasterikkuse juures märksa keskkonnasõbralikumad. ahjaa ja kõik need prügikoormad, mis müüakse rikastest riikidest aafrikasse - me lihtsalt koristame oma rämpsu teisele mandrile ja hoiame oma uksealuse puhta. Maa on meie kõikide jaoks üks ja ookeanides loksub üks plastisupp kõikide jaoks.
Miks? 16. veebruar 2018 16:35
Miks ma praktiliselt iga päev pean meie ajakirjandusest lugema rumalate hälbega inimeste arvamusi? Ma saan aru, et ka neil võib olla oma arvamus, aga kuidagi liiga tihedaks on see rumalustega pommitamine läinud.
Siioni tarkade protokollides on kirjas 16. veebruar 2018 16:50
leheneegrite tegevuskava.
16. veebruar 2018 17:12
Selleks, et sind otseselt hulluks ajada. Töötab muide hästi ka mujal riikides.
16. veebruar 2018 16:26
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
hehe 17. veebruar 2018 09:33
Kuule eletritsaaabtasuta ULLIKE ... lollike.
Üritan su kirjavigu täis tekstist aru saada.
Miss moodi lesbid omavahel fekaalidega suguelu elavad? täiesti huvitav oleks teada.
Mehed ju niikuinii ei sünnita , seega vahet pole mis nad teevad.
Ning suur osa (mitu korda suurem osa kui on homosseksuaale) inimestest on üksikud või ilma pikaaegse partnerita.
Sa haugud vale puu all elektritsaabtasuta ULLIKE...