KATSU MIND! Tantradeit lõppes võimalusega teha paarilisele just seda, mida too tahab. Ei rohkem ega vähem.Foto: Martin Ahven
Siret Mägi 15. veebruar 2018 20:26
Õhtuleht külastas järjest populaarsemat kohtinguviisi - tantra-kohtingut. Kas leidsime armastuse ja kas kõik tšakrad avanesid plaksuga?

Õhtuleht külastas järjest populaarsemat kohtinguviisi - tantra-kohtingut. Kas leidsime armastuse ja kas kõik tšakrad avanesid plaksuga?

Sõbrapäev kõlab vallalisele naisele kui üks aasta kõige masendavamaid päevi - kõik kohad on üle külvatud roosast, lilledest, südamekujukestest, šokolaadist ja nunnudest kaisumõmmidest. 

Selle asemel, et minna koju nagu igal teise õhtul ja tõmmata selga lohvakad dressid, tuleks sel korral ehk midagi natuke teistsugust proovida ja vaadata järgi, mida kujutab endast vallalistele mõeldud Tantradeit, mis kirjelduse kohaselt peaks olema sensuaalne kohtumisõhtu inimestele, kes on oma ideaalse kaaslase otsinguil. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (27)

Ilus ja lihtne 17. veebruar 2018 17:46
Parim on puntratantra. On üks hea pundar läbisegi, risti ja põiki, keppivaid isikuid. Aeg-ajalt kukub mõni sealt välja ja uued osalised sukelduvad puntrasse.
hõkk 16. veebruar 2018 20:11
Silmad kinni kohting? Ja sa lased võõral mehel ennast käperdada? Ilma et sa üldse teaksid kuidas ta väljagi näeb. Võib-olla on täitanud asokas või suur higine ülekaaluline vorst.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS