Eesti uudised

Tarmo Soomere: "Maailma ülerahvastatus on palju tõsisem probleem, kui praegu oskame arvata." (3)

LISA KOMMENTAAR

Moderaator korjas ära. 16. veebruar 2018 09:12
Kahjuks ei tohi kirjeldada protsessi, kuidas nende aastat jooksul on maaohtades hävitatud infrastrtuktuur, kadunud töökohad ja normaalse elamise võimalused. Inimesed muudkuilahkuvad ja maa jääb tühjaks. Et kas see on lihtsalt mõtlemaru juhtimisviga või teadlik, kaugeleulatuv pikaajaline programm tühjade maadetootmiseks. Mida seejärel juba "taasasustada"
!!! 16. veebruar 2018 09:09
Meie maakohtades suleti kõigepealt kultuurimajad, raamatukogud, teeninduspunktid, lasteaiad.
Seejärel koolid, kauplused, ambulatooriumid ning perearstikainetid, apteegid, bussiühendus. Nüüd kaotati just vallad ja asju tuleb käia ajamas paarikümne kilomeetri taga suurvalla keskuses. Maa jääb ju sedasi tühjaks, sest kaovad nii infrastruktuur, töökohad kui ka elemetaarnegi võimalus ära elada. Kes saab see kolib linna või lahe taha hõimuvendi orjama.. Suur-Tallinn, millest hr, Mõis kord omal ajal jutlustas on kahjuks maainimese jaoks kallivõitu, korterit sinna ei osta ega isegi mitte ei üüri. Vanadele jääb üle vist ainult vanadekodu, riti selliste asutuste odavaim 4-6 kohaline palat.
Milleks ja kellele on tühi maa vajalik? Mullu mingi lääne professor juba kuulutas, et maailma ülerahvastuse tingimustes on tühja maa pidamine luksus, koguni lausa kuritegelik. Ja seejärel haaravad ideest kinni poliitikud. Ning asi lõpeb lõpuks mingi Brüssli kohustusliku direktiiviga.
16. veebruar 2018 08:15
Naised sünnitavad rohkem seal, kus nad ei saa sündivust kontrollida. Islamimaades dikteerib seda ka religioon: teid saagu nii palju, et te vallutate kogu maailma oma massiga. Ei ole ju keeruline aru saada sellisest strateegiast.