Krimi

Lapsepeksja pääses kohtus tingimisi karistusega (6)

Ohtuleht.ee, 14. veebruar 2018, 22:52
 
Tartu Maakohus langetas süüdimõistva otsuse Erki Kaasiku suhtes, kes tarvitas oma poja kallal korduvalt vägivalda, lüües teda erinevate asjadega. Kohus pidas Kaasikule piisavaks karistuseks kümnekuulise katseajaga tingimisi vangistust.

Erki Kaasikut süüdistatakse korduvalt teise inimese tervise kahjustamises ning valu tekitavas kehalises väärkohtlemises lähisuhtes.  2015. aasta novembris lõi Kaasik kolmel korral püksirihmaga oma lapseealisele pojale vastu vasema niudeluu eesmist ülemist harja, millega tekitas kannatanule füüsilist valu ja tervisekahjustuse. 2017. aasta mais lõi Kaasik oma elukohas vähemalt viiel korral tekstiilist pakkelindiga oma lapseealisele pojale vasakut puusa, millega tekitas kannatanule füüsilist valu ja tervisekahjustusi.

Kaasikule mõisteti lapsepeksu eest kuus kuud karistust, kuid karistust ei pöörata täitmisele, kui mees kümne kuu jooksul uut kuritegu toime ei pane ning täidab talle käitumiskontrolli ajaks pandud kontrollnõudeid ja kohustusi.

Kaasik peab elama kohtu määratud alalises elukohas. Ta peab ilmuma kriminaalhooldaja määratud ajavahemike järel kriminaalhooldusosakonda registreerimisele ning alluma kriminaalhooldaja kontrollile oma elukohas ja esitama talle andmeid oma kohustuste täitmise ja elatusvahendite kohta. Kui Kaasik soovib elukohast lahkuda kauem kui 15 päevaks, peab ta selleks kriminaalhooldusametnikult loa saama. Samuti on luba vaja elu-, töö- või õppimiskoha vahetamiseks ja Eesti territooriumilt lahkumiseks.

Riigituludesse tuleb mehel tasuda 499 eurot.

6 KOMMENTAARI

n
Nojah 15. veebruar 2018, 08:53
Ema poolt ärarikutud, isa üritas inimeseks kasvatada....Tehke oma absurd elatissüsteem korda, on inimestel närvid tervemad! Eks ema saab varsti poisilt kolskat ja nii see käib see eesti elu
a
arvamus 15. veebruar 2018, 08:23
Sobib NO99sse lavastajaks
Loe kõiki (6)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee